Mano 3-CMC sintezė

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Nuplovus nešvarius 3cmc miltelius acetonu ir perkristalizavus 1:2 vandens ir acetono mišiniu, viskas, ką gavau, yra į baltą gumulą panaši medžiaga ir nesusidaro kristalai, kokių nors idėjų?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Taip atsitinka, kai pajudinote indą ir tirpalas pajudėjo, Tiesiog leiskite jam pastovėti kelias dienas ir palaukite.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Turiu klausimą apie etilacetatą, kai atlikau reakciją su DCM, kristalai pasirodė gana švarūs ir gauta masė taip pat buvo gana gera, tačiau naudojant etilacetatą atrodė, kad vis dar liko nesureagavusio 2b3c, nesu tikra, ar turiu įpilti daugiau tirpiklio, ar metilamino, tačiau naudojant etilacetatą kristalai išėjo tikrai nešvarūs ir riebūs. ar turite kokių nors nuomonių?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Etilacetato virimo temperatūra yra 77° Celsijaus. kokią temperatūrą nustatėte?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Etilacetato virimo temperatūra yra 77° Celsijaus. kokią temperatūrą nustatėte?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ Labai ačiū, kad prisidėjote prie visos informacijos. Ji buvo labai naudinga man pirmą kartą bandant dirbti su 4mmc. Naudojau 2b4m (50 g), etiloacetatą ir metilaminoHCL. Tai buvo nedidelis tiražas, nes nenorėjau švaistyti. Gavau apie 45 %.
Apskritai esu labai patenkintas ir tikiuosi viską patobulinti. Dar kartą ačiū!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Kokie dar yra molinių medžiagų gamybos būdai, kokių nors alternatyvių būdų siūlote? Koks metodas yra labiau įmanomas ir prieinamas usa geografijai. Jo sunku užsisakyti iš svetainių, kurios vis prašo verslo informacijos.. Girdėjau apie 2b3chl ar yra būdas gauti šį produktą, kad būtų galima pasigaminti molly
 
Top