Esu naujokas ir noriu sužinoti, kaip apdoroti vaistą skopolaminą

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, visi. Man irgi įdomu. Yra dvi rūšys: viena, kuri tave padaro aukštai, ir kita, kuri leidžia kitiems tave kontroliuoti? Man tikrai praverstų šiek tiek aiškumo, kuris yra kuris. Ir, jei norėčiau leisti partneriui mane kontroliuoti, kaip galėčiau žinoti, kiek įkvėpti, kad tai manęs nenužudytų? Mane tiesiog domina bendri.. Ir, @Jessica, kokią rūšį parduodate ir ar dar galima įsigyti? Tavo profilyje parašyta "nepirkite iš manęs..". 💀 😂

Ačiū!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Jei šiame forume kas nors jums siūlo ką nors įsigyti, o jame parašyta "Nepirkite iš manęs", tai su 99,9 % tikimybe tai yra sukčius. Jei kas nors atsisako depozitinės sąskaitos, su 110 % tikimybe tikėtina, kad jis yra sukčius.
Prašome naudotis savo galva.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Iš to, ką mačiau, u reikia atsižvelgti į tokias datura rūšis kaip datura stramonium ir datura metel. Šios rūšys yra prodminant alkanoido skopolamino hidrobromido. Šių rūšių galima rasti Indijoje ir Kolumbijoje. Dėl to, kad skopolamino hidrobromidas yra dominuojantis alkanoidas jų vietinėse rūšyse, Kolumbijos nusikaltėliams nereikia raketų mokslo, kad izoliuotų skopolamino hidrobromidą nuo kitų alkanoidų, todėl jie tiesiog naudoja maceraciją, kad išgautų alkanoidą, todėl net jei jis užterštas kitais alkanoidais, tokiais kaip atropinas, hioskaminas ir t. t., jie vis tiek gali jį naudoti savo aukoms kontroliuoti ir apiplėšti.

Išvada:

- Datura Stramonium arba Datura Metel sėklos

- Galite naudoti tiesiog maceraciją, nes išskirtas skopolamino hidrobromidas nėra būtinas, nes jis jau yra dominuojantis alkanoidas.

Pastaba: ši informacija yra pavyzdys, kaip skopolaminas naudojamas nusikaltėlių manupiliavimui ir nusikaltimų darymui, ir ji nėra skirta naudoti medicinos ar farmacijos tikslais. Nėra patvirtinta tiksli dozė, kad būtų galima suvaldyti žmogų su minimaliu šalutiniu poveikiu, nes haliucinogeninių medžiagų poveikis skiriasi priklausomai nuo žmogaus, todėl geriausia nepiktnaudžiauti juo tiek, kad galėtų sukelti sunkų apsinuodijimą ar mirtį.
 
Top