Question Nepavyko 4mmc sintezė, reikia pagalbos

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Prašau perskaityti ir padėti man

Pirmiausia padariau 4mp -> 2b4mp

Cheminė medžiaga, kurią naudojau

4-metilpropiofenonas
Vandenilio bromidas 46-48%
Vandenilio peroksidas 37%
Natrio bikarbonatas

(Aš laikiausi šios sintezės - https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/ )

Kaip aš tai padariau -
Pirmiausia į kolbą įpyliau 50 ml 4mp, tada įpyliau 40 ml vandenilio bromo rūgšties 48 %, išmaišiau, tada lėtai, maišydama tirpalą, lašas po lašo įpyliau 18 ml vandenilio peroksido 37 %.
Tada įpyliau šalto vandens
tada filtravau kristalą
Tada kristalą nuploviau soudim bikarbonato vandeniu ir išdžiovinau.

Štai kaip jis atrodė


D54swG7eYM


Tada aš padariau 2b4mp -> 4mmc

Šios sintezės laikiausi -(https://bbgate.com/threads/the-simplest-recipe-for-crystal-mephedrone.7031/)

Naudotos cheminės medžiagos -
2b4mp* - 50gg
Benzenas - 100ml
Metilaminas 40% - 70ml
Druskos rūgštis - 20ml
Atšaldytas sausas acetonas -

Kaip aš tai padariau -
Į kolbą įpyliau 100 ml benzeno, tada į kolbą įpyliau 50 g 2b4mp, išmaišiau, kol ištirpo, tada lėtai į kolbą įpyliau 70 ml 40 % metilamino, uždariau kolbos dangtelį ir maišiau megnetine maišykle 2 valandas, po to užmigau, po 6 valandų vėl maišiau 2 valandas, po to maišiau dar 2 valandas, mišinys tapo žalios spalvos, po to maišiau kas 2 valandas, maišiau po 30 min., kol baigiau 20 valandų, mišinys vis dar buvo žalias.

(nenaudojau kaitinimo metodo)


2P9JsVNeR5




Tada supyliau tirpalą į skiriamąjį piltuvą, įpyliau 500 ml šilto vandens ir išmaišiau, palaukiau, kol jis atsiskirs, tada išpyliau apatinį sluoksnį ir vėl pakartojau šį procesą.
(Sintezėje minima, kad tirpalas turėtų būti geltonos spalvos, bet aš turėjau žalsvai melsvą tirpalą, kodėl taip yra?)


VNh0lFcsjH





Tada perėjau prie rūgštinimo etapo




Į kolbą įpyliau laisvosios bazės 4 mmc tirpalo, po to įpyliau atšaldyto sauso 200 ml sauso acetono, išmaišiau, tada į tirpalą lašas po lašo įpyliau hcl, kai pradėjau, ph lygis buvo 9, bet kai pradėjau pilti rūgštį, atrodė, kad ph lygis didėjo (nesu tikra, ar patikrinau rinkinį), po kurio laiko atrodo, kad ph lygis pasiekė 3-4, todėl nežinojau, ką daryti, todėl dar kartą paieškojau ir sužinojau, kad ph lygį galima padidinti į mišinį įpylus soudimo bikarbonato vandens tirpalo, todėl į mišinį įpylus apie 30 ml šio tirpalo, bet tai nepadėjo, todėl po lašelį įpylus daugiau hcl, įpylus apie 20 ml hcl, ph pasiekė 5-6. Sustabdžiau rūgštinimą ir maišiau dar 10 minučių.


EUywTdBhR1

YVCaJIXErb


(tirpalas vis dar buvo skystas, tik pakeitė spalvą iš žalios į raudoną, kai pridėjau hcl, tirpalas netapo tirštas ar kažkas panašaus)

Tada išpyliau tirpalą ir supakavau jį į stiklinius indus, apvyniojau plastiku ir įdėjau į šaldiklį, po 6 valandų išėmiau mišinį ir perfiltravau per popierinį filtrą, ir nieko neįvyko, nebuvo nė lašelio 4mmc miltelių :(

Tai toks apmaudus jausmas, po viso to laukimo ir sunkaus darbo, tai nepadėjo, ką jūs manote, kas nutiko ne taip?

Aš manau, kad galbūt gali būti 4 priežastis

1. Įdėjus metilamino reikėjo kaitinti, o ne laukti 20 val.
2. Reikėjo paruošti sauso Acton ir hcl mišinį ir tada įpilti laisvosios bazės, o ne sumaišyti laisvąją bazę su sausu Acton ir tada įpilti hcl.
3. Rūgštinimo etape neturėjau įpilti soudim bikarbonato vandens tirpalo
4. Galbūt tirpalo per daug, turėčiau pusę jo išgarinti ir bandyti dar kartą?

Prašau, pasakykite, ką galiu patobulinti ir kas buvo negerai, ir ar turėčiau išmesti tirpalą, ar vis dar galiu iš to tirpalo gauti 4 mmc?
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Pradžiai dauguma asmenų naudoja DCM.

Antra, man įdomu, kodėl gaminate savo BK-4. Pirminiam bandymui turėtumėte atsisakyti šio papildomo žingsnio ir tiesiog naudoti iš anksto pagamintą BK-4.

Be to, jūsų santykiai atrodo neteisingi. Metilamino turėtų būti maždaug 100 ml 50 g BK-4 (darant prielaidą, kad tai iš tikrųjų yra BK-4).

Kita problema susijusi su jūsų rūgštinimo proporcijomis. 200 ml acetono yra per daug. Be to, naudojate nepakankamą kiekį HCl. HCl ir acetono santykis turėtų būti 10:1.

Dabar turėtumėte sujungti šiuos komponentus ir lėtai juos pridėti, laukdami, kol pH lygis stabilizuosis tarp kiekvieno pridėjimo. Man atrodo, kad pridėjus metilamino reakcijos nebuvo. Ar gali būti, kad taip atsitiko dėl to, kad iš tikrųjų nepagaminote bk4?

Iš kur gavote metilamino? Ar pastebėjote egzoterminę reakciją? Ar temperatūra kilo, kai pridėjote metilamino? Ar jautėsi stiprus metilamino kvapas?

Paprastai visi šie požymiai yra reakcijos požymiai. Kvapas taip pat nurimsta po 2 valandų maišymo šiek tiek žemesnėje nei 40 ºC temperatūroje.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Ar esate tikri dėl to, ar receptas neteisingas?

0ivytl8buL
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Negalėjau rasti 2b4mp vietinio prekiautojo savo šalyje, todėl jį pagaminau, bet manau, kad tai teisinga, nes reakcija įvyko, nes kai gavau miltelių, jie mane verkė ir man niežėjo ranką, 2. naudojau benzeną, nes tai, kas paminėta sintezėje, nežinojau, kad dcm yra daug geresnis variantas, 3. taip, kai pridėjau metilamino, temperatūra kilo, kai temperatūra buvo apie 35-40, pridėjus metilamino, ji pakildavo iki 50-55°, tada laukiau, kol temperatūra nukris.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Plonas raudonas viršelis 🤩IA9TovcNHm
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Pirmiausia turėtumėte tiesiog padaryti 2b4m iš 4 MP tiesiog palikdami tai tirpiklyje 4mmc sintezei. Turiu omenyje, kad taip būtų paprasčiau.
Jei norite tai daryti taip, kaip padarėte, turėtumėte jį kristalizuoti kokiame nors tirpiklyje, kad atsikratytumėte priemaišų. Jums reikia švaraus bk4
tikriausiai jis buvo labai nešvarus ir nenorėjo reaguoti, todėl gavosi tokia žalia spalva, bet tai tikrai sunku pasakyti.
tikrai negalite įpilti šilto vandens, atsikratydami metilamino visada įpilkite šalto vandens, jis veiksmingesnis.
kitą kartą prieš rūgštinimą naudokite ledinį acetoną ir maišykite mišinį

bet manau, kad viskas dėl to, kad jūsų 4bk nesureagavo, ar esate tikri, kad buvo 50 g? ar buvo 50 g, kaip šlapia nuotraukose? tada jūsų kolboje tikriausiai buvo 10 g:70 ml santykis.
Iš ten negalite gauti 4mmc, jums reikia atlikti sėkmingą reakciją BK4 + MMA, kad vėliau gautumėte mefedroną :) to nepadarėte, todėl pabandykite dar kartą!
sutelkite dėmesį, kad gautumėte švarų BK4, jis turėtų atrodyti kaip sniego kristalai, jei norite jį kristalizuoti, bet jums to nereikia, galite jį palikti tirpiklyje, kurį naudosite 4mmc sintezei.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
50 gramų su drėgme, nežinau, kodėl jis neišdžiūvo palieku jį ore daugiau nei 6 valandas
 
View previous replies…

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Įdėjus soudim bikarbonato ph nepasikeitė, spėju, bet po to įdėjau daugiau hcl ir sumaišius jis pasiekė ph 5
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
jos 55-60 Celsijaus maks. Temperatūra būna aukšta, jei pridedamas labai didelis metilamino kiekis ir nėra daug tirpiklio, paprastai tai nėra problema, nebent vyksta DCM sintezė, nes ji turi būti žemesnė nei 36-38. Jei kils temperatūros problemų, turėtumėte pasiruošti šalto vandens atvėsinimui.
Tačiau manau, kad tokiam masteliui buvo sunku viršyti šią temperatūrą, tačiau visada geriau išmatuoti, jei nesate tikri.


Ką tiksliai darėte plaudami kristalus 4bk sintezei? prašau, pasakykite man tikslius žingsnius.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Yra 1-oji problema, kurią tikrai reikia išspręsti su 4bk sinteze, nes dėl jos ji nereagavo tolesnėje 4mmc sintezėje.

Remdamasis nuotrauka manau, kad gali kilti problemų filtruojant per audinį arba naudojant Buchnerio piltuvą. Jei naudosite Buchnerio piltuvą, įsitikinkite, kad jo talpa atitinka norimo filtruoti reagento kiekį.
Manau, kad nebaigėte darbo su 4bk, bet jau pradėjote 4mmc sintezę. Sutelkite dėmesį į kiekvieną atliekamą sintezės etapą ir filtruokite lėčiau, kol gausite baltus kristalus. Galite patikrinti, kaip turėtų atrodyti 4bk, pardavėjų reagentų sąrašuose.
Norint sėkmingai atlikti 4mmc sintezę, būtina turėti švarų 4bk
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Po 4bk kristalizacijos ut atrodo taip, po to ant matavimo puodelio uždėkite Buchnerio piltuvėlį, į jį įkiškite popierinį filtrą ir išpilkite 4bk tirpalą į piltuvėlį, Po to paėmiau 150 ml vandens ir 10 g soudimo bikarbonato, sumaišiau ir į jį supyliau 4bk (4bk nebuvo miltelių pavidalo, tai buvo panašiau į picos tešlos tekstūrą), sumaišius vėl filtravau buchnerio piltuvėliu ir vėl ploviau, šį kartą vandeniu, o paskui 6-7 valandas džiovinau ore, bet jis vis dar nebuvo visiškai išdžiūvęs, tada įdėjau į šaldiklį ir po 8 valandų pradėjau sintetinti 4mmc.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
NH2afVGK9w
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Pabandykite pakartoti ir pažiūrėkite, koks bus rezultatas, tada galėsime pasižiūrėti. Aš spėju. 2b4m
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Negaliu pasakyti, kad
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kuo skiriasi šios 2 sintezės



Abu atrodo vienodi su ta pačia chemine medžiaga, tai kodėl viename vaizdo įraše maišant cheminę medžiagą gaunamas 2b4mp, o kitame po maišymo jis turėjo įpilti šalto vandens, kad gautų kristalizaną
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Jos abi yra vienodos.
Vandens įpilama, kad jis būtų nuplautas. Abiem atvejais buvo naudojamas vanduo
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ne, bet jis cheminė medžiaga maišant tapo milteliais, ir aš turėjau įpilti šalto vandens crystalz
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hmm nežiūrėjau vaizdo įrašo. Manau, kad pats laikas paklausti eksperto
Galbūt @G.Patton norėtų padėti. Aš taip pat norėčiau sužinoti :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
jo problema su 2b4m pati čia, jis net nereagavo, galbūt EA jis būtų
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ką turite omenyje sakydamas, kad galiu palikti jį bk4? Gal galite man papasakoti procesą arba pasidalyti nuoroda?
 

dodobird

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki

U tik sumaišius 2b4mp su etilacetatu ir gavus kristalus be metilamino ar bet kokio parūgštinimo? Tai, ką perskaičiau.. prašau pataisykite mane
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Tas žalias būna, kai jis arba per karštas (nepastebėjus tirpiklio virimo dėl maišymo), arba sėdi per ilgai (pvz.: etilacetate 6 valandas), bet dažniausiai tai būna jų derinys. Man tai buvo du kartus ir abu kartus užmigau.
 
Top