DMT süntees trüptamiinist

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
DMT kõrgema saagise variatsioonis, mida see osa täpselt tähendab:
"jahutati jäävannis pideva lämmastikuvoolu juures 0 °C-ni".
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Märkus: madala saagise põhjuseks peaks olema reaktsioonisegule lisatud liiga väike kogus formaldehüüdi. DMT täielikuks muundamiseks on vaja vähemalt kaks mooli formaldehüüdi ühe mooli trüptamiini kohta.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
ok, kas te mõtlete, et lämmastik viiakse reaktsioonianumasse (aka lämmastiku atmosfääri loomine) midagi sellist nagu hyrdrogeni kanistri ja vooliku abil, mis viib ptfe-kraanide ühendusse nagu sellel pildil:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

ja kuidas tehakse soolvee?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, või võite kasutada lämmastikupalli. Vesinik, mitte ainult inertne atmosfäär nagu lämmastik, heelium, argoon.
Soolvesi valmistatakse keedusoola ja destilleeritud veega. mis muutub küllastunud või poolküllastunud.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
on see töö?i proovitud :Trüptamiin lahustatakse metanoolis, lisades formaldehüüdi lahust,Seejärel segatakse naatriumtsüanoborohüdriidi aeglaselt pärast selle lahustamist metanoolis ja seejärel lisatakse aeglaselt jäääädikhapet. Pärast 60-tunnist reaktsiooni, formaldehüüdi ja naatriumtsüanoborohüdriidi on mõlemad liigsed ja lõplik reaktsioonilahus on pruuni värvi. Miks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tere, te pidite lisama jäääädikhappe 99% (cas 64-19-7)

Kas olete lõpetanud muud siin kirjeldatud manipulatsioonid?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Jah, ma järgisin iga sammu ja pärast dcm aurutamist sain merevaigukollase lima, ekstraheerisin keeva heksaaniga ja külmutasin, sain veidi valget kraami, mis ei olnud dmt. Suurem osa merevaigukollasest tahmast ei lahustunud, seega ei olnud ka see dmt. Proovisin seda kaks korda sama tulemusega. Kas keegi on proovinud nii ja õnnestus? Kas olid täpsustamata katsetingimused, mis põhjustasid reaktsiooni ebaõnnestumise?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kasutage tsüanoborohüdriidi asemel triatsetoksüborohüdriidi, sest tsüanoborohüdriid moodustab ohtlikke lisandiühendeid. Internetis on selle kohta teadusartikleid ja samuti kasutage diklorometaani asemel kloroformi, kuna ka see reageerib diklorometaaniga, moodustades lisandi, ja see artikkel on samuti internetis kättesaadav. DMT ekstraheerimiseks on parem kasutada kloroformi või eetrit, kui lahustit tavalise kuumusega eemaldada, siis tekib väga paks pruun õli, kuigi see on DMT, seda ei saa ümberkristalliseerida. Te võite lasta lahustit eemaldada tuulutades või asetades selle tavalise temperatuuriga ruumi, sellisel juhul jääb kollane õli (kui te suudate selle õli kristalliseerida heksaaniga, palun teatage, tänan)
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
See oli DMT, seda on lihtsalt tükkis lahustada heksaanis ja heptaanis pärast DCM-i aurustamist. Te peate püüdma seda tõesti kõvasti lahustada. See lima annab lõpuks alla ja lahustub. Kasutage näiteks 200 ml heksaani selle 20 ml asemel, mida te arvate, et peaksite kasutama, ja kuumutage seda kenasti. Läbi 2l heksaani. Te lahustate selle lõpuks.

Võite proovida seda lima fumaarhappega välja soolata. Peaks olema lihtsam, kui sul ei ole liigselt lahusteid.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, ma olen seda mitu korda proovinud fumaarhappega, kuid kahjuks ei teki setteid.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ma ei tea, milles probleem, aga kui lahusti eemaldada, jääb värviline sade, see on kibeda maitsega, see lahustub ka vees, aga ma võtsin sellest nmr, sellel ei olnud ühtegi tuvastatavat piiki ja see oli täiesti kahjustatud, kas keegi oskab aidata? Kuidas saada soola õlist?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kas see 37% formaldehüüdi
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
See mees ei ole seda teinud, see on aastakümneid vana kirjapanek roodiumist. Esimeses retseptis on sitt proportsioon, teises on täpsustatud 38% vees, aga 37% metanoolis, mis teil ilmselt on hea, isegi parem ma ütlen. Tsüanoborohüdriidi pole ka vaja. Siin on parem kaasaegne kirjutis: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
See on sünteetika, mida ma olen püüdnud jälgida. Iv just tellitud 500g trüptamiini, nii et mul peaks olema mõned head võimalused ebaõnnestumiseks!!! Haha
Kuigi, ma ilmselt ei taha seda, sa EI õpi rohkem sellest....
Kas sa oled ise Redditi jälginud?
Ma aeglustasin ka Hamiltoni sünteesi - või vähemalt hullu kolme silmaga keemik, keda ta intervjueeris n,n-DMT valmistamise ajal.
Mõned inimesed on öelnud, et see ei ole õige - ma OLEN kuulanud seda podcasti, millest inimene kommentaarides rääkis, aga ma ei mäleta, milline see on! Kas see on see, mis uurib olendeid DMT-l, mis on üsna hiljutine??
Ma olen kindel, et vähemalt 1 inimene on seda siin teinud - ma tegelikult ei kavatse nii palju toota. Ma tahaksin pigem teha muid asju trüptamiiniga tbf, sest on veel esmaseid trüptamiine, mida ma ei ole proovinud - mis on põhimõtteliselt põhjus, miks ma oma labori rajasin (poiss oli / on see WAY kallim kui DMT ekstraheerimine!!) Ma oleksin ka ostnud vähem trüptamiini, kuid ausalt öeldes, kui saatekulu on sama, mida teie ostate, muutub see naeruväärseks, nii et kui keegi tahab proovida seda sünteesi hüüdma mind ja ma võin teile saata mõned trüptamiinid. Või müüa 50g või mida iganes.
Ma olen keemik MINU jaoks. Ma EI MÜÜÜDAVAD Narkootikume - ma lihtsalt tahtsin seda selgeks teha... mitte veel ha nah jk. Olnud seal, teinud, et sai sõltuvused...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Kas keegi on teinud vid trüptamiini n,n-DMT-le või mõnele teisele primaarsele amiinile, mis puudutab....I ilmselt on Tihkal, kuid kujutage ette, et keemia - eriti salakeemia - on sellest ajast saadik palju edasi arenenud...
Mind huvitaks ka väga, mida veel triptamiinist teha saab ja kuidas teha näiteks DET või DiPT?
Tundub küll, et peaks olema mingi video triptamiini sünteesi kohta DMT-ks...
Tegin UTFSE aga sain ainult reklaami triptamiini müügiks...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Mul on märkmetes DMT süntees
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
See ei tähenda, et see töötab. Iv ei ole seda veel proovinud...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Jah kindlasti töötab see roduim keemia 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Põhimõtteliselt, kui olete edukalt teostanud selle rxn või DET või mis tahes muud, mida saab teha trüptamiinist, palun DM mind. Ma olen rohkem kui valmis segadust natuke, kuid lõppkokkuvõttes, kui on olemas mõni muu edukas primaarse amiini sünteesi sellest ühendist, palun andke mulle teada.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
See on naljakas, et minu märkmetes on süntesaator, millele sa viitasid ja mida ma eespool kommenteerisin! Ha aitab lugeda kogu kuradi teemat, eks? Seal on ka Michael valentine smithi raamat -psühhedeelne keemia. Ma tean, et ta räägib sellest, aga ma arvan, et ta läheb indooli teed...
Igatahes
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
See on süntees, mis pani mind orgaanilise keemia vastu huvi tundma! Ma nägin, kuidas kolme silmaga tüüp seda Hamiltoni farmakopöas läbi viis.

Tegelikult läksin lõpuks hoopis teist teed - kasutasin lihtsalt boorhüdriidi, selle asemel, et STAB....soo kaugele teha!
Im ootan homme oma vaakumeksikaatorit ja nii saab siis kuivatada oma lõplikud re-x'id heptaanist.
Oli üllatunud, et sa kasutasid heksaani - mulle tundus, et see kuivab päris rasvane ja keegi ütles mulle, et see on neurotoksiline.

Minu jaoks on see lõpptoote kristalliseerumise saavutamine. Kõik sünteesid iv näinud, mul õnnestus unustada / alahinnata bloomin' vaakumkuivati!

Ma võib-olla proovin teie viisi, kui mul on igav - hei, kas teil on muide mingit infot selle soolamise kohta? Ma ei müü ja nii on kas sitt koormus trüptamiini või sitt koormus DMT ja ma arvan, et soolatud DMT oleks kasulik selleks. Mul ei ole palju conc. fumaarhapet kuigi - kas fumamariinhape töötab? Ma usun, et ma nägin kunagi kedagi, kes oli ekstraheeritud seda kasutada.
 
Top