Anonim beszerzés alapjai a The DarkWeb-en

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Bárki kapott jó ötleteket a szállítási címre a nagyobb megrendelésekhez a sötét hálózaton, szem előtt tartva, hogy nem tudom figyelemmel kísérni, és nem tudom minden nap ellenőrizni, és tudatában vagyok annak, hogy valamikor megfigyelés alatt állhat. Gondoltam elhagyott ház vagy vidéki gazdaságok, amelyek nem lakott, hogy eladó. Szükségem van egy szilárd szállítási címre ASAP
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Az eladói oldalon óvatosnak kell lenniük a szállítással kapcsolatban, a lopakodó minőség hatalmas különbséget jelent. Az ilyen helyekre történő rendelés sokkal riasztóbb, mintha egyenesen az Ön otthonába rendelnének.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Igen, ha a kézbesítőnek egy véletlenszerű címre kell mennie, ahová még soha nem szállítottak olyan névvel, amelyet nem ismernek, az sokkal gyanúsabb lesz, mint egy csomag, amely egy általuk gyakran látogatott utcába megy olyan névvel, amelyet ismernek.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Jó reggelt, emberek!🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm a BB Fórum látogatóit és tagjait! Azért írtam ezt az írást az anonimitásról, hogy segítsek azoknak, akik nincsenek tisztában a Dark Web lehetőségeivel és azzal, hogy mi is az anonimitás. Van egy magyarázat arra is, hogyan kell helyesen használni a gyógyszervásárlásokkal összefüggésben. Sok egyénnel beszélek a Fórumon, és azt tapasztalom, hogy néhányuk nem ismeri ezeket a dolgokat. Remélem, hogy ez a bejegyzés segít a céljai biztonságos elérésében.
Mit jelent az anonimitás és miért fontos?Ha valaki névtelen vagy névtelen, az azt jelenti, hogy személyazonossága, magánjellegű adatai vagy viselkedése nem kapcsolható hozzá. Az anonimitás egy fontos gondolat, amelynek számos következménye és alkalmazása van számos területen.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mindig is úgy gondoltam, hogy az iphone biztonságosabb, mint az android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Helló, szeretnék megosztani tippet a csomagpontok fogadására. Szükség van a tulajdonos vagy a parcell és a címzett azonosítójára vagy xero azonosítójára.
A hamis név használatához és a csomag fogadásához használjon hamis azonosítót, mint a https://www.fakeid.pm.
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Egyértelműen hamis!
Rengeteg olyan webhely van, ahol személyi igazolvány képeket készíthet. Az oldal eladja Önnek ezeket a képeket, amelyeket ingyen készítettek. Nem küldenek fizikai igazolványt, és a képek sem igazán jól sikerültek.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Még a képeket sem változtatták meg.

Kérlek, ne dőlj be ennek az átverésnek és ne fizess érte majdnem 100$-t!

Nem tudom, hogy ennek a felhasználónak van-e köze ehhez, ha nincs, akkor kérem, hogy ne küldjön ide ilyen átverést.

Őszintén,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm az információt, itt egy kicsit elveszett voltam, most már tudom, hol és mit keressek.
 
Top