Cannabidiol (CBD) izomerizációja pszichoaktív kannabinoidokká

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
GqYXjsEBI7


CBD-t főztem, és véletlenül NAoh-t adtam a keverékhez, azt hiszem, az izomerizáció leállt. 2 réteg képződött, valaki meg tudja mondani, hogy mi képződött? Ez egy jó módja a THC kivonat kivonásának?

Metanolt és HCL-t használok
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, melyik szakaszban adta hozzá a NaOH-t?

A választ HPLC-elemzéssel lehet megadni.
 
View previous replies…

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
2 óra izomerizáció után egy olaj keletkezett, de kellemetlen szaga van, és nem tudom, hogyan tisztítsam meg.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
A Naoh hozzáadásakor a két fázis elvált egymástól, és azt hiszem, a reakció leállt. Sokféleképpen próbáltam kimosni, de nem tudok megszabadulni a rossz szagtól.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
A bázisok a cbd-t (a thc-t nem alakítják át) bizonyos kinon-származékokká alakítják. Úgy vélem, különböző oldószereket lehet használni a thc-től való elválasztására, de nem emlékszem, hogy melyikben, és milyen irodalomban írták le, és mivel zöld (feltételezem), néhány növényi szennyeződés is oxidálódhat.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Mi a jobb ecetsav vagy sósav? Van egy olaj maradt egy undorító szag, hogy csinálom, hogy tisztítsa meg, vagy kivonat a tiszta cbd loas metanolból
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
szobahőmérsékletű toluol és p-toluolszulfonsav használható közel tiszta delta 9 és más oldószerek hővel delta 8 eredményt eredményeznek.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
a toluol nehezen eltávolítható, de, 44h(48h valamivel több konverziót eredményez, de körülbelül 10% delta8) kevert 10% ptsa és elég toluol, hogy feloldja azt, majd feldolgozza azt.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Amikor NAOH-val telített vizet adok a sav ellensúlyozására, nem tudom az egészet eltávolítani, és ha túl sok vizet adok hozzá, a felső fázis feketévé válik. Hogyan tudom elvégezni az extrakciót? Hogyan tudom megszüntetni a savszagot? Próbáltam desztillált vízzel tisztítani, de nem vált be.

Segítségre van szükségem ebben kérem

Milyen PH értéken hagyjam a THC-t? Használhatok butánt vagy toluolt a THC tisztítására?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
A katalitikus mennyiségű savakat használó módszerek jobban beváltak, mint ebben a témakörben. A pTSA 10% mol DCM-ben (delta-8) vagy HCl 0,05%-os etanolban (delta-9)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
lehet használni más alkoholt, mint etil-alkohol? talán ipa helyett?
Használható hcl?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Azt hiszem, igen, amíg a reagensek oldhatóak. A HCl savas katalizátorként használható.
 
Top