Rázza és süsse módszer a 4mmc számára

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
A 2-Bromo-4-metilpropiofenon a következő szövegben
DCM
1. lépés
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 591

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Az üveg teljes lezárásához. Amikor metilamint öntök, a gáz nem tud kiszökni, akkor ráadásul az üveget szalaggal zárom le.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 527

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Vajon hatékonyabb-e lezárni a tartályt, hogy a metilamin 40%-os vizes oldatából származó gázok ne tudjanak kiszabadulni, vagy nyitva hagyni a tartályt, hogy a gázok szabadon távozhassanak?
Köszönöm!!!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Kapsz 4mmc freebase dcm-ben a tetején van monometilamin
Kiveszed a monometilamin és vizet csepegtetsz, majd később kimosod.
4mmc freebase olaj
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 555
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 505

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Van egy kérdésem, miért veszi a felső részét az oldat melegítéséhez? az alsó rész 4mmc freebase? Akkor miért veszed a felső részt?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Videó rázza és süsse

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Meg tudom ezt csinálni az NMP-vel ? Ha igen, akkor az NMP arányai megegyeznek a DCM-ével?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Oroszországban nem árultak készleteket az összes szükséges vegyszerrel és ezzel a módszerrel, hogy az emberek maguk állítsák elő a 4-MMC-t, szépen megkerülve a kábítószer-törvényeket?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
igen csinálják, de szart sem csináltak mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
azt mondják rajta debk 2b4m és benzol volt 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Egyetértek a fenti hozzászólásokkal. A videót valahová fel kell tenni, ahol megnézhetjük. Aztán a következő lépés a tisztaság elemzése.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Gondolja, hogy ezt valaha is meg lehet majd nézni? Nagyon érdekel, fantasztikusan hangzik.
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Az anyagot már számos országban betiltották.
Ha a Being watched, mint a videóban, hogy kitalált... abszolút! Sokan élnek a szintetikus anyagok nézése közben. Én is közéjük tartozom! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nem úgy értem, hogy valaki feltölti a videót, hogy láthassam, vagy küldjön nekem egy linket, ahol van, hogy megnézhessem , szerettem 4mmc 4emc és 4mec I used to mix them all together with methylone and ejtőernyő it twas a wonderful time to be alive :) Azt hiszem, tényleg látni akarom, ha Ill képes leszek újra megtapasztalni ezt az anyagot, soha nem találom sehol eladó és... Szeretnék valami kompakt és egyszerű módszert,

Mellékesen megjegyzem, hogy mi a faszért mondja mindenki, hogy a 4mmc-nek macskahúgy szaga van? Én például soha nem láttam 4mmc-t vagy bármelyik analógját, amelynek olyan szaga volt, mint valami, ami akár csak távolról is közel áll a macskahúgyhoz, inkább virágos szaga volt, mint egy furcsa módon, ahogy a kokainnak virágos típusú, erős szaga van, ? Valaki tudja erre a választ, és hé, ha megvan a videó lmk kérem és köszönöm !
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Egyetértek veled Az illat tekintetében. Nekem is eléggé virágos.
Volt néhány barátom, akik nagyon szerették a cuccot! Intravénás drogfogyasztók. Amikor bekötöttem őket, a mosdóba rohantak szarni! Gondolom, ez felpörgette a GI-jüket! Lol

Adj neki időt. Valaki majd elkezdi kiütni. Sajnos valószínűleg magasabb áron, mint ami a 2000-es évek elején volt.
Ez volt az egyik nagy új jövevény, amikor még kapható volt. Sosem próbáltam a Methylone-t, hallottam, hogy az is jó, de a vegyész haverom azt mondta, hogy a 4MMC a kedvence az MDMA, a GHB és a meszkalin mellett.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Bízz bennem tesó figyelj, amikor 4mmc-t veszel, megkapod a nagy rohanást, de gyorsan elhalványul, ez az, amikor a bkmdma adagolod, olyan lesz, mintha csak egy vízzel teli medencébe ugrottál volna bloooooshhhh És újra elmerülsz a még tökéletesebb eufóriában még hosszabb ideig, majd mindkettőt a következő időkben veszed őket
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Szintetizált már bk-MDMA-t?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Én is élveztem a butilon keverését a keverékbe 4emc 4mec és metoxetamin és vagy 2cd attól függően, hogy hogyan akartam, hogy menjen , 4emc 4mec összekeverve az emberek hátrafelé esnek a padlóra fogak csattognak vadul omg omg omg omg metoxetamin ad egy lassú nagy szemű whoah dolgok nagyobbnak tűnnek és 2cd keverve csak sima régi szexi van :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Haver ez teljesen más, ha kipróbálhatod a 4emc-t !!! Ez majdnem pontosan ugyanaz
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Oké, figyelnem kell, hogy Adj neki egy esélyt.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Le kell hűtenem, amikor metilamin hozzáadásakor vagy csak akkor, amikor hcl-savat öntök?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Én így készültem szórakozásból haha sok kis lépések ezen az úton és dcm u kell hő nem rázza hah
 
Top