"MY" MDMA freebase kristályosítása

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Természetesen keverheti a freebase oldószerrel, mielőtt hozzáadná a HCL-t, de később több időre lesz szüksége, hogy a keveréket 130C-ra tegye, mivel ez az oldószer elpárolog, a HCL a fagyasztóból, a freebase hideg is, és a magas hőmérséklet elkerülése az adalékolás során nem lesz probléma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Tudta, hogy az MDMA-t nem lehet savakkal magas hőmérsékletre hevíteni? A termék lebomlik, és már nem tiszta MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
A legtöbb laboratórium nem tudja megkülönböztetni az MDMA vagy az MDDMA vagy az MDMMA közötti különbséget, az első kettőnek ugyanaz a mol-súlya is.

Csak az NMR tudja megkülönböztetni az MDMA-t az MDDMA-tól.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 ahogy emlékszem, írtam valami rosszat a termékről régen, Sajnálom, hogy, figyelembe véve az új tapasztalatokat, azt mondhatom, hogy képesnek kell lennünk arra, hogy elismerjük a hibákat. Sajnálom testvér, tévedtem: a fekete szín zavaros, de a terméked tökéletes!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Van-e mód a fekete kristályok tisztítására és teljesen tiszta kristályokká alakítására?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Minden lehetséges. Idő, oldószerek és a kezdetben piszkos termék kérdése.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
helló, sikerült nagy kristályokat készítenem ennek az útmutatónak köszönhetően, de problémám van a kristályok szárításának befejezésével, nagyon nedvesek belül, amikor egy kristályt kettétörsz, szeretném tudni, hogyan tudom jól befejezni a szárítást?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ez a pH-ról szól, nem a szárításról
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ez azt jelenti, hogy a ph sokat csökken ??
De én megnéztem, amikor kivettem a fagyasztóból, és 7 volt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Jobb 4, hogy elkerülje az olajos kristályokat.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Rendben, köszönöm szépen.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
A valódi Mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 170

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Néha vicces dolgokat is csinálok. Ezúttal egy üveg mdma hcl maradékot hagytam egy hétig vízben az alagsori raktárban. Ezt kaptam egy hét után a lezárt üvegben: 14 gr átlátszó kristály.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 tesó, mi a javaslata a laikusok számára a végső kristályok mosására, ha az aceton nem áll rendelkezésre az országban?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Talán egyszerűbb először tudni, hogy mi áll rendelkezésre az Ön országában, és kiválasztani közülük a legjobbat ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nem tudom pontosan nem az én országom, de a vevő első pillantása szerint,- metanol, etanol 96%, pet. éterek (nem illik ebbe az esetbe gondolom), acetaldehid.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Néha vészhelyzetben használtam fagyasztó hexánt vagy fagyasztó etil-acetátot.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Sokszor használtam etil-acetátot és acetonitrilt rekriszt. de csak a met tisztítására ( nem a kristályok létrehozására, ahogyan azt leírták).
Etil-acetátot használva soha nem tudtam teljesen feloldani 100% -ban a forrásponton, függetlenül attól, hogy mennyi felesleget használtam. Mégis, nagyon tiszta metet hagy maga után, különösen azt a kis százalékot, amely valójában kikristályosodik, miután a kezdeti oldatot leszűrték és a szűrletet a fagyasztóba tették. Az acetonitril valóban mindent felold ( nem tudom a szokásos arányt, de amint lesz rá lehetőségem, jegyzetelek, hogy megosszam), de önmagában nem távolítja el az összes színező szennyeződést, de ha valaki aktív szenet ad hozzá és egy nagy porózus forró üveg buchnerben celiten keresztül szűri ( nincs szűrőpapír, hogy gyorsan el tudjon folyni) (különben a pórusokban megszilárdulhat és meg is fog szilárdulni és eltömíti az egészet, keveredik a celit csapadékkal, igazi igazi rendetlenséget okoz, azt tanácsolom, hogy kísérletezzünk mielőtt felskálázzuk).
Most a kérdésemre, az MDMA enantiomereket szét kell választani, hogy nagy, üveges kristályok keletkezzenek?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
"Most pedig a kérdésemre: az MDMA enantiomerjeit szét kell választani ahhoz, hogy nagy, üveges kristályok keletkezzenek?"

tévedés. egy elválasztott izomer (s vagy d nem számít ) nem ad nagy fényes kristály. itt van a különbség az mdma és a met.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kedves testvér, mi a legjobb pH-érték desztillált vízben oldva? Miután telítésig forralom, azt tapasztaltam, hogy szabad lúgos állapotba redukálódik, és nem kristályosodik. Mi az oka ennek?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Lehet off hozzáadott sok vizet / oldószert vagy probs nem is MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kedves testvér, 50 g MDMA HCL-t használtam a teszthez. Később még be is pároltam 75cc teljes térfogatra, hűtőszekrénybe helyeztem és lehűtöttem, de nem volt kristályosodás, és nem látszott a kristályosodás megjelenése. Az MDMA-m zsíros lett. a szabad bázistól, a pH-m miatt van?
Kérem segítsen nekem, köszönöm.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nem vagyok 100%-ig biztos benne, mivel még soha nem volt ilyen eredményem @G.Patton, van egy javaslata erre vonatkozóan.
 
Top