Reikia pagalbos konvertuoti bmk 5449-12-7 į laisvosios bazės A aliejų

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Aš pats tai jau buvau išsiaiškinęs, nes druskos rūgšties virimo temperatūra yra gerokai per žema. skruzdžių rūgšties virimo temperatūra taip pat yra per žema.
šiam atvejui mums reikia mažiausiai 140°c, taigi tuomet fosforo rūgšties virimo temperatūra turi būti 150°c

Tai ir turėjau omenyje, sakydamas, kad metodai yra neteisingi, ir jie vis dar yra čia internete.
 

badbreak2

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jos virimo temperatūra nebūtina 150, jei gaminate didelę produkciją, tiesiog virkite, kol ji taps 120°c, ir skaičiuokite 6 valandas Tik svarbu, kad 1 kg 5449-12-7 naudotumėte 1 ,5 l fosforo rūgšties 85 % ir 0,5 l vandens kiekvienam kg
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
GJUOtSxWnl


Ar kas nors žinantis galėtų paaiškinti šį paskutinį žingsnį, nes atsakymų nerandu. @HEISENBERG
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
Perskaitykite visą Tolmy scenarijų. jis gana aiškus, manau. gražus vienas u rasti😉
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
tu taip pat neturi jokio supratimo, idiote !
kitaip neklausei, kur galima nusipirkti amonio karbonato
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
Kepyklų reikmenų parduotuvė .caled kepėjų amoniakas
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
@oscar412 paskutinis žingsnis man neveikia
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kaip tada gavote 75 % išeigą om
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Aš tai matau. Vadinasi, jis negali gauti hidrolizės. Tiesiog įpilkite naoh ir vandens 2 valandas kaitinkite 110 temperatūroje, tada ekstrahuokite dcm, kai jis atvės T0R
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
kas nors ką nors žino apie reakciją cas 5449-12-7 su natrio kalkėmis ? Šildant kartu miltelius.....

Pagrindinės natrio kalkių sudedamosios dalys yra šios


Ar tai kvaila mintis?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
No šiek tiek pinigų problemos aš turiu viską paruošta dabar formamidas galėčiau pradėti, bet man pirmiausia reikia dar 1 laboratorinio stendo ir ks 35 rutulinės jungties į moterišką ns 29 sunku rasti. aš atsispausdinau vieną, bet aš nežinau, aš nenoriu baigti @ plaukti su tirpstančia derva ir visais kvapais, todėl aš nepadariau konversijos. ir tada garo distiliuoti aš turiu tik 2 1 kaklelio kolbas, todėl pirmiausia turiu sutvarkyti daugiau stiklo ir tada aš paskelbti rezultatus !!!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
gal aš eisiu oldschool su guma ir vamzdeliais dar nežinau, bet savaitės pabaigoje noriu užbaigti pirmąją pilną 3 l kolbą, kurią galėčiau, arba manau, kad negaliu į kolbą su rūgštimi ir h2o įdėti 1 kg
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
kas nors čia užsako pažangą ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ne bėgioti su kokainu, progresuosiu, kai bus saugu
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Kaip gali būti, kad išgaudamas galutinį skystį su DCM nematau dviejų sluoksnių, o tik vieną ?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
jums vis dar reikia pagalbos?

paveikslėlyje yra tai, ką jūs vadinate A alyva
 

Attachments

  • j93xo5by4h.jpeg
    j93xo5by4h.jpeg
    4.9 MB · Views: 326
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ne Jo baigiamasis produktas, amfetaminas be pagrindo, paveikslėlyje Tai, ką jūs matote, yra po distiliavimo garais, mes jį plauname karštu vandeniu. Jis atsiskirs ir bus skaidrus
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Lol, u turiu omenyje separacijos piltuvėlį. Ne, aš nežinau, kokia tiksliai medžiaga, kietas plastikas, jei manęs klausiate. Jie jį naudoja alui gaminti
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Tai neatrodo kaip aliejus ar emulsija, atrodo, kad kažką padarėte ne taip
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jacked off And disposed in it
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
galutinis skystis jūs turite omenyje bmk arba aliejų jie abu sprendžia dcm ar ten taip pat buvo vandens sluoksnis ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
koks galutinis sluoksnio ph ? ar tai ketonas, ar A aliejus, kai dcm yra A aliejus, nuplaukite jį vandeniu ir tada atskirkite. tada įpilkite rūgšties, kol ph bus žemas, o aminas po maišymo pereis į vandenį. tada saugus sluoksnis dcm. ir rūgštinį vandenį bazuokite Naoh tirpalu. turėtumėte pamatyti viršutinį sluoksnį, palikite jį parai ir atskirkite.
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki ive turiu bmk aliejų jau seniai ir juose yra blokatorius juos reikia aktyvuoti ar pan. Bet ar paprasčiau gauti bmk miltelių 5449 ir padaryti aliejų į A aliejų, bet kaip tai padaryti
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jei konvertuosite teisingai, gausite geltonos / rusvos spalvos aliejų, priklausomai nuo to, kokį reagentą naudojate. Tą aliejų vadiname b aliejumi. Jei nepavyks to padaryti, tai bus tirštas aliejus, kuris vėliau taps pieniškas. Todėl labai svarbu, kad jis būtų paverstas teisingu būdu, nes priešingu atveju gaištumėte laiką ir pinigus.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Yra laisvasis glicidatas arba natrio glicidatas. Natrio druska labai gerai tirpsta vandenyje ir ją naudoja hidrolizei druskos rūgštyje, labiau abejoju, kad visa natrio druska greitai sureaguos su dekarboksilinimu, ji greitai vėl virs laisvuoju glicidatu. Laisvas glicidatas puikiai reaguoja grynoje fosforo rūgštyje, du svarbūs reakcijos momentai yra homogeninio mišinio gavimas ir antras niuansas - dekarboksilinimo temperatūra.
 
Top