A DMT szintézise triptaminból

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
a DMT magasabb hozamváltozatában mit jelent pontosan ez a rész:
"0 °C-ra hűtötték jégfürdőben, folyamatos nitrogénáramlás mellett.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Megjegyzés: Az alacsony hozam oka a reakcióelegyhez hozzáadott túl kevés formaldehid lehet. Legalább két mól formaldehidre van szükség egy mól triptaminra a DMT-vé való teljes átalakuláshoz.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
ok, tehát úgy érted, hogy a nitrogént a reakcióedénybe (aka nitrogén atmoszféra létrehozása) valami olyasmivel vezetik be, mint egy tartály hidrogén és egy tömlő, amely egy ptfe elzárócsap csatlakozóhoz vezet, mint ez a kép:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

És hogyan készül a sós víz?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Igen, vagy használhat nitrogénballont is. Hidrogén, nem csak inert légkör, mint a nitrogén, hélium, argon.
A sóoldatot konyhasóval és desztillált vízzel készítik. amely telített vagy félig telítetté válik.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
ez a munka?i megpróbálta :Triptamin feloldva metanolban, formaldehid oldat hozzáadásával,Ezután a nátrium-cián-borohidridet lassan keverjük, miután feloldjuk metanolban, majd lassan jég ecetsavat adunk hozzá. A 60 órán át tartó reakció után a formaldehid és a nátrium-cianoborohidrid egyaránt túlzott, és a végső reakcióoldat barna színű. Miért?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Helló, hozzá kellett adnia a jégecetsav 99% (cas 64-19-7)

Elvégezte az itt leírt egyéb manipulációkat?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Igen, követtem az egyes lépéseket, és a dcm gőzölése után borostyánszínű ragacsot kaptam, forró hexánnal extrahálva, és hűtve egy kis fehér anyagot kaptam, ami nem dmt volt. A borostyánsárga ragacs nagy része nem oldódott, tehát nem is dmt volt. Kétszer próbáltam meg ugyanezzel az eredménnyel. Próbálta már valaki így és sikerrel? Voltak olyan nem meghatározott kísérleti körülmények, amelyek miatt a reakció nem sikerült?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A cianoborohidrid helyett használjon triacetoxi-borohidridet, mert a cianoborohidrid veszélyes szennyező vegyületeket képez. Erről kutatási cikkek találhatók az interneten, és használjon kloroformot diklórmetán helyett, mivel az szintén reakcióba lép a diklórmetánnal, és szennyeződést képez, és ez a cikk szintén elérhető az interneten. A DMT kivonásához jobb, ha kloroformot vagy étert használunk, ha az oldószert közönséges hővel távolítjuk el, akkor egy nagyon sűrű barna olaj lesz a végeredmény, bár ez DMT, nem lehet átkristályosítani. Hagyhatod az oldószert legyezéssel eltávolítani, vagy normál hőmérsékletű szobába helyezve, ebben az esetben egy sárga olaj marad (ha ezt az olajat hexánnal ki tudod kristályosítani, kérlek jelezd, köszönöm).
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ez volt a DMT, csak a DCM elpárolgása után a hexánban és a heptánban való feloldása egy kicsit nehézkes. Nagyon keményen meg kell próbálni feloldani. Ez a ragacs végül feladja és feloldódik. Használj mondjuk 200 ml hexánt a 20 ml helyett, amit szerinted használnod kellene, és melegítsd fel szépen. Menj át 2l hexánon. Végül fel fogod oldani.

Megpróbálhatod fumársavval kisózni ezt a ragacsot. Könnyebbnek kell lennie, ha nincs felesleges oldószered.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Igen, többször próbáltam fumársavval, de sajnos nem keletkezik üledék.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nem tudom hol a probléma, de az oldószer eltávolításakor egy színes csapadék marad, kesernyés íze van, vízben is oldódik, de vettem róla nmr-t, nem volt kimutatható csúcs és teljesen tönkrement, tud valaki segíteni? Hogyan lehet olajból sót kinyerni?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ez a 37%-os formaldehid
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ez a fickó nem csinált ilyet, ez egy régi, évtizedes rhodiumos írás. Az első receptben szar az arány, a második 38%-os vizes arányt ír elő, de 37% metanolban, ami nálad valószínűleg jó, sőt jobbat mondok. Cianoborohidridre sincs szükség. Itt egy jobb modern leírás: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez az a szintézis, amelyet követni akartam. Iv most rendelt 500g triptamint, így jó néhány lehetőségem lesz a kudarcra!!! Haha
Bár nyilvánvalóan nem akarom, hogy így legyen, többet tanulsz belőle....
Te magad is követted a Redditet?
Én is lelassítottam Hamilton szintetizátorát - vagy legalábbis az őrült háromszemű vegyészét, akivel interjút készített, miközben n,n-DMT-t készített.
Néhányan azt mondták, hogy ez nem helyes - meghallgattam azt a podcastot, amiről az illető beszélt a hozzászólásokban, de nem emlékszem, melyik az! Az a DMT-n lévő lények felfedezése, ami eléggé friss??
Biztos vagyok benne, hogy legalább 1 személy csinálta ezt itt - én valójában nem szándékozom olyan sokat gyártani belőle. Inkább más dolgokat készítenék a triptaminnal tbf, mert még mindig vannak olyan elsődleges triptaminok, amelyeket nem próbáltam - ami alapvetően ezért hoztam létre a laboratóriumomat (fiú volt/van, hogy sokkal drágább, mint a DMT kivonása!!) Én is kevesebb triptamint vásároltam volna, de őszintén szólva, amikor a szállítási költség ugyanaz, mint amit vásárolsz, akkor nevetségessé válik, így ha valaki ki akarja próbálni ezt a szintetizátort, kiáltsd fel, és lehet, hogy küldök neked egy kis triptamint. Vagy eladni 50g-ot vagy bármit.
Én vagyok egy vegyész Maga számára. NEM ELADOK DROGOT - csak azt akartam, hogy ez világos legyen....még nem ha nah nah jk. Voltam ott, csináltam, hogy megkaptam a függőségeket...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Készített valaki egy vid a triptaminról az n,n-DMT-re vagy bármelyik más primer aminra, ami azt illeti....I nyilván van Tihkal, de képzeld el a kémiát - különösen a titkos kémiát - azóta hosszú utat tett meg...
Az is nagyon érdekelne, hogy mi mást lehet még a triptaminból előállítani, és hogyan lehet például DET-et vagy DiPT-t előállítani?
Bár úgy tűnik, mintha kellene egy videó a triptamin DMT-re való szintéziséről...
Megcsináltam az UTFSE-t, de csak hirdetéseket kaptam a triptamin eladásáról...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Van egy DMT szintézis a jegyzeteim között.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Igen, határozottan működik ez a roduim kémia 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Alapvetően, ha sikeresen elvégezte ezt a rxn vagy DET vagy bármely más, hogy lehet a triptaminból, kérjük, DM nekem. Több mint hajlandó vagyok egy kicsit szórakozni, de végső soron, ha van más sikeres primer amin szintézisek ebből a vegyületből, kérem, tudassa velem.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vicces, hogy a jegyzeteim között van az a szintézis, amelyre Ön hivatkozott, és amelyet fentebb kommentáltam! Ha segít elolvasni az egész kibaszott szálat, igaz? Van még a könyv Michael valentine smith -psychedelic chemistry. Tudom, hogy beszél róla, de szerintem az indolos utat járja...
Egyébként
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez az a szintézis, amely felkeltette érdeklődésemet a szerves kémia iránt! Láttam, ahogy a háromszemű fickó a Hamilton's Pharmacopea című műsorban végezte el.

Én végül más utat választottam - egyszerűen csak a bórhidridet használtam ahelyett, hogy STAB....s eddig!
Holnapra várom a vákuumos exszikkátoromat, és így aztán a heptánból száríthatom a végleges re-x-jeimet.
Meglepett, hogy hexánt használtál - nekem nagyon zsírosnak tűnt a szárítás, és valaki azt mondta, hogy idegmérgező.

Nekem az a lényeg, hogy a végtermék kristályosodjon. Az összes szintézisek iv láttam, sikerült figyelmen kívül hagyni / alulbecsülni a bloomin' vákuum szárító!

Lehet, hogy megpróbálom a te módszeredet, ha megunom - hé, van valami információd a sózással kapcsolatban egyébként? Nem adok el, és így vagy egy szar rakomány triptamin vagy szar rakomány DMT lesz, és azt hiszem, a sózott DMT hasznos lenne erre. Bár nincs sok conc. fumársavam - a fumamársav működik? Azt hiszem, egyszer láttam valakit, aki kivonattal használta.
 
Top