Lenkija 360 kg 4cmc 2 laboratorijos sulaikytos

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Lenkija yra rojus chemikams ir pan.
Kai kurie geriausi ir mylimiausi pasaulio chemikai Lenkijoje verda geriausias medžiagas. Dėl daugybės priežasčių, kaip antai viena darbymečio nurodyta ir kt.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Gali būti tiesa, bet daugeliu atžvilgių būtų taip paprasta stebėti lašelinės spintelę. Pasaulis keičiasi, o kilpos veržiasi
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tik norėjau pasakyti, kad, jei nieko nepraleidžiu, "Pushing Taboo" yra skandalingai brangus. 50 g mdma už 1000 usd dolerių? Nebent tai buvo kita valiuta, bet jie naudojo dolerio ženklą
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
GG didžiuojasi aukščiausios kokybės produktais, esančiais bet kur internete. Už šią kokybę jie parduodami brangiau
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Žinote, aš neteisingai perskaičiau ir maniau, kad tai dar 0. 1000 už 50 g yra 20 už gramą, o tai tinka bet kur JAV. Taigi taip, mano blogai, galiu ištrinti šį komentarą arba palikti jį, kad parodyčiau žmonėms, jog klysti yra gerai.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
po to, kai čia pamačiau 3 cmc laboratorijos bustą, tiesiog pamaniau, kad jis visą laiką buvo legalus, bet aš visiškai klystu. aš esu Azijoje ir dauguma rc čia vis dar legalūs.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Ne visiškai netikėta, nors ir įdomu. Lenkija iš tiesų yra šalis, kurioje chemikalai teka kaip upė. Žmonės taip pat eksportuoja šias chemines medžiagas į kitas Europos šalis. Kiek girdėjau, būtent iš ten atkeliauja didžioji dalis Europos pseudo...
 
Top