Mefedron (4-MMC) szintézis [2B4M, etil-acetát, metilamin HCl]

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Lehet kérdésem a ma.HCI résszel kapcsolatban ? Megnéztem a hozzászólását a ma.HCI közvetlen hozzáadásáról a keverékhez, és én is megpróbáltam egyszer nemrég, van egy problémám, amikor feloldottam a 2b4m-t oldószerben, NaOH + vízzel kellene követnem, és elkezdeni a keverést, majd azonnal hozzáadni a MA.HCI-t kis adagokkal? Ha nem értettem félre, az egész keverék sötétedne a NaOH víz hozzáadása után, ez történik mielőtt bármilyen MA.HCI követné, mert ez történt a szintézisem során, tehát valamit rosszul csináltam ? Vagy ez normális ? Üdvözlettel
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
igen pontosan a leírás szerint
plaese típusú lépéseket, amit pontosan csinált, mint az én témámban
csináld ugyanazt
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Először is, 1 L benzolt használok 500g 2b4m feloldásához, és az elején nem tud teljesen feloldódni, ezért egy kicsit melegítem, amíg feloldódik, utána az oldat meleg, de nem forr. 10L-es kerekfenekű lombikot használtam

2. Elkészítem a NaOH aq oldatot (300g NaOH és 600ml víz, éppen csak annyi, hogy feloldódjon), hagyom szobahőmérsékletűre hűlni, majd hozzáadom az 1. rész oldatához. Rögtön azután, hogy egyszerre hozzáadom, valami mélybarna olaj jön fel, majd elkezdem kevergetni, az egész barnára színeződik és némi füstöt ereszt ( csak keveset), majd azonnal megmérem a hőmérsékletet, 40-45 fok körül van. És soha nem hagyom abba a kevergetést.

3. Készítek 400g MA.HCI-t, nagyon kis adagokban adtam hozzá, kb. 10-20g-ot minden alkalommal, kb. 2 óra alatt végeztem, mert 45 körül tartom a hőmérsékletet. És látom, hogy az alján a NaCI folyamatosan felhalmozódik, és alulról is jönnek buborékok. Miután hozzáadtam az összes MA.HCI-t, addig keverem, amíg a hőmérséklet le nem esik.

4. Kiszűröm a NaCI-t, és kétszer átmosom vízzel, az egész oldószer még mindig sötét, majd folytatom a savanyítást 5:1 acetonnal és HCI-vel ph5-ig, cseppenként tűvel. De még mindig sötét.

Félek, hogy valamit rosszul csináltam, sőt, amíg ezt a választ írom, addig ez a sötét oldat jelenleg már 3-4 órája a hűtőmben ül. Tényleg segítséget keresek ezzel kapcsolatban, imádkozom, hogy holnapra legyen valami eredmény, üdvözlettel.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Tegye ezt 12 órára a fagyasztóba, talán lesz belőle valami :)
Miért használ benzolt? nem lehet más oldószert kapni?
miért ez az arány. Olvastad mielőtt hozzáadtad, vagy mi volt az oka az ilyen mennyiségeknek 200 ml oldószer 100g 2b4m, és metilamin ilyen arányban. Miért?
Csak találgatni tudok, de valószínűleg a 2b4m nem oldódott fel teljesen, vagy a hőmérséklet már túl magas volt. Velem még sosem fordult elő, hogy sötét lett volna az elején. Lehetnek más tényezők is. A hőmérséklet magas volt, lehetett valami reakció a benzollal és a NaOH-val.
A jövőre nézve, ha valamit meg akar változtatni, csak először ellenőrizze, így elkerülheti a hibákat.
Azt javaslom, hogy egyszerűen csak menjen etil-acetátra, és tartsa meg az arányokat, oké?
Most, ahogy isaid az elején, tegye a fagyasztóba 12ha és menjen szűrés utána, talán kap egy kis terméket, később megmutathatja nekem, hogy mi van.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Azért használtam benzolt, mert láttam, hogy egy másik szintézis alkalmazhatja oldószerként, és az etil-acetát tilos a városomban; a metil-amin arányáról azért van szó, mert láttam egy másik cikket 1 mol 2b4m kombinálni 1 mol metil-amin képezhet 1 mol 4-mmc, de ami nekem van MA.HCI, így 400g MA.HCI tartalmaz 200g körül MA, figyelembe véve a rossz hűtési állapotomat, így úgy döntöttem, hogy 2-szeres mennyiségű metil-amint használok 500g 2b4m-hez 500g 2b4m.

im nagyon hálás a válaszodért, később visszatérek hozzád, remélem, hogy én is kapok valamit belőle.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Használjon több oldószert legközelebb, könnyebb lesz fenntartani a hőmérsékletet, és ellenőrizze, hogy mi a tényleges temp, hogy ellenőrizze a helyzetét. Használhat vízfürdőt is.

Valószínűleg sok szennyeződést fogsz kapni, ezért először szárítsd meg, majd használj acetont lassú illesztéssel, talán még mindig ki fogsz kapni valamit.
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Cas no. ?
  1. SÓSAV 2M/2N
  2. Sósav 33%
  3. HCL N10
Melyik ?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Milyen célból
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Ön mentoinfor acidificicationprobably :) majd hcl aq
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
195
Reaction score
25
Points
28
----mephedron szintézis...
10g bk4
50ml etil-acetát
200mlh2o
10g naoh 20mlh2o2
15gr metilamin
70ml hideg aceton
5-7ml hcl-sav
3x30ml H2o
Helyes a számításom? Ezzel a mennyiséggel fogok kezdeni.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
20 ml h2o a NaOH-hoz

hcl és aceton (ha tisztításhoz használják ) függ
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
195
Reaction score
25
Points
28
Jók az általam említett számok a tisztításra vonatkozóan?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
195
Reaction score
25
Points
28
Azt hiszem, 6 ml hcl-sav és 70 ml hideg aceton elegendő lesz a tisztasághoz.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Amint mondtam, attól függ
aceton 1;1 freebase maradék és hcl, amíg a ph 5-6 :)
használsz aceton afetr maradt a fagyasztóból, ha a nem fehér
 
Top