Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Továbbra is lehetséges-e az RC szekcióhoz való hozzáférés a fourms/csoportokban való részvétel és hozzászólás révén? Nem rendelkezem sok ismerettel a kémiáról, de sokat tudok a gyógyszerekről és némi farmakológiáról.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Igen, ez mindig releváns. Körülbelül 20 embernek van hozzáférése a részhez, és csak 2-3 ember vásárolta meg ezt a hozzáférést.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé, remélhetőleg a közeljövőben kapok egy meghívót az rc szekcióba. Remélem, hogy hamarosan többet tudok itt hozzájárulni a szintetikus noidokról
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Már eddig is sokat tanultam, és elképesztőnek találom a kémiát. Új vagyok a kémiában egy középiskolai órán kívül, így a you tube-ot néztem.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ez egyfajta repost itt, nem tudok hozzáférni a régi fiókomhoz. Nagyon érdekel a csatlakozás az rc szekcióhoz. Sok éves tapasztalatot adtam a kannabinoidok és más rc-k nagykereskedelmében, új forrásokat keresek a reagensekhez és új szintézismódszerekhez, és remélem, hogy hozzájárulhatok az itteni csodálatos közösséghez.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jó napot kívánok!
Szeretnék jelentkezni az RC-szekcióba.
Már sokféle szintézist végeztem is szintézisek RC-kből, mint például a 3cmc.
Megosztom a tudást, segítek az embereknek a szintéziseikkel és aktív vagyok itt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Üdvözöljük. Nézze meg! Hozzáférés engedélyezve.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudom, hogy új vagyok, és nem igazán posztolok, hacsak nincs valami fontos mondanivalóm. Volt középiskolai kémia, de eléggé autodidakta vagyok, és folyamatosan tanulok. Már sok rp / i és dd jól csináltam, és most tanulom, hogy mennyi más módon lehetséges. im felvételét kérve az r / c további tanulásomhoz, ha megengedik, és ill egyre aktívabb leszek, ahogy egyre jobban érzem magam itt. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill olyan őszinte im szó szerint szükség van egy igazi őszinte forrás a legerősebb cannabinoidok lehetséges szállításához uk...
im nem a legavatottabb ebben, de im nagyon lelkesen tanulni...
Köszönöm előre
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Az Önökkel való kapcsolatom kezdete óta nagyon érdekelt az rc részleghez való hozzáférés. Kérem szíves engedélyét a hozzáféréshez. Nagyon sok ismeretet szereztem eddig ezen a fórumon. Nagyon szerettem volna ezt bővíteni. Amíg ez a fórum aktív Szeretne itt tag lenni
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
ja, ha kaphatnék tanácsot, hogy milyen gyakran kell posztolni ahhoz, hogy jogosulttá váljon a hozzáférésre ( vagy a minőségről van szó? )
A fizetség egy módja annak, hogy a munka nélkül is hozzáférhessek, vagy szükséges, de nem elégséges? Nekem úgy tűnik, hogy az előbbi így van.
Köszönöm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Nem a kiküldés gyakorisága számít, hanem a minőség. Igen, a fizetés örökre azonnali hozzáférést biztosít.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Jogosult vagyok a részvételre? Csatlakozni szeretnék az RC
Köszönöm szépen a nagyszerű platformot és tudást.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me boys! Please! Ne aggódjatok, nem azért vagyok itt, hogy ellopjam a "recepteket" (lol) Engem a pszichoaktív vegyületek új szintetikus útjainak tudománya érdekel. Ennyire király vagyok! Tényleg!

.... Miért fizetnék, ha hozzájárulhatok ? Ez nem értékesebb?
 
Top