Question Temaatilised telekanalid.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Sõbrad!
Meie projekti edendamiseks palume teil teatada lingid telegrammikanalitele, mis käsitlevad Darknet/Drugs/Chemistry/RC ja muid teemasid.

Palun ärge unustage täpsustada riiki, kus kanal on populaarne.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ma kasutan @mycodre'i külastamist, lihtsalt selleks, et vaadata nende kraami varjatust ja pakendamist...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Ma ei leidnud @mycodre telegramilt
kas teil on mõni muu meetod, millega liituda?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
kas link privaatgruppi on juba olemas?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
598
Points
93
Miks me ei võõrusta rühma Sessioni asemel?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Kui aus olla, siis ma ei ole seda saatjat kunagi aktiivselt kasutanud.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
598
Points
93
Huvitav, peaksite sisse lugema, see on väga turvaline ja tuleb isegi oma sibula marsruudiga.

Ma olen osa teistest rühmadest istungil, mis on sarnast laadi nagu Breaking Bad ja nad toetavad tugevalt istungit ja ei valiks teisi sõnumitoojaid.

Samuti, kui ma õigesti mäletan, siis telegramis ei ole tegelike jututubade võimalust või eksin ma? Session pakuks seda võimalust.

(Ma jagan seda, kuna Breaking Badi jututuba oli mõnda aega arutlusel ja ma mõtlesin, et panustan, mida ma teistelt veebilehtedelt tean)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sessiooni aluseks olev tehnoloogiastäkk ja sellega seotud krüptoraha näevad hämmastavad välja!
Mündi hind on olnud suhteliselt stabiilne pikema aja jooksul. Võib ühel päeval olla tugevam privaatsusmünt kui Monero, kuna tehingu ajastus on nii kiire.
Kuna nad ehitavad kõike privaatsusel põhineva ideoloogia peale, siis ma ei tea, kas pimedate turgude liikumine thier lokinetile, mis on väidetavalt palju kiirem kui TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
598
Points
93
Huvitav mõttekäik!

Ma ei teadnud isegi, et istungil sai oma sümboolika, deffinitely tasub lugeda, et ja võib-olla investeerida midagi.
Privaatsus mündid on suur tulevikus niikuinii imo koos kõigi valuutade läheb digitaalne ja anonüümsuse maailma finantssektoris hakkab kaduma.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kujutage ette, kui kogu DNM-maailm läheks $OXENi - kui te kulutate praegu 1000 dollarit, siis mõne aasta pärast tõuseb münt näiteks 150 dollarini ja teie väike investeering muutub 1 000 000 dollariks maksuvabalt, sest keegi ei tea selle olemasolust
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
598
Points
93
Haige mees, just seda ma praegu mõtlenki.

Ka sellepärast, et meeskonnal, kes on istungi taga, on lisaks mündile veel üks sissetulekuallikas, mida ma vaevalt XMRi jaoks näen.
Kogu clearnet/offline'i stseen liigub praegu sessioonile, nii et muutus kommunikatsiooni sees toimub otse meie silme ees, see võib kindlasti juhtuda ka krüpto poolel uuesti.
Nagu toona, kui Alexandre Cazes tõi ETH-i AB1-i ja saatis selle otse kuu peale.

See on kihlveo, mida ma hea meelega võtaks. Tänud, kutt
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Kuna mul on rohkem kui 1 põletustelefon mul on telegram paigaldatud 1 ausalt öeldes on see koht, kus saada palju kliente ma ikka ei usu, et see on ohutu, kuid seal on palju ostjaid ja entusiastid telegram Mul on mõned grupi kanalid ja lingid

kui teil on veel vaja ma võin pm neid enamik on privaatne mõned on avalikud need on peamiselt ELi rühmad ja uk rühmad, ma ei tea ühtegi usa rühmad
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kuigi Telegram on üsna turvaline, ei ole see piisavalt turvaline, et suruda ravimeid, eriti suurtes kogustes. Parem on kasutada TOX/Jabber/Wickr või midagi sellist.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Seanss on üsna turvaline
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session ei ole nii populaarne, kuid minu teada on see üsna turvaline
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
getsession.org selle üha paremaks ja paremaks muutub
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Telegram on tõesti sitt koht, tuntud koostöö ja täis kuradi petturid, kuid hea seadistusega telefoni või kasutades õigesti android emulaator whonix see võib olla fantastiline vaateaken väikeettevõtte kui siis suunata kõik vestlus ja tehingud usaldusväärne platvorm sõnumeid nagu istungil. Loomulikult kui plaanid suurt äri oma käes DN on minu opionis ainuke lahendus. Kui mitte öelda, kuid eraldi mobiiltelefoni või eraldi arvuti kasutamine kõigi selliste asjade jaoks peaks olema KOHUSTUSLIK!
 
Top