Question Van néhány kérdésem az amfetamin-szulfát titkos szintéziséről

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sziasztok, im új itt és im egy kezdő, így van néhány hülye kérdésem, idk ha valaki már kérdezte őket, de mindegy, kezdjük !

jobb az elrlenmeyer és a főzőlapon melegíteni, vagy egy laposfenekű lombik és vízfürdőben melegíteni? Szerintem a laposfenekű lombik azért jobb, mert ott több a fűtési kontaktus, mint az erlenmeyerben, im igazam van?

Ez az én "beállításom"
0IBA8uUNGW
Egy ilyen páraelszívó jó?


Tényleg kell egy kondenzátor és egyéb cuccok? Ha nincs, akkor a hozamom nem lesz olyan magas, ugye?


Köszönöm a válaszokat !
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kizárólag vízfürdőt kell használnia, a főzőlap elrontja a reakciót és a lombikot.
Tényleg azt hiszi, hogy csak szórakozásból használjuk?
Elveszíted az oldószert, a reakciód megég, és megmérgezhetnek az oldógőzök.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Oké, mert láttam egy szintézist egy olyan emberről, aki egy főzőlapot használt a szulfát-amfetamin szintézisére.

Nem, nem hiszem, csak azért kérdezem, mert azt hallottam, hogy nem igazán szükséges.

Nem igazán értem, mikor érted azt, hogy "elveszett szolváns", elveszett szolváns a fűtéssel kondenzátor nélkül? (és a gőzökhöz megvan a páraelszívó)

Ha akarod, akkor felrakhatom a szulfát amf szintézisét amim van? Talán jobban megérted a kérdéseimet idk
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Azt csinálsz, amit akarsz, de biztos vagyok benne, hogy a mi módszerünk jobb és jól működik. Azért mondom el, hogy segítsek a jó hozamban és a sikerben. Használhatja a vízzel teli serpenyőt vízfürdőként.
Pontosan, a reflux kondenzátor összegyűjti az oldószer gőzöket és visszakondenzálja őket a reakcióelegybe.
Ez csak rajtad múlik.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Szia. Kétszer csináltam így, az első alkalom jól ment, a 2. katasztrófa volt. megfelelő vastagságú és méretű fóliát és valamilyen kondenzátort kell használnod (én egy tölcsért használtam egy nagy jégkockával) Ha ezt fogod csinálni Id ajánlom, hogy a reakciót kint kezdd el, majd a heves fázis után hozd vissza a házba, vagy legyen kéznél szóda és kiömlő készlet. Nem jutottam közel %70 közelébe, és nem volt tiszta magas sem! A megfelelő felszerelés azonban sokkal teljesebb!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Szia ember, mit értesz katasztrófa alatt? A fóliához tudok venni fóliaforgácsot nem? Oké a kondenzátorhoz (nem túl drága) majd megveszem, ha lesz egy kis pénzem ahah

Humm oké tehát kell vennem egy főzőlapot, egy ilyen főzőlap működik? Kezdjük úgy értem
ZuFYSOqsbk


És a hevenyészett fázis alatt az alumínium amalgámot érted higany nitráttal ect?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
A tisztább termékhez legalább egy nagyon jó acetonos mosás kell, a/b tisztítás, desztilláció vagy valami ideális. én például megyek a kicsapásra l-borkősavval, a borkősavat újra bázissá alakítom és kénsavval kicsapom, szuper tisztán jön ki.

Úgy érti, amikor a p2np szol. hozzáadásakor a kész amalgámhoz nagy mennyiségű hő keletkezik, valamint hőtágulás, ami kimehet a kondenzátorodon és mindenhol a padlón/in a térben. ha az alumínium túl finom, a reakció túl heves. nézd meg patton téma a d-amfetamin izolálásáról, van egy része a szintézissel ezen az úton, jó követni.Kávéőrlőben őrölt alumíniumot javasol, kis csíkokkal még 10g-nál is vulkánt kockáztatsz, ha a fólia túl vékony és rövid. de meglátod, fogadni mernék, hogy az emberek több mint felének, akik ezt a szintézist csinálják, legalább egyszer volt már elszabadult reakciója.
Az a főzőlap jó, nem ideális, de működik, nekem is van egy, párosítani kell egy hőmérővel, hogy a vízfürdőd megfelelő legyen. de ez a szintézis AlHg-val, amit választottál, anélkül is megcsinálható, csak hagyd ki a refluxot a p2np hozzáadása után, hagyd reagálni és teljesen kihűlni, szitálj és menj tovább, 60%-os hozam így garantáltan lehetséges.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Azt javasolnám, hogy ne a konyhájában tegye, ha azt tervezi, hogy valaha is újra finom ételeket fog ott főzni.

Szerezz egy munkaasztalt, propper üvegedényeket és más fűtőforrást, mint a tűzhelyed.

A konyha túl szépen néz ki ahhoz, hogy tönkretegye egy kémiai szennyeződéssel.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
a/b tisztítás? im egy kezdő, így nem igazán ismerem a rövidítéseket, mint a/b , sav-bázis gondolom?

Az én szintézisemhez az alapvető tisztítást fogom követni acetonnal vagy IPA-val, de ha van egy legegyszerűbb és jobb tisztítás, nem mondok nemet.

igen oké értem, a kis kertemben fogom csinálni, tehát az alumíniumhoz, kis négyzet (1cm x 1cm) jó lesz, nem túl finom?

Követni fogom a lépéseidet, köszönök mindent !
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Igen, igazad van, a konyhám túl drága ahhoz, hogy szulfát-amfát készítsek benne !
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Határozottan :) Most, hogy a csoportunk tagja vagy - segíthetünk neked egy olcsó kis méretű laboratóriumot szerezni, hogy ne kelljen használnod a konyhádat. Csak kérdezze meg, amint készen áll, és ha segítségre van szüksége
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
sok minden saját maga is megépíthető, ha alacsony költségvetéssel rendelkezik, különösen ennél a reakciónál, amelyhez nem szükséges külső fűtés.
A reakcióedényt egy 50 literes műanyag hordóval helyettesítheti a helyi hardwarestore-ból. Ezután fúrjon egy lyukat a fedelébe, hogy a kondenzátort hozzácsatolhassa. A kondenzátor könnyen megépíthető 2 csőből is, az egyik kisebb átmérőjű, hogy illeszkedjen a másikba, és a hűtővíz a két cső között áramlik a gőzök kondenzálásához.

Távol a tökéletestől, de lehetséges, ha kis költségvetéssel rendelkezik.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Köszönöm szépen, az Ön számára, mennyibe kerül egy kisléptékű laboratórium ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Igen, győződjön meg róla, hogy hdpe vagy pp vagy valami magas kémiai ellenálló képességű anyag.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ez attól függ, hogy mit szeretne gyártani, valamint a berendezésekkel kapcsolatos személyes követelményeitől.

Bár sok mindent lehet rögtönözni, azt mondanám, hogy néhány szintézishez (kis léptékben) 1.000 - 2.500-ból könnyen beszerezhet egy kezdő készletet, ahol 2.500 már sok lenne.
Ahol drágulhat, az az, ha további beállításokat szeretnél hozzáadni a laborodhoz a tisztításhoz (gőzdesztilláció, rotavapok...).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
hogyan drága a gőz desztilláció bruh, ez egy hűtőközeg, egy adapter, egy extra lombik és víz.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Igen, egy ilyen dob jó lesz.
Még ha azt is mondom, hogy működik, vegye figyelembe, hogy messze nem tökéletes. a hozamok alacsonyabbak lesznek, mert a reagensek nem fognak olyan jól keveredni. egy rbf-ben, ha jó reakciója van, a lombik tartalma magától folyamatosan keveredik, ha jól forral.
 
Top