4mmc raputamise ja küpsetamise meetodi jaoks

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-Bromo-4-metüülpropiofenooni in
DCM
1. samm
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 591

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
purgi täielikuks sulgemiseks. Kui ma valan metüülamiini, siis ei saa gaas väljuda, lisaks sulgen purgi teibiga.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 527

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Kas on tõhusam sulgeda mahuti, et metüülamiini 40% vesilahuse gaasid ei pääseks välja või jätta mahuti avatuks, et gaasid vabalt väljuksid?
Tänan teid!!!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Saate 4mmc freebase dcm peal on teil monometüülamiini
Võtate välja monometüülamiini ja tilgutate vett ja pesete hiljem on meil
4mmc freebase õli
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 555
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 505

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Mul on küsimus, miks te võtate lahuse ülemise osa soojendamiseks? alumine osa on 4mmc freebase? Miks te siis võtate ülemise osa ?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Video raputamine ja küpsetamine

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kas ma saan seda teha NMPga ? Kui ma saan, siis on NMP proportsioonid samad kui DCM?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Kas Venemaal ei müüdud mitte komplekte, mis sisaldasid kõiki vajalikke kemikaale ja seda meetodit, et inimesed saaksid 4-MMC-d ise valmistada, hiilides kenasti mööda narkoseadustest?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jah nad teevad seda, kuid nad tegid sittagi ei mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nad ütlevad selle kohta debk 2b4m ja benseen oli 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Nõustun ülaltoodud postitustega. Video tuleb panna kuhugi, kus me saame seda vaadata. Siis on järgmine samm puhtuse analüüs.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Kas te arvate, et seda saab kunagi vaadata? Ma olen sellest väga huvitatud, see kõlab vinge
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
See aine on paljudes riikides juba keelatud.
Kui te viitate Olemasolevat vaadatud nagu videos välja mõeldud... absoluutselt! Paljud inimesed elavad vaadates ainete sünteesi. Ma olen üks neist! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ei ma mõtlen, kas keegi laeb video üles, et ma saaksin seda näha või saata mulle link, kus see on, et ma saaksin seda vaadata , ma armastasin 4mmc 4emc ja 4mec Ma kasutasin neid kõiki koos metülooni ja langevarjuga segada see twas a wonderful time to be alive :) Ma arvan, et ma tõesti tahan näha, kui Ill on võimalik kogeda seda ainet uuesti, ma ei leia seda kunagi kusagil müügiks ja... Ma tahaksin midagi kompaktset ja lihtsat meetodina,

On side note miks kurat kõik pidevalt ütlevad, et 4mmc lõhnab nagu kassi kusi? Mina näiteks ei ole kunagi näinud 4mmc või mõnda selle analoogi, mis lõhnaks nagu midagi, mis oleks isegi kaugeltki lähedane kassipissale, see lõhnas rohkem nagu lilleline nagu kummalisel viisil, kuidas kokaiinil on lilleline tüüpi tugev lõhn, ? Keegi teab sellele vastust, ja hei kui sul on video lmk palun ja aitäh !
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Olen teiega nõus Mis puutub lõhnasse. Kuidagi lilleline ka minu jaoks.
Mul oli paar sõpra, kes seda kraami väga armastasid! IV narkootikumide kasutajad. Kui ma neid kinni panin, jooksid nad vannituppa sittuma! Ma arvan, et see andis nende GI-le hoogu juurde! Lol

Andke sellele aega. Keegi hakkab seda välja kruvima. Kahjuks tõenäoliselt kõrgema hinnaga, kui see oli 2000ndate alguses.
See oli üks suur uus tulija, kui see oli saadaval. Ma ei ole kunagi proovinud Methylone'i, kuulsin, et ka see on hea, kuid minu keemikakutt ütles mulle, et 4MMC oli tema lemmik MDMA, GHB ja meskaliini kõrval.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Uskuge mind bro kuulake, kui te võtate 4mmc saate suure kiiruse, kuid see kaob kiiresti, see on siis, kui te doseerite bkmdma see on nagu te just hüppasite veekogusse bloooooshhh Ja te olete jälle uputatud veelgi täiuslikus eufoorias veelgi kauem, siis võtke neid mõlemaid kordi järgnevad
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Kas olete kunagi sünteesinud bk-MDMA-d?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Mulle meeldis ka butülooni segamine 4emc 4mec ja metoksetamiini ja või 2cd sõltuvalt sellest, kuidas ma tahtsin, et see läheks , 4emc 4mec segatud koos inimesed kukuvad tagurpidi põrandale hambad klõbistavad metsikult omg omg omg metoksetamiin annab aeglase laia silmaga whoah asjad näevad suuremad välja ja 2cd segatud on lihtsalt vana seksikas :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Dude see täiesti ei ole sama, kui saate proovida 4emc !!! See on peaaegu täpselt sama
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Ok, ma pean silma peal hoidma, et anda see proovile.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ma pean seda jahutama, kui ma lisan metüülamiini või ainult siis, kui ma valan hcl-hapet?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
i tehti nii lõbusaks haha on palju väikseid samme sel teel ja dcm u vaja soojust ei raputada hah
 
Top