Question Küsimus 20L partiireaktori ostmise kohta.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Ma kavatsen varsti osta selle 20L partiireaktori anuma ja mul on mõned küsimused.

Järgmiste lühikeste peamiste spetsifikatsioonidega
1) Ülalolev segamismootor koos reduktoriga
2) Eraldi klaasist kaas 7 kaelaga
3) Varustatud söötmissahtel ja kondensaatorikomplekt
4) Ümmarguse põhjaga ühe kihi klaasanumass koos tühjendusklapiga
5) Roostevabast terasest küttevann koos tühjendusklapiga

Nüüd kavatsen tellida need DDP-ga. Nii et kõik on juba ostmisel korraldatud. Nüüd ainult huvitas mind, kas tegelikult on keelatud selliseid tooteid eraisikult osta? Ei leia selle kohta palju infot. Ma muidugi võtan oma meetmed ostmisel sellised täiesti erinevast kohast ja lisaks katsetan seadet saatjate jaoks. Võibolla natuke paranoiline minu poolt aga parem karta kui kahetseda.

Aga ma kujutan ka ette, et muidugi helisevad häirekellad tollis vms kui kaupa kogemata kontrollitakse. ei ole ju keelatud seda seadet eraviisiliselt osta? Ja kas neil on õigus sinu kaupa kinni pidada ja näiteks esitada selle toote ostu tõend, kui jah. Mis on parim vastus?

Täname selle teema lugemise eest ja jagame kõik oma teadmisi, et mängida oma kaardid hästi.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Keemilised reaktorid on väga kallid seadmed.

Kas tohib küsida, milleks te seda kavatsete kasutada, millise sünteesi jaoks?

20L reaktor ei ole palju, see maksab teile x5 summa, mida tavaline klaasist riistvara maksab teile, minu enda arvates midagi alla 50L reaktori ei ole seda väärt, võite lihtsalt osta klaasist riistvara ja kasutada magnetilist segajat.

See on raske osa, seadus. Ma ütleksin, et 99% inimestest tegelikult ei tea, kuidas seadus oma riigis toimib, veel vähem teistes riikides, seadus on harva mustvalgelt kirjutatud, see tähendab, et seal ei ole kirjas, kas teatud asjad on seaduslikud või mitte, seda tuleb tõlgendada.

Näiteks ma ei hakka riiki nimetama, aga Lääne-Euroopas on üks riik, kus ei saa osta keemilisi reaktoreid ega rotovapsi, edasimüüjad müüvad seda ainult firmad, koolid, valitsus jne.

Aga ka eraisikuna osta ja importida ei ole ebaseaduslik.

MUT! Siin tuleb hall ala, kui sa ostad ühe ja see jääb tolli poolt kinni, siis nad ei tohi seda konfiskeerida, kuid seadus annab neile õiguse panna sind jälgimisnimekirja ja saada läbiotsimismäärus sinu kodu läbiotsimiseks ebaseadusliku tegevuse tõttu kahtlase seadme ostu tõttu.

Nii et minu soovitus teile on, kui te elate Euroopas, minge müüja juurde, makske sularahas ja lihtsalt transportige see tavalise pakendina oma autoga üle riigipiiri, see on teile absoluutselt kõige ohutum viis.

Parimate soovidega

PS: Teine suurepärane näide on eelkäija "P2nP" Olen lugenud nii palju eksitavaid "avaldusi / oletusi" selle eelkäija seaduslikkuse kohta Euroopas. Ja ka see lähteaine satub mõnes Euroopa riigis seaduste tõlgendamise hallile alale.

Igas riigis i Euroopas on jälgimisnimekiri / lähteainete nimekiri ebaseaduslike lähteainete nagu P2P või APAAN kohta, kuid seni ei ole üheski riigis P2nP lähteainet keelatud ainetena nimekirjas.

AGAIN, MUTTA! seaduses on ka sätestatud, et kui ostetakse lähteaine, mis ei ole jälgimisnimekirjas, kuid mida saab kergesti sünteesida ebaseadusliku aine marginaalseks kasumiks ja kasumiks, siis liigitatakse see ka lõpptooteks, antud juhul amfetamiiniks.

Seega, kui teid tabatakse P2nP-ainega, võidakse teid tegelikult süüdistada amfetamiini importimise kuriteos. Nii toimib seadus.

Paljud inimesed ei saa sellest aru, nad lihtsalt vaatavad lähteainete jälgimisnimekirja, nad ei näe nimekirjas lähteaineid ja nad lihtsalt väidavad: "Oh, see on seaduslik" EI!...
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
4MMC puhul alustan väikeste sünteesidega, et mõista kogu 4MMC edenemist hästi. Sealt edasi lähen 100/200L topelt klaasreaktorisse.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ma olen seda asjaolu ikka ja jälle väitnud " mastaapimine ei ole intuitiivne . Ka nagu härrasmees ütles suur kahjum võib olla rahaline kuni evakueerimiseni või hullemini. Ma ei valeta küll, et reaktor on seksikas kui kuradi jumalate kiirus mate.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
See ei vasta tõele, olen teinud arvutused. 20L 3 nekrutiga kuumutatud segamismantel on umbes 1000E tasuline, kui lähed üle pea sama hinnaga ish, siis lahutad mantlist, sest sul on vaja ainult soojust ja lisad segisti enda jaoks. lisad kõik muu kraam nagu kondensaatorid, lõks, statiiv, klambrid, kütte "kast" + sond , muhvid jõuad 2000E KÕRVAL.
20L on 2,2k SHIPPED DDP ja see on täielik pakett.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Ma ei tea, millise seadmega olete oma arvutused teinud, kuid siin on täielik seadistus, mille ma tegin, ainus asi, mis puudub, on kahekaelaline adapter, mis läheb florentiini kolvi peale, mis lisab veel 62zl.

Kokkuvõttes täielik süsteem 530euro eest + transport 30euro eest Borosilikaat 3.3 klaasi.

Nüüd olete säästnud 1500eurot, mida saab kulutada ventilatsioonile, turvalisusele või muule seadistusele.

Süsteem koosneb järgmisest:

Magnetiline segisti koos kuumutusega (340c).
magnetiline baar
Florentine kolb
Adapter
Kahekaelaline adapter
Dimroth-kondensaator
Tilgutusotsik

Samad komponendid, mis on 20L klaasreaktoris -

C4QLoDRszw
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
No müüja on Hiinast, muidu ma ilmselt läheksin ise autoga. Aga see üks A ++ kvaliteet ja hea hind väikese sünteesi mõistmiseks. Sellepärast ma ütlesin, et ma võtsin oma meetmed, et olla kindel.

Nagu, Mitte minu nimi tellimuse, koht tarne ei ole minu ja ma ka skaneerida reaktori vead...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Muidugi võite tellida võltsnime ja võltsaadressi, kuid siin on taas näide ettevaatusabinõudest, millest te ei pääse.

Kui teie reaktor jääb transpordil kinni, võivad toll ja politsei panna teie reaktorile jälje, nii et kui te selle lõpuks kätte võtate, saavad nad teid ikkagi kätte. Ainus reaalne võimalus sellest pääseda on see, kui teil on nn "Goal Keeper" keegi, kes korjab tellimuse teile ja kui ta jääb kinni, et nad ei reeda teid.

Teie ainus lootus, et see on teostatav on, kui seda ei märka toll, või muidu sa saad kinni ei ole küsimus, ei ole hooletu, kuidas õiguskaitse toimib.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Veenduge, et skaneerimist ei ole võimalik näha. Kui politsei jälgib õues, ärge skaneerige seda seal, kus nad saavad seda näha.

Kui salvestatakse, et te skaneerisite seda, kasutab politsei seda selleks, et näidata, et te teadsite, et see, mida te teete, on vale, ja püüdsite vältida tabamist. Võrreldes sellega, et nad peavad tõestama, et te teate, mis see on, kui see on mõistlik.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro sa paistad nagu ei tea mis toimub hiinaga, nad alati smugeldavad sulle asju muudena kui deklareeritud.oma transiidisüsteemide poolt konteinerites täis legaalset kraami.nad ei pane kuradi trackerit sinu pakki xd .lõpeta fudide levitamine.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
ka kes kurat paneb jälgimisseadme kasti sisse, mis on jäätmed idk, mida nad tahavad jälgida? prügiauto?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Sa a valesti tõlgendades, mida ma kirjutasin, panna "track" pakendile ei tähenda blantly nad panevad "Tracker", panna track pakendile või ese on sünonüüm erinevate teede tegelikult jälgimise pakendite mitte ainult kasutades tracker, kuid ma arvan, et sa juba tead seda?

Ja ma tegelikult tean, kuidas tegelik maailm toimib, kuna mul on omal käel kogemused õiguskaitse ja tolliga.

Aga ma arvan, et sa oled õppinud oma suunamisviisi BreakingBad och Narcos'i vaatamisest?

Selle asemel, et lihtsalt jama välja oksendada, võiksid sa meid oma esmase kogemuse kontekstis hellitada?

PS: Holland on piirkond, mitte riik see asub riigis Holland, millele sa vist viitasid.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@ImOutAlso

Sul on olnud 100% õigus kõiges, mida sa ütlesid; need lapsed ei saa veel aru, kuidas reaalne maailm toimib, kuid nad õpivad aja jooksul... "low hanging fruit", see termin ei tekkinud õhust välja... las nad õpivad...

jälgimisseadmed olid paar aastat tagasi kuradi standardprotseduur, kui üritasid Hiinast pilleripressi importida, kuidas sa tahad eeldada, et klaasreaktori puhul ei oleks sama kohtlemine õigustatud.....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ütleme, et sa oled suur stealth 007 kusagil kõik asjad shippers extraordinaire kui see jõuab oma sihtkohta ma olen kindel, et off the books ärimehed teie piirkonnas oleks hea meel, et suures mahus operatsiooni juhivad lihtsalt chump ja tema sõbrad ma olen kindel, et neil ei oleks mingit probleemi, et üldse 😕
 
Top