5fadb vai 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Im debates starp 5fadb vai 5cl pasūtīšanu, es gribēju uzzināt, vai kādam ir pieredze ar abiem vai kādu no šiem kanabinoīdiem un vai viņš varētu sniegt savu viedokli par tiem.
Paldies
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Mūsu inženieris teica, ka 5f būs nedaudz spēcīgāks nekā 5cl. Bet no gatavošanas viedokļa 5cl ir super viegli pagatavojams. Gatavojot 5f, ir grūti kontrolēt temperatūru.
Tāpēc lielākā daļa mūsu klientu izvēlēsies iegādāties 5cl prekursoru, lai gatavotu.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mans brālis, esmu redzējis, ka cilvēki nepareizi nodod ziņu, ka 5F sintēze būs grūtāka, tāpēc man šeit jāatbild, ka sintēzes process ir tāds pats un 5F ir stiprāks!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Vai jūs runājat nopietni? Lai gan galvenais pulveris ir vienāds gan 5f, gan 5cl, bet palīgmateriāli nav vienādi. VAI ESAT PĀRLIECINĀTS, KA GATAVOŠANAS PROCESS IR VIENĀDS? Parādiet mums pierādījumus, lūdzu.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mans draugs, viss, ko varu jums pateikt, ir tas, ka, ja jūs nezināt produkta sintēzes procesa specifiku, lūdzu, nepublicējiet maldinošus apgalvojumus, gan 5F, gan 5C sintezē mani klienti gandrīz katru dienu, un attiecībā uz jūsu komentāru par to, ka 5F sintezēšana ir sarežģītāka un 5F sintēzes temperatūru ir grūti kontrolēt, es uzskatu, ka tas ir absolūti neprofesionāli!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Atšķirība starp 5C un 5F ir tāda, ka izmantotais broms ir atšķirīgs, sintēzes un reakcijas process ir vienāds, un nav tāda neprofesionāla apgalvojuma, ka temperatūru ir grūtāk kontrolēt, Neliels zināšanu punkts, ja vēlaties uzzināt produkta stiprumu, varat pārbaudīt produkta EC50 vērtību, kā arī CB1/2 afinitātes datus.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ļaujiet man īsi aprakstīt šo sintēzes procesu, es nedomāju, ka kādam 5F būtu grūtāk, ja viņš izmantotu mūsu prekursorus un metodes, kā to var apliecināt daudzi mani klienti forumā.
5C sintēzē izmantotais broms ir 5-brom-1-pentēns, bet 5F izmanto 1-brom-5-fluoropentānu, kas nerada grūtības sintēzes procesā!
Ja piegādātājs jums saka, ka konkrētā NOIDS sintēze ir sarežģīta, tad varat vērsties pie mums, šajā jomā mēs varam jums pielāgot jebkura NOIDS prekursora ražošanu un sintēzes risinājumu! Panākumi ir absolūti garantēti, un neveiksmes gadījumā atmaksājam visus izdevumus!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Interesanti, un kāda būtu ieteicamā 5f deva, lai iegūtu līdzīgu kāpumu kā parastās marihuānas un nepārietu zombiju režīmā?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Papīrs? Garšvielas? Šķidrums?
Tas ir atkarīgs no klientu grupas, kā jau teicu, jūs varat salīdzināt to EC50 vērtības un receptoru afinitātes datus, lai spriestu par citu produktu dozēšanu, pamatojoties uz vienu produktu, bet es nevaru pārāk daudz runāt par galaproduktiem, jo pastāv individuālas atšķirības un daži juridiski apsvērumi.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Par garšvielām.
Vai jūs zināt, cik daudz spēcīgāks tas ir, piemēram, par delta9? Tas palīdzētu Novērtēt precīzu devu
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Manis sniegtie dati ir balstīti uz dažiem man pieejamajiem ziņojumiem, un tie ir tikai atsauces dati, jo eksperimentu dati nedaudz atšķiras atkarībā no analīzes metodikas.

5F ir NIODS uz indazola bāzes. tas ir spēcīgs CB 1 receptora agonists ( EC50 = 0,52- 1,24 nM) un pilnībā aizstāja Δ 9 žurku diskriminācijas pētījumos, vienlaikus tas ir aptuveni 15-30 reižu spēcīgāks.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vikipēdijā ir uzskaitīti daudzi nM:s. Drīzumā es pēc manas vienkāršības izveidoju pavedienu par spēcīgākajiem kanabinoīdiem, pamatojoties uz CB1:s nM:s nM-skaitļiem: Mazāk sarežģīts ir vairāk informatīvs; iesākumā. MDMB-CHMINACA ir garšvielu godzilla o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Patiesā MDMB-CHMINACA ir eļļains produkts, kas teorētiski ir derīgs garšvielu ražošanai, ja tas ir pieņemams cilvēkiem.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Jā, bet tas ir eļļains produkts. es domāju, ka tas vairāk paredzēts šķidrumiem vai zālēm.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Labi, tātad tas ir spēcīgāks, bet spēcīgāks ne vienmēr nozīmē labāks. Vai ir kāds priekšstats par ietekmi salīdzinājumā ar 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Esmu saņēmis dažas atsauksmes no klientiem, kuri apgalvo, ka tas darbojas labāk
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mēs nelietojam produktus un precīzi nezinām, kādas ir dažādu produktu sajūtas, tas ir tāpat kā viena veida kartupeļu čipsiem ir dažādas garšas, dažiem cilvēkiem patīk bārbekjū garša, bet citiem - tomātu garša. Vienmēr pastāv individuālas atšķirības,Man nepatīk, kad cilvēki man jautā, kurš ir spēcīgākais produkts, patiesībā, ja jums patīk tomātu garšas čipsi, jūs jutīsiet, ka jebkurš cits īpašais čipss jums nepatīk, šajā brīdī jums patīk tikai šis produkts, mēs varam analizēt stiprās un vājās puses tikai objektīvu datu ziņā, tas neatspoguļo subjektīvas sajūtas. Kas attiecas uz to, kādi produkti klientiem ir vajadzīgi, kādi produkti patīk, kādas sajūtas, tā ir viņu brīvība!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ļoti atšķaidīta šķidruma pagatavošana ir vislabākais veids, kā no spēcīgākajiem noīdiem pagatavot normālu garšvielu. Es nezinu, kāda ir pieredze, izņemot intoksikāciju, tāpēc līdz tam citi faktori nav būtiski. Visvairāk atdevi-noīdi (rezerves zemes resursi) pēc C1 vērtības (ja atrodami vikipēdijā) ir MDMB-CHMINACA & HU-210. Tas ir arī šausmu nams jautri norīt tīrā veidā (tikai mikro tad no; lai pārliecinātos, ka nav downed kā es esmu viegli ir). Noids ir visbagātīgākais ķīniešu ražošana, tas ir diezgan viegli importēt prekursorus un padarīt uzpūstās smalkas garšvielas, un gatavs pulveris narcs ir visvieglāk iegādāties vairumā ar milzīgu peļņas normu. Ja tu uztaisi aerosolu līdz stiprai, bet nekaitīgai garšvielai (ar lēnām dūmu pīpēm), tu iegūsti ~50 reizes lielāku pulvera daudzumu, ko pārdot kā top garšvielu ar nedaudziem ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Šie indazola ccoma killer Noids ir tikai uz pilnībā spiežot receptorus, nekādi spektri vairāk nekā teste mazliet, nevis kā Cannabis. Šie smagie Noids ir kā Fentanila nejutīgums, nevis heroīna pūsma, lai gan daži apgalvo, ka godzilla Karfentanils dod arī spēcīgu eiforiju. Kanabinoīdi ir vairāk rupjš pīnis, lai gan ķīmiski, pat ja ir tik daudz variantu. Tāpēc es vienkāršoju un saku, ka spēcīgāka ir labāka, jo tas ir tas, kas lietotājiem galvenokārt rūp. Streght of minēta (Tie ir pieejami arī farmācijas kvalitātes pulveros) no indazoles Wikipedia:
5-CL-ADB-A ir nepareizs nosaukums (5CL nav, pareizais nosaukums ir MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM ir 3x spēcīgāks nekā bēdīgi slavenais JWH-018 ar CB1 9,00nM. Nogalinošais 5CL, ko pārdod šeit, BB, ir tīri nolādēti spēcīgs mikrodozēs (labi izgatavota eļļa).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Nav wiki vērtības. Vairāk nāves gadījumu nekā 5CL. Spēcīgāka molekula nekā 5CL. Nozīmē, ka mazāk izmantots tam pašam nomētāšanai! Daudz, ja to atšķaida 30 reizes, lai iegūtu Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: EC50 vērtība 0,14 nM. Nav wiki CB1. Vājāka MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, bet joprojām tik daudz nāves gadījumu un hospitalizāciju.
Viskaitīgākie un nāvējošākie OD Noids. BRĪDINĀTIES! UZMANĪBU, tāpat kā 25I NBOMBS un 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Reti ķēniņš? HU-210 ir 100 līdz 800 reižu spēcīgāks par dabisko THC no kaņepēm, un tam ir pagarināts darbības ilgums. HU-210 ir 0,061nM saistīšanās afinitāte ar CB1 // CB2 0,52nM. Īstais THC ir Delta-9-THC ar CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top