Alfa-PVP sintezė (1-10 kg skalė). Išsami vaizdo pamoka.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Reikia pagalbos dėl matavimų

Vietoj :Valerofenonas
Pirksiu skystį : 2-bromovalerofenoną

Jei noriu naudoti 1litrą

2-bromovalerofenono


Koks reagentų kiekis man bus reikalingas I litrui:


-Hidrobromo rūgštis (HBr) 48%;?

-Vandenilio peroksido (H2O2) 35%;?

-Pirolidinas (CAS 123-75-1);????

-Etilo acetatas ;????

-Natrio karbonato (Na2CO3) 20% aq tirpalas;???

-Dietileteris (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-vyno rūgštis ??

-Dichlormetanas (CH2Cl2) 830 ml;

-heksanas ????

Druskos rūgšties konc. 35 % (HCl);...?

LABAI PADĖTŲ, JEI GALĖTUMĖTE MAN PATEIKTI 1 LITRO 2-BROMO NAUDOJIMO MATAVIMUS. PRAŠOME?????

Kad galėčiau apskaičiuoti vienos reakcijos sąnaudas, taip pat ar išeiga yra apie 20 % nuostolių
1 litras = 800 g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Parašiau jums trumpąją žinutę.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, turiu tokią pačią problemą, ar galite padėti?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, turiu nedidelę problemą, 25k 2bromovalero aš naudoju kristalizacijai po pirolidino ir po plovimo, aš naudoju kristalizacijai 1,5l acetono ir 0,38 rūgšties 1kg bromo, bet skysčio kristalizacijai paimu 1l ir padarau ph 2 su acetono ir rūgšties mišiniu, po 10h šaldiklyje nieko neatsitiko (jis buvo maišomas 4 valandas su pirolidinu 55 temperatūroje), ką aš padariau ne taip ir kaip tai ištaisyti?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labas vakaras, atsiprašau, ar galiu paprašyti jūsų pagalbos? Atlikau Alfa pvp sintezę pagal šį receptą https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Viską padariau taip, kaip aprašyta, išskyrus etilo acetato distiliavimą, parūgštinau iki 5, įdėjau į šaldiklį, o druskos neiškrito, kaip galėčiau ištaisyti situaciją? toliau išgarinau tirpalą iki 1/2 esant 74-77 temperatūrai ir vėl įdėjau į šaldiklį ir viskas be rezultato, gal kas nors yra su tuo susidūręs? prašau, padėkite man!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jei yra rūgšties, reikia garinti žemoje temperatūroje arba vakuume. Galite gauti likučius, panašius į juodą dervą. Jai kristalizuoti turite naudoti chemiškai gryną sausą acetoną. Jei tai buitinis acetonas, gali kilti problemų. Be acetono, taip pat yra gryninimo metodas, jei galite gauti dervą ir ištirpinti ją vandenyje. Vandenyje tirpikliu ištraukite priemaišas ir atvėsę kristalizuokite produktą iš vandeninio tirpalo.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar pavyko padaryti taip, kaip parodyta vaizdo įraše?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Laba diena, ačiū už pagalbą, man viskas pavyko, visa problema, kaip suprantu, buvo etilo acetate, jį visiškai sugadinus ir praskiedus sausu acetonu, buvau perrūgštintas ir tada iškrito druskos.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tai vėl aš. Sėkmingai susintetinau a-pvp hidrochloridą, o dabar noriu pabandyti pagaminti a-pihp naudodamas heksanofenoną. Ar turiu jį bromuoti iki a-bromo-n-heksanofenono, naudodamas tuos pačius metodus kaip ir valerofenono atveju? Ar yra kokių nors patarimų prieš bandant, o gal tai taip pat "paprasta", kaip ir su valerofenonu?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man reikia pagalbos atliekant A-PHP prašau
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki , į 2bromo (300gr+1080gr EA) įpylus piro (265gr)temperatūra išlieka 25 Celsijaus taip pat nesikeičia spalva. ar tai reiškia, kad jokios reakcijos nėra?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ar kas nors žino, kaip sintetinti MDPV? Ar tai tiesiog Apvp, atliekamas su metilaminu? Esu gaminęs ir aphp, ir apvp, bet niekada negaminau mdpv ir norėčiau sužinoti, ar galėčiau nuo 2-bromovalerofenono pereiti prie MDPV, ar procesas visiškai kitoks?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ar kas nors žino, kaip sintetinti MDPV? Ar tai tiesiog Apvp, atliekamas su metilaminu? Esu gaminęs ir aphp, ir apvp, bet niekada negaminau mdpv ir norėčiau sužinoti, ar galėčiau iš 2-bromovalerofenono pereiti prie MDPV, ar procesas yra visiškai kitoks
 
Top