Question Van néhány kérdésem az amfetamin-szulfát titkos szintéziséről

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sziasztok, im új itt és im egy kezdő, így van néhány hülye kérdésem, idk ha valaki már kérdezte őket, de mindegy, kezdjük !

jobb az elrlenmeyer és a főzőlapon melegíteni, vagy egy laposfenekű lombik és vízfürdőben melegíteni? Szerintem a laposfenekű lombik azért jobb, mert ott több a fűtési kontaktus, mint az erlenmeyerben, im igazam van?

Ez az én "beállításom"
0IBA8uUNGW
Egy ilyen páraelszívó jó?


Tényleg kell egy kondenzátor és egyéb cuccok? Ha nincs, akkor a hozamom nem lesz olyan magas, ugye?


Köszönöm a válaszokat !
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Valahol mindannyiunknak el kell kezdenünk :)
Tulajdonképpen ez a saját szála.
Inkább tegyen fel valaki hülye kérdéseket, minthogy egyáltalán ne tegye fel és kockáztassa magát. Akinek van ideje hülye kérdésre, az válaszoljon rá, akinek nincs, az ne tegye.
Az általam ajánlott felállás egy kicsit több lenne mint 1g/2g szulfátos skála. Azokhoz a reakciókhoz igazából ot kellene egy felülről működő keverő, mivel nagyobb mennyiségekhez szükségesek (amit elolvashatsz, ha utánaolvasol a különböző kémiai keverőkről). Kisebb mennyiségeket mágneses keverővel lehet keverni.
Szerintem ne ugorj bele túl gyorsan a szintézisbe. Ne becsüld alá, és a kutatást jobb előtte, mint utána végezni
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Oké, de vannak törvényes kérdések, amelyek csak úgy leesnek az oldalról, miközben folyamatosan a lombikválasztásról szóló ostobaságokat ütögetjük. Úgy értem, talán, csak talán ajánlhatnál néhány szakkönyvet, mielőtt azt mondanád, hogy állítsanak fel egy labort.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Most, hogy ez elhangzott, abbahagyhatnánk az előkészítő iskolai természettudományok tanítását, és visszatérhetnénk a kiküldött eljárások egy részének tényleges kidolgozásához. Mert lássuk be, néhány copy paste módszer nagyon félrevezető.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mindenképpen elvárnám, hogy valaki, akit ez érdekel, maga találja meg a könyvtári részt, de valószínűleg nem mindig ez a helyzet.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
im francia így nem tudom, hogyan kell keresni válaszokat a kérdéseimre, a kérdéseim olyan hülye, hogy nem tudom a választ sajnálom ember

És szükségem van különböző válaszokra, hogy saját válaszomat készítsem el
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Valahol mindannyiunknak el kell kezdenünk :)
Én igen, csinálok némi kutatást, de szükségem van válaszokra másoktól, hogy lássam, mit gondolnak az emberek, ha meg akartam csinálni, amit láttam, veszek egy 1L kerek lombikot, és más dolgokat az amfetamin szintézisben, és ez az, de szükségem van válaszokra más kémikusoktól
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
A probléma az, hogy nincsenek francia nyelvű könyvek... csak angol nyelvűek, és az angol nyelvtudásom nem túl jó.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Van egy könyvem, a címe "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", de nehéz elolvasni :( de nem baj, akkor is elolvasom, ha nem értek néhány szót.
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
mi a valós súlya 1liter amfetamin freebase-nek? és mennyi tésztát kapsz ki kénsavval?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Szia, kezdetben kis dolgokat veszek, később pedig nagyobb dolgokat veszek, szerintem ez a legjobb megoldás.
 
Top