Question Mi az a bu ku kristály

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Üdvözlök mindenkit
Tudja valaki, hogy mi a bu vagy a ku kristály
Úgy tudom, hogy új rc néhány stim.
De még mindig szeretném tudni, ha valaki tudja, hogy kémiailag nevet vagy cas számot ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Úgy néz ki, mintha Alexander Shulgun maga tervezte volna. Psychedelic speed is.....a kicsit bonyolult a mindennapi tevékenységeimhez. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Kipróbálta?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Igen, most kaptam some.is van anyw használni, hogy fordítsa meg valami better.everything ive olvastam róla azt mondja, hogy megöli az embereket, főleg az emberek met és fent a thier system.thats egy lil túl közel van otthon nekem, de utálom dobni it.like, hogy szintetizálni valami mást, de csak a desztillációs beállítás reflux és extra kondenzátorok.dont van 5 vagy 3 neck.any ideas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Soha nem láttam még olyat, mint a BU/KU gyártók tavalyi hulláma (és úgy tűnik, még mindig tart). Csak folyamatosan felbukkantak, függetlenül a felülvizsgálatoktól, és nem voltak hajlandóak tényleges kémiai nevet előállítani, függetlenül attól, hogy milyen keményen üldözted őket. Végül kíváncsi lettem, és igaz egy mintát, és csak nem volt sok minden.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutilon

Szintetikus katinon

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Jelenleg legális Kínában?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Kínában jelenleg nem illegális a gyártás
Gyárunk is gyárt
Az ár nagyon olcsó és a minőség garantált
Tudom biztosítani, ha szeretné
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ha u füstölni egy tompa n make.it piszkos a valójában elég eufórikus, de kell füstölni ilyen módon én valójában elég Crack n váltott erre
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Az egyik amerikai beszállítónk 3,5 g eutilont küldött nekem ingyenes mintaként. Van egy gramm egy haveromnak, és elszívtam egy grammot vagy úgy. Az íze a fekete édesgyökérre emlékeztet, és stimuláns tulajdonságokkal rendelkezik, de nem sokat az eufória osztályon. Van egy gramm vagy egy kicsit több maradt, és a legtöbbhez képest, amit látok, meglehetősen barna és puha. Szeretném átkristályosítani, de nem tudom, mi lenne a jó oldószer. Van valakinek valami meglátása? Nincs sok választási lehetőségem kéznél. Van; anhy. Iso anhy aceton kloroform naftalin etil-acetát és víz. Mineral spirits.ha egy poláris nem poláris tisztítás segítene, mi legyen a 2 oldószer? Körülbelül 1/2 órát néztem, de nem sokat tudtam meg az oldhatóságról.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Víz + aceton (1 por /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vízben való oldhatósága alapvetően 0. Végül etil-acetátot és vizet csináltam, ami némi szemetet csinált belőle ( kb. 5 percig 2 alkalommal hővel kevertem és elválasztottam a vizet), majd átkristályosítottam az etil-acetáthoz ISO hozzáadásával és melegítéssel, majd a fagyasztóba dugva, ami visszaadta az erős fehér darabokat, amelyek hatalmas javulást jelentettek.
 
Top