• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Halott cseppek az USA-ban - Melyik város?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 20.9%
  • Los Angeles

    Votes: 6 14.0%
  • Chicago

    Votes: 7 16.3%
  • Houston

    Votes: 4 9.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.7%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.3%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.3%
  • Dallas

    Votes: 3 7.0%
  • Austin

    Votes: 4 9.3%

  • Total voters
    43

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Im nem akarok sértő lenni gordon, csak úgy hangzott, mintha metamfetamint csinálnál, és a metamfetamin ára szuper alacsony, mert a kartellek megpróbálnak elpusztítani minden versenyt, és sikerrel járnak. Csak segíteni próbáltam neked, miért lennék sós, amikor megpróbálom rávenni, hogy segíts nekem valami szuper fontos dologban, ami az én és az enyémek túlélését szolgálja. Próbáltam nagyon konkrét lenni, mert az első pár üzenetváltásunkban nem úgy tűnt, hogy megértettél, ennyi.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Igen, de a Mexikóból érkező összes termék egyszerűen szar. Boldogan fizetnék 100 dollárt grammonként, ha ismét valódi anyag lenne. Ami bosszantó, az a középső ember, akit nem érdekel, hogy szemét, csak a pénzt akarják, és bármit eladnak, és bármit jónak mondanak, amíg pénzt keresnek. Ez az USA kínálata körülbelül 2018/2019 óta. Bárki, aki igazi, erős, tiszta anyaggal jönne, pillanatok alatt átvenné a piacot.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kell néhány csepp Chattanooga Tennessee környékén vannak
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Chicago külvárosa is jó lenne, hogy ne kelljen megint abba a pokolba hajtanom, és ne ültessenek rám drogot a rendőrök.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlantában nagy a kiaknázatlan 4-MMC piac
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Van holtpont Orlandóban?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsinra, Minnesotára és Michiganre bizonyára ráférne egy kis szeretet.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
pm nekem, ha valaki hajlandó csinálni halott cseppek denton Texas (mint egy órányira a Dallas) 😽
szükségem van stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Egyszer Texasban autóztam egy munkalátogatás alkalmával. Pár pisztoly volt a bérelt autó csomagtartójában, mert tudod, Texasban van. Észrevettem, hogy egy zsaru követ az autópályán, mérföldeken keresztül. Végül megállított. Betett a járőrkocsija első ülésére. Eltelt néhány perc. Aztán azt mondta, hogy szabadon távozhatok. Bizarr volt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Lefogadom, hogy mindezekben a városokban szép számmal akadnak ügyfelek.
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stockton Kaliforniai terület....nagy népességet képvisel a közeli városokhoz képest. Mindhárom közlekedési itt kikötő víz ki az öböl terület vasút határokon átnyúló és repülőtér. Erős kereső itt ...mi készek vagyunk dolgozni hit me up
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Van holtpont Tampában?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vannak termékek az Egyesült Államokban, kérjük, lépjen kapcsolatba velem
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Csak az én anekdotikus tapasztalatom, de nem hiszem, hogy a holt cseppeket könnyű lenne elfogadtatni Amerikában.

Egy, kevésbé érzi biztonságban magát a vásárló. Nem szoktak hozzá, így tényleg el kell csábítani őket, talán egy kis mintával vagy kedvezménnyel az első vásárlónak, de az emberek nagyon bizalmatlanok, ha pénzt adnak anélkül, hogy a termék a kezükben lenne.

Másodszor, hacsak nem egy biztonságos üzenetküldő alkalmazáson keresztül történik, ami csak annyira biztonságos, a legtöbben nem fognak foglalkozni vele. Ők csak telefonálni akarnak, és valaki megjelenik, vagy leadja, amit akarnak. A kényelem a király, és a "dead drops" kevésbé kényelmes, mint a kézbesítés.

Lehetséges, csak időbe és sok erőfeszítésbe kerülne.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Azt hiszem, néhány vidéki város néhány ilyen nagy által jó ötlet lenne.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Észak-Karolina már évek óta alszik ... Én vezetni fel és le a keleti parton, és a kor ×× Tudom elég terület és mi a legnépszerűbb használni az egyes államokban fajta, de én tudom kiszúrni semmit sem
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Imo, azt hiszem, a kulcs itt az, hogy kijelölje, milyen léptékkel dolgozik.

A kis és közepes skála, talán grammoktól unciákig, könnyen elvégezhető mind vidéki, mind városi területeken. Mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai. Kis mennyiségek esetében azonban az emberek kevésbé valószínű, hogy mondjuk 20 percnél többet akarnak vezetni grammokért, imo, uncia esetében 30 perc is elviselhető.

A kiló feletti mennyiségek esetében szerintem egy nagyváros peremén kellene lennie. Messze nem vagyok szakértő, de túl nagy az esélye, hogy valaki rábukkan a fontra vagy kilóra, és egy bizonyos ponton már nem lehet könnyen elrejteni a dolgokat, de az már nagy súly.
 
Top