Räägime minu naeruväärsest sallivusest

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Proovige MAOI-d, näiteks moklobemiidi.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Tänan teid, härra, veelkord järjekordse soovituse eest minu proovitavate ühendite nimekirja! Ma olen viimasel nädalal siin ja igal pool vait olnud. Kogu nädala on olnud ainult Mary.

Minu viimane 25mg Sertraline oli möödunud laupäeval, tunnen end üsna laisalt ja kõhuli. Ma tahtsin terve nädala ära jääma, kuna see on kõik, millega mul on praegu katsetada, terve nädal sisse, terve nädal välja. Ja kui ma ütlen "sisse", siis ma mõtlen ainult 0,05 - 0,10g vahel nuusutamise kohta ja ma tegin seda ainult üks kord päevas. @SauceySockss mainis ühel hetkel, et ta teeb ÜHEKS nädalas?! Otsustades, kui palju see kraam peksab mu aju perse, ja kuidas ma sõna otseses mõttes peaaegu kuradi surnud esmaspäeval enne viimast minu "esimese" 0.10g, ma ütleksin, et see peab olema mingi hullumeelne kõrge potentsusega sitt, või ma olen leidnud midagi, millele ma isiklikult lihtsalt reageerin unikaalselt.

Mina jääl: kiire ja rumal, tümpsunud objekt... Ma olen tavaliselt väga ettevaatlik ja püüan olla strateegiline iga oma otsusega (liiga palju, nii et tavaliselt ei saa midagi tehtud. ADHD inimesed teavad, millest ma räägin). On Ice aju käib miljon miili minutis, kuid ma ei pane seda pahaks(?) Ma haaran idee õhust ja jooksen sellega. Aga ma lihtsalt jooksen ja jooksen ja jooksen... Veetsin terve nädalavahetuse pärast oma esimest Ice-nädalat lamades liiga valusalt, et liigutada end liigse pingutuse tõttu õuetöödel... Ma ei saa oma peas nimekirju teha nagu 4MMC, nii et ma olen nagu koristamise / aianduse / parandamise loll, kes lihtsalt hüppab ühest asjast teise.

Ausalt öeldes nii olin ma oma 20ndates ja 30ndates enne kui mu aju täiesti läbi põles seltskonnale. Tõesti, ainus erinevus on magamatus, ma mõtlen, et see on psühho. Ma tegin .07g kell 9 hommikul neljapäeval. Pärast täpselt 3 tundi voodis lamamist siin ma kirjutan seda kell 2:30 reede hommikul wtf.

See kraam on põhimõtteliselt liiga kaugel ühes suunas, midagi on puudu "stimuleerimiskogemusest", mis mul oli koos MeowMeow ja MDMA-ga umm, "sorteerimis- ja arhiveerimisosakonnas"(?) minu ajus. Ostsin täna mõned lemmikloomatarbed ja daam küsis möödaminnes, mis tõugu koerad mul on ja ma ei suutnud kuratlikult mäletada!!! Nagu, MIDA?!

Kui ma vaid saaksin ajusekretäri tegema oma tööd JA omama sellist motivatsiooni- ja energiataset, siis ma arvan, et see on lõppeesmärk. Ja kuna ma olen ka alles hiljuti õppinud MAOI-dest, siis ma arvan, et ma salvestan pychedelics võib-olla "preemiaks" endale, kui mul on see palju tõsisem küsimus Nootropics välja mõelnud ja vähemalt lähemale, kus ma tunnen korralikku motivatsioonitaset, sest mul on tõsine sitt, et saada kurat!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Võite proovida ka süüria rüütli seemneid, samuti on nad maoi samuti. KUID PALUN UURIGE KOOSTOIMEID VÕITE SURRA!
 
Top