Question Mis juhtus Dreadiga?

bbgate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Deals
5
Tere kõik, kes teab, mis juhtus Dreadiga? See ei tööta...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
inimesed peavad õppima, et nad ei usaldaks kunagi tundmatuid linke.
on parem jätta selline tundlik sisu sinna, kus see on postitatud administraatori poolt.
ps: need lingid on niikuinii kõik surnud
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tegelikult oli tegemist PGP allkirjastatud sõnumiga, mille on allkirjastanud administraator, mida saab kontrollida iga isik, kellel on tema PGP-d.

Ma leidsin selle väga kasulikuks, kuna ma ei saa Dreadile päevade pärast juurdepääsu ja ei saanud isegi seda sõnumit näha.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Redigeerimine (18.): Saada kuradi DDOSER. Minu keskmine sõrm on suunatud sinu poole, samas kui minu munn on suunatud sinu ema sisse.

Just sai 10X korda raskemaks olemasoleva Dreadi ühenduse maha võtmine. Tõenäoliselt saate ikka veel timeout probleeme (rohkem nüüd) juurdepääsu Dread, kuid haarata uus identiteet ja sa loodetavasti saada captcha. See on ikka veel aeglasem kui ma tahaksin piisavalt varsti ma tweak see sissejuhatusprotsess ümber ring me põhimõtteliselt võimatu maha võtta (kui Tor võrgu läheb alla). Vähemalt see on lootus.

Ma tahaksin ka anda suur hüüe välja, et palju toetust oleme saanud selle seisaku ajal. Inimesed vihkavad meie allakäiku sama palju kui meie vihkame seda, kui see juhtub. See kõik on seda väärt, kui me kõik korda saame. Me töötame mitu päeva, et stabiliseerida seda protsessi, et hoida kasutusaeg kõrge ja parandada kättesaadavust.

Huvitav on näha muutust Tor-võrgus, kui Dreadi rünnak algas: https://metrics.torproject.org/torperf-failures.html?start=2022-09-01&end=2022-09-18 (mõõdikute mahajäämus on umbes kaks päeva). See ei muutu palju paremaks enne, kui rünnak peatub või POW juhtub. Me vajame veel umbes 800 GUARD-sõlme Tor-võrku, nii et kui vaid osa kogukonna inimestest suudab avada vaid ühe valvurisõlme, siis on meil neid juba rohkem kui küllalt. Juhiseid selle tegemiseks näete siin. Jälgi, et ei avaks liiga palju valvekohti korraga sama IP-alavõrguga või sama hostiga (need märgistatakse halbadeks sõlmedeks ja neid ei lisata!). Kui soovite, et Dread oleks võrgus, on see parim asi, mida te saate meie jaoks teha. Need vooluahela tõrked on nii palju tagaplaanil.

See on lahing ja Tor võrk on piiriks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kas DDOS on siis tagasi Dreadil? Ma ei saa alates eilsest juurdepääsu... sama kehtib ka Alphabay kohta kuidagi.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
AlphaBay on tagasi, kuid Dread on endiselt hiiglasliku Ddos... Aga nad tulevad tagasi, ma olen selles üsna kindel
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Jah, me võime usaldada HeadJanitor'i ja Paris'i tööd!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
See on 100% LE, nad püüavad tõestada, et õudus on alfabeetiline ja ka enne WHM-i.
See ei ole üldse hea.
nad võivad igal nädalal muuta hostingust, kuid see ei ole lahendus.
Võimsus, mida nad panevad selle DDoS-i, on nähtamatu, te ei taha teada hinda sellest €€€€€€.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
niikaua kui need on vabad, on teie mõttekäik 100% täpne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

100%!

See on huvitav käsitlus, pole seda veel niimoodi näinud tbh
Olen kuulnud mõned numbrid ja see on hullumeelne, mida DDOS sellises ulatuses võib maksta igapäevaselt...
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
miks LE peaks sellist asja tegema? ma mõtlen, et Dread on ka LE jaoks teabeallikas!
Poisid ma ei taha teada selle Ddose hinda... Insane
Topelt hullumeelne, kui see on LE...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

dread oli kuni 6 kuud tagasi alati tasuta. tänapäeval *****ivad nad kasutajatelt väikese varanduse. ja kui raha on kaasatud, siis tavaliselt see ei kesta.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Dread saab DNMilt raha reklaami eest, mis teeb platvormi ka mõnevõrra ebaseaduslikuks.
Samuti, kui /u/hugbunter on seotud teiste DNM-idega nagu WHM või AlphaBay, on loogiline, et LE üritab rünnata tema võrgustikku.

Samuti, kellel võiks olla nii suure DDOS rünnaku tegemiseks vajalikud vahendid?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Keegi ! Ja LE arreteeris palju off häkkerid ja kõik neist otsustavad töötada nende jaoks, kui vaja
nii et nad säilitavad oma vabaduse.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
ütlete mulle, et see Ddos on tegelikult tasustatud riiklikest vahenditest?
milline häbi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Valitsused on DDoS-rünnakute jaoks kõige tohutumad. See ei maksa neile midagi. Maksumaksjate raha ei kannata
Kuid ma kahtlen, et valitsus seda teeb. Tõenäolisemalt tahab keegi olulist osa Dread foorumi liiklusest.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
ma olen teiega HEINSENBERGiga nõus, ma isiklikult arvan, et Dread on kasulik ka LE jaoks. See on suur teabeallikas kõigile, kes on darknetis.
Võib-olla on tulemas hiiglaslik phishing haha
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Seekord ei ole võimatu
ainus võimalus oli, kui turg läheb väljumise kelmuse, nii et inimesed ei saa kurta, ja nad on
aega, et kanda kõik vahendid turult välja.

Aga see ei ole nii 100% LE
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Te olete hullumeelne. Dread on 100% dark net ainult java disable kogu aeg
ei ole võimalik jälgida ühtegi kasutajat ilma java-ta.
nii et LE ei ole dreadil midagi.
see on kasutaja jaoks kõige turvalisem koht kogu internetist ja see on tõsi.
 
Top