Izomerų atskyrimo pavyzdys Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Ar dar kartą perdirbate L-metą, kad gautumėte didesnę išeigą, kaip šioje schemoje? :

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ar yra koks nors išsamus šio proceso aprašymas? Ar jis toks pat ir MDMA atveju?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ši diagrama buvo vienintelė mano rasta informacija apie šį procesą. Ji paimta iš Europos teisėsaugos institucijų ataskaitos, kurioje paaiškinami įvairūs metodai, dažniausiai pasitaikantys ES. Joje nesigilinta į daug detalių.

Kodėl reikėtų atskirti MDMA izomerus?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Man patinka spręsti sudėtingus klausimus. Ir atrodo, kad MDMA izomerai skiriasi nuo metamfetamino.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Atleiskite, skystasis metamfetaminas, ar neatliekate distiliacijos ir neskaidote jo tiesiogiai? Ar tai turės įtakos išeigos grynumui? Pavyzdžiui, 10 g po tos pačios 15 g distiliacijos ar 15 g be distiliacijos, kuris iš jų turės šiek tiek daugiau grynosios masės? Ar galite į tai atsakyti?
Atsiprašau, skystasis metamfetaminas, ar jūs neatliekate distiliacijos ir dalijate jį tiesiogiai? Ar tai turės įtakos išeigos grynumui? Pavyzdžiui, 10 g po tos pačios 15 g distiliacijos ar 15 g be distiliacijos, kuris iš jų turės šiek tiek daugiau grynojo svorio? Ar galite į tai atsakyti?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ne, aš jo nedistiliuoju, aš darau rūgštinį bazinį plovimą, rūgšties etape naudodamas 2 skirtingus tirpiklius.
Galbūt tai gali turėti įtakos išeigai, bet, mano patirtimi, tai labai nedidelis kiekis, o galutinė medžiaga yra tokio paties grynumo ir tokio paties valymo lygio.
Asmeniškai man distiliavimo garais pastangos nėra pelninga užduotis.
Ačiū.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Leiskite užduoti paskutinį klausimą. Kokią marinavimo rūšį naudojate? Prieš skaldymą? Ar turite omenyje, kad po marinavimo iki ph2 į skaldymą dedama vyno rūgšties? Rūgšties ir rūgšties reakcijos kristalizacija?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Jūs sumaišote visus duomenis 🤦‍♂️
Aš naudoju vandenį, bet jūs galite naudoti metanolį
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ar meistras vis dar yra? Baigiau L izomero skilimą vandenyje jūsų būdu. Ar į miltelius dar reikia įpilti vandens, kad šie milteliai būtų toliau skaidomi? Atrodo, kad skilimas nebaigtas. Kaip su juo elgtis? Ką turėčiau daryti, jei ir toliau vyksta skilimas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Turite jį vėl atiduoti FB, o vėliau nuspręsite.
Jei reikia išsamių rekomendacijų, šią paslaugą siūlau forume.
Ačiū
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 klausimas, ar kristalizuodami d-metą acetone nepastebėjote, kad gaunami milteliai yra daug daug smulkesni nei raceminiai?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Neprisimenu, kada paskutinį kartą kristalizavau raceminį atsiprašau, galbūt tai dariau vieną kartą seniai seniai visada kristalizuodavau D-metą ir L-metą taip pat kartais.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Kokia L-vino rūgštis (d-vino rūgštis, d-vino rūgštis) naudojama? Ar vartoti D? Arba abi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kodėl daugelis žmonių klausia dalykų, kurie išsamiai aprašyti pranešime? ar lengviau jų paklausti, nei perskaityti?
Jei jus tai domina, netingėkite atidžiai perskaityti visą pranešimą.
Ar nieko asmeniško tai bendras pamąstymas atsiprašau ir ačiū.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone, ar galutinį filtruotą tirpalą reikia sureguliuoti iki PH-13 pridedant natrio hidroksido tirpalo, kad būtų gauta laisvoji metilo bazė?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Taip ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labai dėkoju už atsakymą. Ar, gavus bemetilo bazę, prieš kristalizaciją reikia papildomai džiovinti?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Taip daugiausia reikia žinoti tikslų FB kiekį, kad būtų galima apskaičiuoti kristalizacijos santykius.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, pone, paskutinis klausimas, ką čia naudojate metilo laisvajai bazei džiovinti, vyno rūgštis/700g. Bazė/1000g. Vanduo/1400ml. Kiek sausosios medžiagos turėčiau pridėti?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Gerbiamasis Mr.
Naudokite L vyno rūgštį laisvajai bazei atskirti pagal savo metodą.
Maišydamas gavau į kramtomąją gumą panašią medžiagą, o kai nustojau maišyti, viskas virto labai kieta balta kieta medžiaga. Visą gabalėlį.
Ar tai teisinga?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Taip
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Atsiprašau, pone.
Aš esu pradedančioji. Sekiau jūsų pavyzdžiu forume ir sintetinau.
Nuo 5449~p2p naudoju fosforo rūgšties metodą, kuriuo pasidalijote. Jis suveikė iš pirmo karto. Gavau gražiai atrodantį oranžinį p2p.
Iš p2p ~ metamfetamino laisvosios bazės naudojau natrio borohidrido sintezės metodą, kuriuo pasidalijote. Prieš tai nepavyko 2 kartus. Vėliau gavau šviesiai geltoną aliejų. Nežinau, ar jis buvo metamfetamino laisvosios bazės.
Vadovavausi būtent tuo metodu, kuriuo pasidalijote.
Vakar panaudojau šį aliejų. Laikykitės L vyno rūgšties atskyrimo, kuriuo pasidalijote.

Dabar praėjo daugiau nei dešimt valandų. Tai labai sunku. Kaip ledai šaldiklyje. Nėra jokio skysčio.

Dabar esu labai sutrikusi ir susirūpinusi.

Ar po 24 valandų ji taps skysta?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Laisvosios bazės išeiga iš p2p~ buvo labai maža, iš 100 g p2p~ gauta 60 g aliejaus. Nežinau, ar taip yra dėl to, kad p2p yra nešvarus, ar kodėl.
Neturiu elementarių chemijos žinių. Praėjo daugiau nei 2 mėnesiai, kai mokiausi sintezės.
Kol kas nieko nepavyko rasti.
Esu toks sutrikęs
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Jis netaps skystas skystis susimaišęs su kietuoju kietuoju kūnu turite jį susmulkinti vakuuminiu filtravimu ir gauti skystį.
Apie laisvosios bazės išeigą iš p2p yra gerai, jei nenaudojamas garais distiliuotas p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Gerbiamasis Mr.

Laisvajai bazei išskirti naudojau L vyno rūgštį. Vakuumas duoda skystį. Šarminis PH-13. Gaunama laisvoji bazė.

Maišykite laisvąją bazę. Prijungti HCI. PH reikšmė -2. Norėjau sureguliuoti pH iki -3. Tačiau pH staiga sumažėjo. Stengiuosi įpilti labai nedaug HCI. Pradžioje pH vertė visada buvo apie 7. Tada staiga ji nukrenta iki -2.

Kaitinu iki 130°. Supilkite į indą su 10 tūrio dalių atšaldyto izopropilo alkoholio. Indelyje iš karto atsirado daug miltelių. Ar neturėtume gauti kristalų?

Ką padariau ne taip?

Pone, prašau, padėkite man.
 
Top