Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

bubuka

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tahaksin valmistada MMC-d NMP-s. Probleem on selles, et mul puudub pH-paber. Kui problemaatiline on see, kui ma lõpus üle hapestan? Või oskate öelda, kui palju 30% soolhapet peaksin 100g 2b4m kasutamisel lõpus lisama? Hapestan DCM+vees.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Kui teil ei ole piisavalt kogemusi, peate maksimaalse saagise saamiseks kasutama indikaatoreid. Kui see ei ole võimalik, saame teile arvutada minimaalse happekoguse, mida saate toote saamiseks lisada.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Kui ostate elektrilise, tehke endale *****e, kui kulutate lisakulu, et saada klaasproov. Vastasel juhul lahustub see (jah, olnud seal)
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
kas me saame asendada
soolhapet 48% vesinikkloriidiks
kui see on võimalik, kui palju toote saagist ja kui palju me tahame saada
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jah, seda asendust saab kasutada. Toote kaal on samadel tingimustel veidi suurem.
 

Hanna520

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Miks kasutada benseeni ja NMP-d. Kasutage selle asemel etüülatsetaati. Palju ohutum. Vahetage monometüülamiini aqua alkoholi baasil.
Pärast vee lisamist. Eraldage kihid. Võtke "õli" kiht ja destilleerige EA ära. Rasvem see samm. Jahutage baasõli 1 tunni jooksul külmas -19. Reageerimata kõrvalsaadused tulevad. Filtreerige lahus ja pange alus AC ja HCL37%-ga lisage pH 5,5.

Ärge kasutage kuumutamiseks leeki. Kasutage selle asemel vanni. See seadistus annab teile häid tulemusi. ;))
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hea viis, kuidas ma tegin ise 2bromo4metüleenopropiofenooni
 

Attachments

  • ay9Br8EPIk.jpg
    ay9Br8EPIk.jpg
    337.1 KB · Views: 14
  • chU8H5C3zi.jpg
    chU8H5C3zi.jpg
    272.2 KB · Views: 15
  • 7cINXo6Ddj.jpg
    7cINXo6Ddj.jpg
    310.8 KB · Views: 16
  • l0JLPBNtyu.jpg
    l0JLPBNtyu.jpg
    411.1 KB · Views: 17

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Seda arutati paar päeva tagasi peavestluses. Üldine soovitus oli, et EA-destilleeriksime ära 55 °C juures vaakumis (/negatiivse rõhu all), et saagis oleks parem. Kas te mõtlesite seda või pidasite silmas destilleerimist normaalsel rõhul 77 °C juures (EA keemistemperatuur)?

Ma loen sellest esimest korda ja ma proovin seda.

Ma alustan teemat 4-MMC saagise maksimeerimise kohta ja kutsun teid oma teadmisi jagama. Tundub, et te teate sellest palju.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kas soolhappe lisamise asemel on võimalik kristallisatsioonietapis vesinikkloriidigaasi mullida?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Jah, see on hea alternatiiv soolhappe kasutamisele, kui te pidasite silmas "hapestamist", mitte "kristalliseerumist". Kristalliseerimise käigus ei lisata hapet.
 
Top