Question Kas yra bu ku kristalas

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Sveiki visi
Ar kas nors žino, kas yra bu ar ku kristalas
Kaip suprantu, tai yra naujas rc kažkoks stimuliatorius.
Bet vis tiek noriu sužinoti, ar kas nors žino jo cheminį pavadinimą arba cas numerį ?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Matau, kad turite šiek tiek rausvos spalvos bk. Tai šiek tiek nešvarių užpakalinių cheminių medžiagų lol. Net nenoriu gilintis, kodėl tas šūdas išėjo rožinis lol.
Džiaugiuosi, kad taip ir buvo.
Kai kurie kiti katinai gavo tą šūdą, kad jis atrodytų arčiau to geltonai smėlio spalvos MDMA. Profesionalai, tokie kaip aš, iš nuotraukos mato, kad tai ne MDMA.
Tačiau pradedantieji pirkėjai ir toliau perka ir nežino.
Primena man, kai Metilonas sugriovė MDMA sceną.
Kodėl perpardavinėtojai tiesiog negali pasakyti tiesos, man nesuprantama.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pavyzdžiui, pasakykite jiems tikrą chemiją, kurią jie gauna, ir pasakykite, kad nuo jos jie apsvaigsta, ir jie vis tiek ją pirks, bet tada bent jau galės žinoti, ko ieškoti, kad sumažintų žalą
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Yra žargoninis angliškas žodis: beaucoup. Jis tariamas bu ku

Manau, kad pardavėjas tai naudoja norėdamas pašlovinti savo produktą, kuris gali būti taikomas vienam konkrečiam junginiui arba panašių junginių grupei.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
ačiū, gavau paketą, užsisakiau 5 g, atsiuntė man 5 g daugiau
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
koks jo poveikis?ar užsakėte didelį kiekį?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Naujas stimuliatorius?" Prieš tai klientas man sakė, kad jis labai stiprus.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Tai naujausia legali alternatyva, kuri buvo įvesta po to, kai nep buvo uždrausta, Taip pat siūlome keletą benzodiazepinų produktų ir keletą naujausių laboratorinių produktų, ar jus domina?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nesu sąmoningai bandęs nė vienos iš šių 2023 m. versijų m-cat, norėčiau pamatyti, koks jis yra nefalsifikuotas, mane super domina bet kokie benzo analogai ar kaip jie juos vadina, lol "steriospecifinės darinių chemijos", Žinau, kad bandžiau tai, kas tiesiog turėjo būti fuprazolamas, tuo metu man buvo paaiškinta, kad tai benzo atitikmuo čia paminėtiems "bu" ir "ku", žinoma, žinau, kas yra mefedronas ir efedronas, taigi su savo patirtimi apie naujausią dizainerio "benzo" arba Rc benzo daug malonesnis nei ankstesni presuoti benzo, kurių sudėtyje yra tai, kas man buvo pasakyta, iš esmės buvo tas pats dalykas, bet naujausią kartą aš stengiausi būti kuo sąžiningesnis, gal aš tą dieną daug nevalgiau lol daug, bet tai buvo velniškai beveik tiksliai tai, ką jaučiu nuo mano benzo iš vaistinės, taip taip ranka pakelta labai domina
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Turime Ku ir Bu kristalų , jei jus domina, galite susisiekti su manimi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jis toks keistas, kad niekas, kas jį parduoda, net nepasakys, kas tai yra. Kas antras RC tiksliai pasako, kas tai yra. Kalbant apie gerą ir blogą, tai priklauso nuo žiūrovo akių. Galite žiūrėti į sert, Dat santykį, į vidų nukreiptą į išorę nukreipto transporterio slopinimą, galite pažvelgti į milijoną matavimų, bet skonio neakcentuosite. Kaip tik šiandien pastebėjau, kad BPZ sert ir dat santykis labai artimas kokainui, ir pagalvojau: "Hmmm, man tai gali patikti!" Bet paskui perskaičiau, kad tai haliucinogenas, ir man tai tikrai nepatiks. Aš galvojau apie a-pvp, bet santykis yra ne pagal grafiką! grynas dat, jokios euforijos, manau. Taigi,spėlioti, kaip jums patinka narkotikas, skaitant apie idt, sunku. Man patinka rūkyti kreką. Nesu ir prieš metamfetaminą, bet jis neturi euforijos kaip krekas. Esu beveik vienintelis pažįstamas žmogus, kuris kurį laiką išlaikė narkotikus nevogdamas, nemeluodamas ir netapdamas visišku šūdų gabalu. Mano priekinė smegenų žievė turi rimtą isnjurą. Galbūt todėl.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Re: Aš esu beveik vienintelis žmogus, kurį pažįstu, kuris išlaikė jį kurį laiką nevogdamas, nemeluodamas ir nebūdamas sa total piece of shit.

dude dont I feel you on this one! same here!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Atrodo, kad Aleksandras Šulgunas pats jį sukūrė. Psichodelinis greitis yra.....mažai susijęs su mano kasdiene veikla 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Išbandėte tai?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Taip, ką tik gavau šiek tiek.Ar yra kas nors, kaip jį panaudoti, kad paversti į ką nors geresnio.Viskas, ką apie jį perskaičiau, sako, kad jis žudo žmones, daugiausia žmones, kurių sistemoje yra metamfetamino ir fento.Tai man per daug arti namų, bet nekenčiu jo išmesti.Norėčiau sintetinti į ką nors kitą, bet turiu tik distiliavimo įrangą su refliuksu ir papildomais kondensatoriais.Neturiu 5 ar 3 kaklelių.Bet kokių idėjų?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Neee, niekada nebandžiau jokių RC, kiek pamenu. Užaugau, kai dar nebuvo interneto. Nė vienas jį pardavinėjantis kinas man nepasakė, kas tai yra, todėl prieš kelias savaites parašiau pranešimą
 
Top