Teljes amfetamin freebase (A-olaj) szintézis P2P-ből (10L skála)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Ez az írás szemét.Először is a hőmérséklet a formamiddal túl alacsony 140-150 hangzik körülbelül helyes, ha u használ ammónium-formiát, de formamid kell magasabb hőmérséklet, ha jól emlékszem, és másodszor N-formilamfetamin szilárd tömeg nem folyékony, és miért próbálja kivonni a reakcióelegy teljesen haszontalan lépés csak árt a hozamot harmadik hidrolízis rossz Ön használ 11l hcl, hogy őrült, még ha volt 11 kiló N-formilamfetamin a mennyiség közel lenne 2,5 liter hcl nem 11l az 1:1 a moláris tömeg és nem a térfogat szerint.Miért bonyolítasz mindent ennyire Leuckart egyszerű reflux hidrolízis, majd bazifikálás, majd gőzdesztilláció, mindez ugyanabban az edényben, így nincs szükség extrakciókra vagy oldószerekre erősen kétlem, hogy valaha is csináltad ezt a reakciót, és ha igen, akkor a hozamod közel van a nullához, ha úgy csinálod, ahogy mondod.Oké, boldog karácsonyt mindenkinek, én megyek aludni, részeg vagyok, mint a pokol
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ha egy leukart 140 150-en futtatna ammoinaformiáttal, akkor úgyis csak formamiddá bomlana le
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Teljesen egyetértek. Néhány orosz kémikusok csinálni a Leuckart az ammónium-formiát még alacsony hőmérsékleten is
120 C-on. Én 140-150 C-on csinálom az enyémet ammónium-formiáttal. Formamiddal a hőmérséklet 155-165 C körül van. Még ha a formiát formamidra fékeződik is, a két reagenssel más a hőmérséklet és a mechanizmus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Az n-formilamfetamin enyhén sárga olajos folyadék
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Van olyan infóm, amely ugyanezt mondja, hogy az N-formilamfetamin világossárga olaj.
Nem tudom, hogy az én Leuckartom miért nem sikerült 4-5 próbálkozással. Az én formilaminom pedig sötétbarna,
majdnem fekete olaj, benne apró részecskékkel, még akkor is, ha tiszta vízzel mosom. Megégettem a reakciómasszámat vagy mi? A tiszta sárga P2P-met ammóniumformiáttal először 100 C-ra melegítem (1-2 óra), a kondenzátorban langyos vízzel, hogy a vizet kiűzzem a reakcióelegyből. Ezután fokozatosan emelem a hőmérsékletet 140-160 C-ra, (16 óra) nagyon hideg vízzel a kondenzátoromban. Valaki meg tudná mondani, hogy mi a baj itt. Én 5 moláris egyenértékű formiátot használok. Most tettem meg a hatodik próbálkozásomat is a saját készítésű P2P-vel, amit először nagyon tiszta sárga olajjá dolgoztam fel. A hidrolízist most KOH/etanol/víz-oldat keverékkel végeztem (2 óra). Most már jó mennyiségű olaj lebegett, és extraháltam xilolba (3-szor). Többször mostam tiszta vízzel. Most már xilolban van. Ha ezzel is elromlott valami, akkor az, hogy a formilszármazékom megint majdnem fekete lett? Égessem el, vagy mi legyen?

Ha valaki tud segíteni, annak nagyon örülök és hálás vagyok érte! Békesség!
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
Tudom, hogy szivattyút kell szereznem a készülékemhez, hogy vákuumdesztillációkat végezhessek. Meg kell kérdeznem, hogy a normál egyszerű desztilláció működik-e az A-Olajjal? Ha a gőzdesztilláció működni fog, ahogy sokan mondják, akkor úgy fog működni, mintha az olajomat felesleges vízzel és 100 C-ra melegíteném?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
@ChingShih reagáljon privát üzenetben nekem. Megosztom veled ;-)
ChingShih azt mondják
Én a formamid + hangyasav 85%-os útvonalat csinálom.
De amikor a leuckart reakció felmelegszik, akkor közvetlenül 160 Celsius fokra melegszik fel.
nem marad 100 fokon, mint ahogy írtad
szóval nem tudom, hogy az emberek először desztillálnak-e vizet és utána csinálják a refluxot vagy sem.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
válasz

hello tudom barátom de 100 fokon kell venni nem magasabb az első órában
ez az egyetlen módja, hogy megszabadulj a vízmaradéktól
mert a víz forráspontja 100°c.
és a hangyasav 85%-os forráspontja 108°c.
1 óra elteltével használjon refluxot
 
Last edited:

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ez a kép a belső gőzdesztilláció után készült?
A p2p-t 70%-os hozamra desztilláltad , vagy egyenesen a bmk-ből használtad ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022

Szia

Milyen típusú berendezést tudsz ajánlani / használni az olaj desztillálásakor?

tköszönöm
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Függ a desztillálandó mennyiségtől, a szükséges desztilláció típusától, a terméktől...
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
82
Points
28
A marslakó idegen barátaim jó olajat is készítenek. A gép majdnem ugyanúgy néz ki, de van internet, és biztonságos böngésző, és egész éjjel emberi *****ót néznek, ez undorító.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Én a Naoh módon csináltam kíváncsi voltam, hogy lehetséges-e az olajat rögtön 2-3 óra reflux után, a 2. pont után desztillálni ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Gőzdesztilláció igen.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
köszönöm a választ, készíthetek nagyobb mennyiségű formamid és hangyasav keveréket és tárolhatom?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
NAtBrjKpn3

:) Köszönöm Maestro nem értettem először, most már értem. :)
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Szép írás, meg tudná mondani nekem, kérem, hogyan kell a 65%-os NaOH-oldatot előkészíteni, mert valamit rosszul csinálok.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
H2O(1L)+NaOH(650gr) technikailag nem így van, de így is működik ;-)
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Ahogy mondod, annak nem túlságosan korrekt. Mivel amit elkészítesz, az 39%-os oldatnak tekinthető.
Az ilyen koncentrációk mindig súly szerint értendők, mondjuk 40% NaOH azt jelenti, hogy 1000 gramm oldat 400 g NaOH-t és 600 g vizet tartalmaz. De Indiában a 100%-os oldat 1/1 tömegű NaOH/víz, nos néha. A nemzetközi szabvány azonban az elmondottak szerint van.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Tudom, tudom, hogy pontosan ezt tisztáztam, és csak azért próbálom egyszerűvé tenni, mert úgyis működni fog.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Thnx a válaszadásért, most már egészen másképp néz ki. Csak a p2p-t mostad le?
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Az utolsó eredményt viszont kristályossá ?
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Én ezt a NaOH módszerrel csináltam. 600gr 5449-gyel kezdtem, és ezt a foszforos módon alakítottam át. Kaptam 375ml p2p majd kaptam 430ml N-formil de végül 225ml nagyon szép tiszta alapolaj lett a desztilláció után szerintem nagyon alacsony a hozam. van valami ötleted, hogy hol veszíthettem volna el némi hozamot?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
a tantárgy azt mondja, hogy opcionális desztilláció, probléma, ha nem követem ezeket az utasításokat?
 
Top