Question Hogyan lehet a legjobban beszerezni bizonyos vegyi anyagokat

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometán kapja meg az RC üzemanyag és DCM az eBay-en
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
A DCM Brazíliában is tilos. A szar dolog az, hogy sok szintézis használja a DCM-et, de nem ad alternatívát neki.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Desztilláljon RC üzemanyagot, nem fog sokat kapni, de ehhez képest olcsó. Már sokszor csináltam, először egy metanol/nitrometán azeatropot fogsz desztillálni 60-70 körül, majd amikor a hőmérsékletek elérik a 100C-ot, elkezdesz tiszta nitro felett desztillálni. Ügyeljen arra, hogy vigreux oszlopot használjon.

DCM-hez rendeljen a constantylious777-től. Ő nagyon olcsón elküldi neked Lengyelországból.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC üzemanyagok, mint 16-20% a legtöbb helyről, azonban van egy cég, amely RC hajó üzemanyagot árul. Ez olyan, mint a 60% nitro, és 5 liter közel 200 fontba kerül!!!! De ez az, ahogy én kaptam Nitro eddig, hosszú desztillációk RC üzemanyag többször.
A legrosszabb része 1Ltr 20%-os nitro hozam talán 120ml, ha jó, de a sűrűség mindig a, így tudod, hogy az azeotrop metanol még mindig szennyezi a nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Pontosabban kellett volna fogalmaznom, úgy értem, hol válik a nitrometán metanolszennyezése problémává azokban a reakciókban, amelyekhez nitrót használna.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
El tudom képzelni, hogy ezeket csak az Egyesült Királyságon belül lehet megvásárolni kereskedelmi licenc igazolása ellenében.
Az Ebay-en sok nitroetán / nitrometán árulnak, de sok eladó kér valamilyen igazolást.

Ezt könnyű lenne hamisítani, gondolom, megpróbálhatja megtalálni a cégek nyilvántartási számait, amelyeknek köze lehet a vegyi anyag bármely felhasználási esetéhez, de nincs webes jelenlétük, így nehéz megtalálni a kapcsolatokat. Ezeket a számokat több weboldalon is megtalálhatja, biztosan vannak nemzet-specifikus weboldalak csak az Egyesült Királyságban működő cégek számára, de biztosan vannak EU-specifikus weboldalak is az EU-ban bejegyzett összes cég számára. Én ezt csak akkor próbálnám ki, ha olyan címre rendelnék, ami nem kapcsolható hozzám

Egy másik lehetőség Németország, Lengyelország vagy Kína. Mindegyik országban sok olyan eladó van, aki ezeket a vegyszereket el tudja szállítani Önnek, akik esetleg hajlandóak lennének átcímkézni azokat.
Most szállítottam körülbelül 30 dobozt, amelyek dobozonként 1x20 literes konténert tartalmaztak metanol, etanol, metilamin és hasonló folyékony vegyszereket. Egyszerűen tisztítószerekként jelöltem meg őket, és mindegyik Lengyelországból Németországon keresztül Belgiumba került.

Mivel az ilyen áruk szállítása a logisztikai transzfer szempontjából országról országra nem illegális, hanem csak korlátozott, ez egy másik lehetőséget adhat Önnek.
Megteheti a klasszikus módon, és megvásárolhatja egy olyan országban, mint Lengyelország, egy olyan cégtől, amely nem kérdezősködik, hivatalos export/import dokumentumokat szerezhet, és hivatalos futárral szállíthatja... az Ebay-en is sok magánfutár aktív, akik hetente járnak Lengyelországból vissza az Egyesült Királyságba és fordítva, ha talál egyet, akinek még van kapacitás a teherautójában, akkor elég olcsón lefoglalhatja a helyet, általában kevesebb kérdést is feltesznek.
Ebben az esetben én lopott vagy hamis cégadatokat használnék a futárnak, valamint egy olyan címet, amely coprorate-nak tűnik, de nem lehet hozzám kapcsolni.

Remélem, ez segíthet. :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mindezek a dolgok sajnos nagyon igazak az Egyesült Királyságban, az Ön által leírt módszerek ezeket a problémákat 100%-ban megkerülik.

Az alternatív módszer az, hogy olyan szitrogéneket használunk, amelyek kihagyják a nitrálást, de néhány, például a DOM, a meszkalin és a sztirol előállítása nem fog nitrálni egy földalatti kémikus tiszta akarata és elszántsága alatt. Ezek a tiltott prekurzorok és vegyi anyagok, amelyeket nehéz megszerezni, és csak a birtoklásuk ugyanolyan rossz, mint a büntetőeljárás a vegyületek, amelyeket szeretünk készíteni! És ugyanúgy, mint hogy az általad leírt módszerek ugyanannak a B.S-nek vannak kitéve a csalás stb. törvényeken keresztül, mert ha valaki hajlandó megszerezni a vádat az említett vegyi anyagok birtoklása felett. Akkor két vád és börtönbüntetés nem fogja elrettenteni a legelszántabb földalatti vegyészeket.

Az anyag tudatos átcímkézése ugyanolyan rossz, mint a csalárd dokumentumok és engedélyek, és azt mondták nekem, hogy semmi sem idegesíti fel jobban a bírót, mint a tudatlanságra való hivatkozás !

Még mindig jó információ és/vagy ötlet, hogy az emberek hogyan szerzik meg ezeket a vegyi anyagokat, csak azt kívánom, bárcsak egy kicsit liberálisabb lenne az életben a dolgok elvégzése, ma megnéztem az orrcseppeket a boltokban. Egyetlen boltban sem árulnak pszeudofedrint vagy ethedrint egyik gyógyszerben sem, ez az Egyesült Királyságban van, ahol nem léteznek meth smurffok.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Kipróbálta az RC boltokat a rádióvezérlésű repülőgépekkel és autókkal ? Lehet, hogy már említették, és akkor én 🤐🫡
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Igaz, hogy ezekben az esetekben van megoldás, a probléma a korlátozott vegyi anyagokra vonatkozó igényének bizonyítása. Az én 91%-os kénsavforrásom lefolyótisztító a legtöbb dologhoz működik, soha nem volt szükségem arra, hogy a magasabb 98,5%-os azeotróp szintre koncentráljam. De ennek beszerzése egyre nehezebbé vált, már csak egy beszállító ad el kérdés nélkül, és minél kevesebb kérdést tesznek fel, annál jobb.

És ez egy olyan eset, amikor olyan eladót kell találni, aki hajlandó hamis azonosítóval stb. szállítani, az egyetlen, ami igazán megfogott, az az, hogy a nitro robbanékony. De a dietiléter is, amely peroxidokat képez a kupakon. Igazad van, mindig van egy eladó, aki szemet huny, rövid, hogy megtudja, ha tudod csinálni magad!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Könnyen találhat egy magánfutárt bármelyik választott országban, ha az Ebay-en kérést tesz fel egy olyan sofőrt, aki hajlandó ezeket a vegyi anyagokat a célországba vezetni. Ez elég gyakori Lengyelországban, mivel sok buszsofőr van, akik naponta elhagyják az országot, és a teherautójukban üres hely van.

Ez kevésbé korlátozott az élet vállalati oldalán. ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ez az eladók, hogy a nehéz darabot találni, vagy legalábbis az OK nem kérdezi az engedélyeket vagy licenceket. Azok a cégek, amelyeket találok, amelyek nem kérdeznek, olyanok, mint az aranypor!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Attól függ, hol keresi, jó áron kaphatok nitroetánt, nitrometánt és másokat is :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
DM nekem tesó az ezzel kapcsolatos információkkal.

Tisztelet
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Tudok neked pszeudoefedrint szerezni, de az tartósan ható, és levocetrizin is van benne, de cserébe meg kell mutatnod, hogyan lehet kivonni a pszeudoefedrint azokból a tablettákból.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mr GonzoMeg tudom szerezni önnek a pszeudoefedrint, de az tartós felszabadulású, és levocetrizin is van benne, de cserébe meg kell mutatnia, hogyan lehet kivonni a pszeudoefedrint azokból a tablettákból.

Mate Csak azért említettem a pszeudo hiányát, mert érdekelt, hogy itt az Egyesült Királyságban hogyan törik le ezeket! És ha nem tudsz kivonni egy összetevőt egy tablettából, akkor időpocsékolás és veszélyes lenne megpróbálni az említett vegyületet egy másik vegyületté alakítani, nem beszélve arról, hogy felelőtlenség lenne részemről, hogy ezt elmondjam egy olyan személynek, akinek nyilvánvalóan nincs meg a tudása ahhoz, hogy a kémiával játsszon.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Éppen most volt egy nagy ötletem, amely a szintetikus anyagok megszerzésének fordítottja a nitrometánra és az összes hasonlóra vonatkozóan, amelyeket lehetetlen beszerezni.

Példa, nitrosztirének úgy tűnik, hogy nagyrészt rendelkezésre állnak, így a meszkalin a 3,4,5TMB-n keresztül. Ehhez egy nitro lépésre van szükség nitrometán felhasználásával, hogy BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETHOXYSTYRENE-t kapjunk, amely egyszerűen megvásárolható, időt, pénzt és felesleges kémiai eljárásokat megtakarítva.

Lehet, hogy ez csak néhány sztirol esetében van így, de talán ez a módja annak, hogy a nitrooldószerek vásárlását teljesen megkerüljük?
 
Top