DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja *****ida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust kliendi*****indusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ma tahaksin hea meelega proovida metaproovi! :)
 

TheOtherBrother

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Ma tahaksin proovida oma metaproovi :). kui see ei ole saadaval, tahaksin selle asemel proovida oma kiirust
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
A-pvp igal ajal tulevikus?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Tere,
Ma sain just proovi....nice... hea üllatus....i ***** peagi üksikasjaliku ülevaate...whouuu
 

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
hi, kas on võimalus proovi saamiseks? am tõesti ootan 4ward, et saada tõelist kraami!
 

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere tulemast, inimesed. Olen uudishimulik, milline on teie D-Methi kvaliteet.

Kui te ikka veel pakute mingeid proove USA-sse... Oleksin väga tänulik, kui mind kaalutaks, et saada natuke. Ma ei ole nüüdseks umbes 6 aasta jooksul ühtegi tegelikku head toodet nautinud...

Ja mitte proovimise puudumise tõttu. Lihtsalt tundub, et KÕIK amfetamiini on praegu USAs prügi.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Tere kõigile,
Umbes kümme päeva tagasi sain kirja koos korraliku pakendiga... kogu asi on väga sidus... aine (2 g, peened valged kristallid...) on suurepäraselt peidetud, hoolikalt pakendatud... töö on korralik...
Hetkel ja kokkuvõtteks võib öelda, et saatmine ja pakend on A+ kvaliteediga.
Ma saadan teile peagi selle proovi testi.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Oleksin väga tänulik ühe meie BB-turul oleva loendi läbivaatamise eest.

Tänan teid tagasiside eest :)
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Ühel neist viimastest hommikutest kaalun 40mg dekstrometooni, mille eraldan kaheks samaväärseks jooneks....Inhaleerin ühe joone ja valmistan 5mg alumiiniumfooliumile, et hiljem suitsetada....
Umbes kümne minuti jooksul tunnen selget, meeldivat kiirust, ilma ebamugavustundeta südame seisukohalt....Mina saan hõlpsasti hakkama erinevate ülesannetega, mis ulatuvad koristamisest lugemiseni...
Tunni möödudes jõuan mõju osas platoo, olen täiesti selge.... see proov annab methedriinile omase stimulatsiooni... selle proovi puhul tundub, et vajalik annus vastab standarditele, mis määravad väga hea kvaliteedi ...
Lisaks, kui te suitsetate paar mg, annab see muljetavaldava kiiruse, olge ettevaatlik annusega...
Kokkuvõtteks, Vector Lab pakub väga kvaliteetset, diskreetset ja professionaalset *****ust, mis põhineb märkimisväärse kvaliteediga ainel. õnnitlused Vectorile selle hästi tehtud töö eest... Tänan teid, et lubasite mul avastada teie valikut..see testimine julgustab mind tugevalt, et tahan tellida Vectorist....Mina olen tõesti meeldivalt üllatunud teie tootest..see on thé peenemat tüüpi d-meth.. tõepoolest, see ületab minu ootusi...
parimad soovid...
 

Artemis66

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, oleme olnud jahil mõned D metamfetamiini oma nagu näha kummitus. :( ma igatsen neid päevi, mil lihtsalt ülearu õnnelik ja kuradi loll valgustatud õigesti mitte üle joosta ärevusega, vaid täpselt vastupidi. Mina ja mu tüdruk tahaksime nii väga, et proovi kaalutaksime ja tahaksime küsida ka mõne ostmise kohta.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Tere,
Ma olen väga interessting testida oma paste Pärast testimist oma imeline dextro....you'll teha õnnelik mees ja defenitly klient lähitulevikus... Suur tänu. Parim regardz
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Tere me weheiting proovi testimiseks!
Lugupidamisega.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Ma olen USAs olnud liige juba mõnda aega, kui soovite, et keegi kas proovi läbivaatamiseks eelistaksin d-methi, kuid ütleme, et teil on ainult amf-pasta proovi jaoks, annan hea meelega palju *****itud ülevaate, kui soovite pilte, võin lisada pilte koos reagentide testimisega või lihtsalt üksikasjalik hästi sõnastatud aus subjektiivne ülevaade toote kohta - tänan teid teie aja eest
 

brzipostar

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
D-meth oleks vinge, kuid amfipasta on ka lahe. Helistage mulle, kui olete valmis, ja me lepime üksikasjad kokku.
 

Pervi*****

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mitu % on ICE Meth ?
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
met või amfetamiini tasuta proovi?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Tere
Mulle meeldib väga teie lähenemisviis ja ideoloogia
Olen huvitatud proovist DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Kahjuks on meil D-Methi proovid ELis otsa saanud :(

Kui olete ostmisest huvitatud, saatke meile julgelt DM-i.
 

LLFire

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2024
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Hei, kas ma saan proovi
 
Top