Defendant found to be a scammer Ütlen teile, et proovige vältida wendy'lt ostmist

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Ilmselgelt on vaja käsitleda olukorda. Kuid ma tean, et te olete vastutustundlik ostja ja võtate alati palju ja sageli. Mul on vaid üks küsimus, miks te ei kasutanud eskrooni?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ta ei võtnud selle toote eest eskroti
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
ei ole probleemi, sest ma ei ostnud midagi, kui ta keeldus eskrovi, ma ainult osta eskrovi. see oli lihtsalt teave, et ta ei aktsepteerinud eskrovi 5CL jaoks.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Sama kehtib ka minu jaoks 125g D-LAME kohta. Kui teil ei ole t on juurdepääs NMR nad ei saada teid uuesti, isegi kui te esitate tõendid sulamispunktide reagentide test, füüsikalised ja keemilised omadused kõik tooted (initsiaalid ja tehtud edasi reaktsioonides €
) ja sellest ei piisa neile, peavad ootama nädalaid, et saada nende saadetud sittide identifitseerimise tulemus, mida nad mulle saatsid. Kui teil ei ole t on juurdepääs NMR don t võtta risk, et kaotada K € ja kui teil on, kas sa tõesti tahad kaotada nädalaid ja maksta analüüsi eest, et olla uuesti saadetud ? Ja me räägime ainult 125g, nad müüvad kg ja don t taha uuesti saata, et kogus ja paluda teil osta rohkem, isegi kui sa oled tõesti regulaarne ostja mitu tuhat eurot kuus. 🤣 Hoiatus, et teid varsti või hilja scammed. Ärge kinnitage escrow enne, kui olete täielikult testinud iga toote.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
@Quantik oled sa võimeline tegema lauseid, kui kõik saavad aru või sinu ainult nagu kuulata ennast rääkima ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Sellest ajast peale, kui ta foorumisse tuli, on tema rumalad kommentaarid ummistanud selle, mis varem oli hämmastav keemiateave. Oleksin üllatunud, kui ta oskaks vett keeta.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
See võib olla väga hiline vastus. Ma pean küsima, kogukond tervikuna.

Miks te ei kasutaksite sellise suure anonüümse tellimuse puhul eskrooni?
Mul on ka hea meel, et ma sain teada, et BB-l on nüüd turuplats.

Kuigi kogu see, et java on aktiveeritud, on omamoodi rõõmu tapja, mis takistab mind ostude tegemisel või müümisel.

Mul on olemas oma päris oma varu illegaalseid kaupu, millega ma võiksin siin mõistliku konkurentsivõimelise hinna eest kaubelda, sest ma armastan jagada arusaamatuid meditsiinilisi kaupu, mis on nüüd saadaval koos privaatsuskeskse tehnoloogiaga, mida Tor, XMR ja PGP-krüpteerimine pakub massidele.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Haha ütle seda Ross Ulbrichtile!!! Sõna otseses mõttes Steve Jobs sellest, kuidas müüa ravimeid. Ta võttis midagi, mis oli juba olemas, ja tegi sellest midagi, mida KÕIK teadsid.
Ma vihkan seda öelda ja ma vihkan seda, et nad teda selle kingpin süüdistusega tabasid - see on hullumeelsus, kui igal pool mujal internetis ei vastuta hostaja selle eest, mida teised postitavad.
Ta muutis uimastite ostmise turvalisemaks nii mitmel moel, alates sellest, et ei pea inimestega füüsiliselt suhtlema, kuni selleni, et inimesed kipuvad nüüd konkureerima kvaliteedi ja hinna alusel, mis teeb asjad turvalisemaks.
Just see, et ta ei näe enam kunagi vabadust (see on kurb reaalsus, sest USA EI TUNNISTA, KUI ON VALE).
See on see, mida ta saab selle eest, et ta aitab peaaegu kõigil teist leida uuema ja turvalisema viisi kauplemiseks.
see on KURADI kurb olukord - olles 4 aastat UK vanglas istunud, see kas andis mulle või tegi minu aluseks oleva isiksusehäire palju hullemaks, sest ma veetsin nii palju aega üksi.
Ma tõesti tunnen talle kaasa, isegi kui see oli rumal viga, mis teda tabati, ta lõi midagi erilist ja oli tõesti väga kuristikul narkootikumide müümisel internetis.
see oli kas Silk Road või BMreloaded - ma tahaksin ikka veel teada, kes BMreloaded'i korraldas coz nad ei petnud kunagi kedagi, isegi kui nad sulgesid - õigesti, hirmust pärast Ulbrighti tabamist! Ta pidi *****ima nii palju BTC-d, kui hind läks hulluks pärast Silk Roadi langemist...
Okei, see oli ilmselt patchitud kuradi turvaprobleemide jaoks ja saaks ddos'd sekundi jooksul, kuid ikkagi, see on idee vabaduse internetis ta lõpuks võitles. See ja vähem "halbu" narkotehinguid. See on kurb.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
sest mõned tarnijad mõned kaubad ei müü eskroogiga ja @Wendy Dreamer ei tahtnud seda toodet eskroogiga müüa, @Vivian Rose sama ei taha seda toodet eskroogiga müüa.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Mina isiklikult sain võltsitud d lame tõelise lõpus uuesti kätte
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top