Question Raputa ja küpseta abi (met)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Proovisime raputada ja keeta, reaktsiooni ei toimunud, gaasi tekkimine oli positiivne. Kas on võimalik, et liitiumi tõttu ei teki reaktsiooni? telefoni aku on ammooniumsulfaat + naatriumhüdroksiid + eeter + liitium = palju gaasi ja rohkem paisumist ei ole värvimuutust ei kuldpronksi lagunemist
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
reaktsioon õnnestus, pärast pronks- ja kullatükke lisasime efedriini, see muutus piimakonsistentseks, filtreerisime eraldi kihid, valasime selle 100 ml eetrisse, sulgesime suu, puhkasime seda, seejärel gaasistasime seda hcl gaasiga, see ei lund.
 

Attachments

  • NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 346

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kus on kogu teie pronks? See soolati HCL 36%-ga ja seejärel kuivatati
 

Attachments

  • rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 339
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 634
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 658
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
45 grammi ammooniumsulfaati 30 grammi naatriumhüdroksiidi 150 ml eetrit veerandriba liitiumpronksitükke moodustunud efedriini lisati keerati piima efedriini filtreeriti 100 ml värske lahustiga, jäeti seisma, gaasitati hcl gaasiga ei lund kus on probleem?
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere
Kuidas ma saan teha hcl gaasi? Palun aidake
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
mitu grammi efedriini on vaja raputada ja küpsetada metamfetamiini jaoks
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Te ei jätnud efedriini piisavalt kauaks lahusesse. Selle reaktsiooni õnnestumiseks peavad toimuma mõned asjad. #1 on vaba'd elektronid lahustunud liitiumist peavad moodustuma efedriini redutseerimiseks, efedriin peab põhinema enne, kui see on mittepolaarses lahustis lahustuv, et seda saaks elektronide abil redutseerida.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Kasutage ammooniumnitraati 98% puhtusega või üle selle EI FERTILISERI JÄÄTME. Survestage elusat paska välja nii, et ammoniaagigaas muutub vedelaks korki tihedalt kinni kuni pudel sõna otseses mõttes plahvatab siis korki veidi lahti keerata, et see ei plahvataks . Parem puhastage pfed pillid mõne portsjoni atsetooniga siis lisage pudelisse. Siin on video tegelikust protsessist:
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Kui te kardate pudeliplahvatust osta paksuseinaline 2l toru või 2l STAINLESS STEEL tulekustuti KAPP TÕRGUTA seda perioodiliselt ja lase sellel istuda, kuni reaktsioon on lõppenud. Pärast seda filtreerige gaasi ja pidutsege.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

Kus on need eksperdid, et nn toetav administratsioon? Ma näen inimesi vaeva siin arutada, kuid tundub, et keegi administratsioon (nn pro) liitub selle vestluse.

See kõik oli lihtsalt raha kohta nad ütlesid.


 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Tere ppls.Wheres hea koht, kust alustada selle menetluse või sünteesi põhitõdede õppimist üldiselt.terminoloogia nagu redutseerimine, destillatsioon,puhastamine,ekstraheerimine.
Ja üldised praktikad laboris. Olen innukas õppima ja sooviksin nõuandeid, kust alustada ja seadmeid osta.
Iv sai nimekirja selle ühe, kuid ma eelistaks tegelikult teada, whats läheb, mitte täita suunad. entry Level Chef siin! maksab keegi mentoriks mind.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Milliseid tablette sa kasutasid, ma tahtsin proovida, kuid olen kuulnud, et teatud tabletid segavad reaktsiooni ära.
 
Top