Paprastas P2P distiliavimas vandens garais

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Įpilti kalio karbonato tirpalo į kolbą su nešvariu P2P yra labai bloga idėja ir visiškai beprasmiška, nebent ketinama tyčia sunaikinti daug P2P. P2P yra labai jautrus bazės katalizuojamai autokondensacijai, tarkime, P2P kondensuojasi su pačiu savimi, sudarydamas polimerą, kraštutiniu atveju jis visiškai virsta liūdnai pagarsėjusiu "raudonuoju degutu", kitu atveju gerai žinomas raudonasis glitimas arba nuo rausvos iki tamsiai raudonos spalvos pakitimai.
P2P yra daug stabilesnis rūgščių atžvilgiu.
Jei norite pakelti kolboje esančio vandens virimo temperatūrą, naudokite valgomąją druską.
Be to, kolbą su P2P pakreipus iki 45 laipsnių ar net daugiau, jei naudojate kolbą ilgu kakleliu (rekomenduojama), išvengsite vandens purslų į kondensatorių, jei smarkiai "atsitrenktumėte" arba būtų per daug garų. Kai P2P kolba kaitinama ne iš apačios, o tik iš šonų (apatinis kolbos trečdalis nešildomas), galima visiškai nesukelti smūgių. Daugelis kaitinimo kolbų turi dvigubą kaitinimą būtent šiam tikslui, vienas kaitinimas skirtas viršutinei daliai, kitas - apatinei daliai, abu kaitinimai naudojami greitam kaitinimui, o distiliuojant - tik viršutinė dalis, todėl išvengiama "bumping". Dažniausiai. Nesakykite, kad tai žinojote. To jau niekas nežino. Nuo chemijos laikų tiek daug kas dingo laike....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Sveiki, pone, jei p2p gryninti naudojama rūgštis, kuri rūgštis yra didžiausia? Sieros rūgštis 98 %, druskos rūgštis 37 %, oksalo rūgštis kietoji, fosforo rūgštis 85 %) Tokį reagentą turiu. 2 l garo generatoriaus kolba, 1 l P2P kolba, kiek nešvaraus P2P galima įpilti į tokį derinį? Vandens garų distiliavimas yra tikrai skausmingas dalykas.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Gerbiamas chemike, aš neturiu kalio karbonato. Ar galiu vietoj jo naudoti natrio hidroksido tirpalą? Ar proporcijos tokios pačios, kaip naudojant kalio karbonatą?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Negalite rasti kalio? Ar svarstėte galimybę vietoj narkotikų gamybos kaip hobio pereiti prie *****ografijos žiūrėjimo? O ar bandėte jį išjungti ir vėl įjungti? Dainavo smegenys?

Bet taip, galite naudoti NaOH. Bet koks karštas pagrindas polimerizuos gerą dalį P2P, iš tikrųjų nėra jokio skirtumo.
 

GhostChemist

Expert
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2022
Messages
90
Reaction score
223
Points
33
Galite naudoti eq Na2CO3 arba NaHCO3, arba konvertuoti NaOH į Na2CO3
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Gerbiamasis pone,
esu supainiotas dėl šio skirstymo proceso Ar P2P ir kalio karbonato tirpalą taip pat reikia kaitinti, ar distiliavimas pradedamas tik vandens garais?
Jei kaitinti P2P ir kalio karbonato tirpalą, tai kokia yra šio tirpalo temperatūra?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki. Jums reikia išvirti abu tirpalus.
Kaitinkite tol, kol bus pasiekta virimo temperatūra.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, pone G.Pattonai
Ar galiu pasigaminti metamfetaminą nevalydamas P2P?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Žinoma, bet tai turės įtakos rezultatui. Kai priemaišų yra daugiau, reakcijos temperatūra pakils.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Ar kas nors gali man padėti išspręsti šią problemą: P2P išgryninau rūgštiniu / baziniu būdu ir dabar jis yra skaidrus, medaus kvapo ir aukso geltonumo aliejingas skystis. Taigi dabar turiu gana gryną, bet nešvarų P2P, nes pusės jo nedistiliuočiau. Kita pusė (~28 g) dabar distiliuojama vandens garais. Turiu problemą, kad kai nedistiliuotą P2P įdedu į šaldytuvą, iš jo vis dar išsiskiria tiršti į aliejų panašūs gabaliukai. Ar tos dalelės yra priemaišos? Kai kaitinsiu tą nešvarų P2P, tos dalelės ištirps mano P2P. Taigi, ar galiu tiesiog įdėti savo nešvarų P2P į šaldytuvą. Palikite jį šaldytuve kelioms valandoms ir išfiltruokite tas riebias daleles, ar jos yra mano P2P dalis? Pradžioje plaunant mano P2P, kai įpyliau bazės tirpalo, beveik visas P2P pavirto į tirštą, tešlos pavidalo košę. Iš viso jį ploviau šešis kartus maždaug 12 % druskos rūgšties tirpalu, todėl gavosi skaidrus aukso geltonumo P2P, iš kurio pašalinau ksilenus.
Taigi, ką daryti su tomis "dalelėmis", nes noriu pabandyti Leuckart su trupučiu savo nedistiliuoto P2P, kad pažiūrėčiau, ar šį kartą pavyks, nes mano P2P dabar yra P2P, o jis gana grynas be distiliavimo. Jis visiškai skaidrus kambario temperatūroje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki. AB ekstrakcija yra nenaudinga procedūra, jei norite atlikti distiliavimą vandens garais.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Tiesiog noriu viską padaryti kuo geriau. Vadovaudamasis Festerso knyga; Pirmiausia atlikite gryninimą, tada distiliavimą.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Pastebėjau, kad tinkamai išvalius P2P, kad iš jo išsiskirtų ryškiai geltonas riebus skystis. Dabar, kai jau distiliavau šiek tiek vandens ir P2P garų, nukritęs P2P yra visiškai skaidrus, ir jis, manau, plūduriuoja ant vandens, nes abi fazės yra skaidrios. Ar tai normalu, ar aš čia kažką darau ne taip. Į rbf įdėjau 10 g natrio karbonato, 28 g P2P ir apie 120 ml gryno vandens.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Keista, cuz P2P tankis yra 1,01 g/ml ir turi būti apatiniame sluoksnyje.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Na, manau, kad mano P2P yra apatiniame sluoksnyje, nes viršutinis sluoksnis atrodo labiau panašus į vandenį, kai šiek tiek pakratai stiklainį.
Kvapas toks geras! Esu sotus. Su šia puse dar reikės padirbėti gerą dieną ar dvi, bet tai atrodo gražiai!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Ten buvo tik truputis ksileno, jį pašalinau ir dabar distiliatas drumstas, kaip ir turi būti, ramybė!
 
Top