5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) sintēzes informācija un jautājumi

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Vēl man ir jautājums - vai pietiek ar 2-3 stundu maisīšanu un karsēšanu, lai šo reakciju novestu līdz galam, vai arī man vajadzētu izvēlēties 4-5 stundas, kā minēts dažos citos rakstos?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Veicu TLC, pēc 3 stundām konversija gandrīz 100%, 4 stundas nav uzrādīts prekursors (ideāli būtu veikt 3-4 stundas, bet 2-3 stundas parasti arī ir labi).
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Patiesībā tas ir mans raksts, ko šis lietotājs tikko pārpublicēja un pievienoja dažus jautājumus, agrāk strādāju ar šo personu, bet pēdējā laikā esmu dzirdējis dažas sūdzības par viņiem. Paldies par komplimentu par maniem paskaidrojumiem. Es pilnībā piekrītu jūsu analīzei par Ķīnas tirgus pašreizējo stāvokli, ļoti iedziļināšanās. Pārāk daudzi Ķīnas pārdevēji vienkārši izmanto īsus ražošanas ceļus, neattīra vai neveic nekādu analītisku prekursoru pārbaudi, vienkārši alkatības dēļ. Tādējādi daudzi klienti visā pasaulē pērk ļoti neattīrītus prekursorus, izmantojot tos neattīrītu produktu ražošanai ar nezināmiem un, iespējams, toksiskiem/bīstamiem blakusproduktiem. Ļoti skumji, un tāpēc es aicinu visus galaproduktu ražotājus, kuriem ir līdzekļi, veikt pienācīgu rūpību un nosūtīt savu produktu trešās puses testēšanai, lai analītiski pārbaudītu tīrību un identitāti, izmantojot GCMS/LCMS/HPLC/NMR u. c. metodes. Ja jūs pārdodat produktu galalietotājiem, to nedarot, jūs esat bezatbildīgs un apdraudat cilvēku veselību un dzīvību.

Ja kādam ir vajadzīgi norādījumi uz trešo pušu testēšanas uzņēmumiem, kas ASV to var veikt par saprātīgām cenām, vienkārši rakstiet man uz e-pastu. Neapdraudiet savus klientus. Šī ļaunuma pamatā ir alkatība un nezināšana.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Es arī STRĪDĪGI aicinu visus ražotājus veltīt laiku, lai apgūtu šo modernāko 2. ekstrakcijas metodi. Analītiski pārbaudīta 5f un 5cl, kas iegūti, vienkārši izšķīdinot produktu ledus ūdenī ar pirmo metodi, gandrīz NEKAD nav augstākas tīrības pakāpes nekā 70-80 %, un kas zina, kādus vēl atkritumus jūs atstājat gala produktā.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs izmantojāt ledus vai dcm ekstrakciju, mēģinājāt šo uzrakstu par mdmb-5br-inaca, maisīt 4h 80C, bet ledus ūdenī nav pulvera, tikai nedaudz eļļas.
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Ak, un vēl - ja šo reakciju pārkarsēsiet vai nepietiekami karsēsiet, arī galaprodukts paliks sastingis, izšķīdis eļļas veidā. Ja jums paliek eļļa, ir metodes, kā pārkristalizēt pulveri no eļļas un šķīdinātāja, bet tās ir nedaudz sarežģītas jaunajam ķīmiķim. Tomēr ar pareizām instrukcijām to var viegli izdarīt, tikai dodiet man zināt, ja nepieciešami norādījumi.
 
View previous replies…

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Kas ir sastāvdaļa Nr. 1 un kā jūs to iegūstat? galvenā sastāvdaļa
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, jūs varat iegādāties vai sintēze
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jā, man būs nepieciešamas vadlīnijas, ja iegādājos no jūsu vietnes (MDMB - INACA ) , vai tās joprojām ir pieejamas?
Kā ir ar kvalitāti ?
 
Top