Efedriini ekstraheerimine taimedest

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Tere. I ve bough ligi 1kg kohta Xina, ehk võiksin aidata u
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Ma olen Hiinast ja saan hõlpsasti efedrat. Kas ma saan efedriini ekstraheerida Soxhlet ekstraktsiooniga?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma õpetan teid.
 
View previous replies…

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kas te oskate õpetada?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tasu eest võin teile õpetada metamfetamiini sünteesimise kunsti.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kui maksate mulle, võin teile õpetada metamfetamiini sünteesimise kunsti.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Lähikuudel proovin ekstraheerimist ja postitan tulemused.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere vend, kas olete juba proovinud? Milline on tulemus? Kas teil on see meetod õnnestunud?
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

Kas ma võin kasutada Ephedra gerardiana?

 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Tellisin 250g Ma Huangi ja katsetasin lihtsat ekstraheerimist 25g-ga.

Pulbristasin selle blenderis ja ekstraheerisin 1 osa etanooliga ja 1 osa IPAga, kuivatasin mõlemad ekstraktid umbes 30°C juures ja ootuspäraselt olid mõlemad ekstraktid klorofüllist rohelised ja pärast kontsentreerimist ja külmutamist ei juhtunud midagi ja pärast aurustamist ei jäänud järele valget pulbrit, vaid pigem viskoosne roheline õli.

Mõtlesin, et kui ma ekstraheerin seda õli naftaga ja segan seda hästi, siis saan sellest efedriini välja. Külmutamisel ei juhtunud aga midagi ja pärast naftat aurustades jäi alles ainult must tõrva sarnane jääk.

Viimane asi, mida proovisin, oli selle lahustamine väheses naftas ja sadestamine atsetooniga, kuid ka see ei toiminud.

Võib ka olla, et hiinlased saatsid mulle jama, aga vähemalt näeb välja nagu Ephedra sinica.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
mittepolaarsed lahustid
nafta => mittepolaarne lahusti ?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Mõni aeg tagasi proovisin ephedra distachya happelis-baasilist ekstraheerimist, sest etanooliekstraheerimine lahustab klorofülli ja muud rämpsu.

Tundub, et see töötas, sest mul jäi valge pulber, kuid liiga väike kogus, et see oleks elujõuline efedriini allikas.

Ephedra distachya, mida ma sain, ei sisaldanud ilmselt palju efedriini ja ma olin seda kuidagi oodanud või minu töö oli imbunud.

Huvitatud isikute jaoks on siin dokument erinevate efedriinsoolade omaduste kohta.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1002/jps.20927
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Tere sõbrad, mul on ephedra ekstrakt saadaval nii pulbrina kui ka vedelal kujul. Kas ma saan efedriini ekstraktist ekstraheerida efedriini? Millist meetodit te soovitate? Kas see peab olema kuiv taimepulber?
 

lapgan1

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas ma võin kasutada sammu 1c käigus saadud valget pulbrit, mis on saadud teisel ekstraheerimisviisil, metüülamiini sünteesimiseks?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
114
Reaction score
71
Points
28
Efedriini ekstraheerimine Ephedra vulgarisest on suhteliselt lihtne. Taime lehed kuivatatakse ja seejärel jahvatatakse pulbriks.

Seda pulbrit saab seejärel lisada veele ja keeta, et saada ekstrakti. Efedriin sadestub lahusest välja ning seda saab koguda ja kuivatada hilisemaks kasutamiseks.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
114
Reaction score
71
Points
28
Siin on kergesti järgitav samm-sammuline juhend taimest potentsile
5.1 Taimse materjali ettevalmistamine
- Koristamine: Valige küpsed taimed eespool nimetatud allikatest, tagades, et need on vabad saasteainetest.
- Puhastamine: Puhastage taimne materjal põhjalikult, et eemaldada mustus ja prahi.
- Kuivatamine: Kuivatage taimne materjal, et vähendada niiskusesisaldust, mis on oluline ekstraheerimisprotsessi jaoks.

5.2 Jaotamine
- Jahvatamine: Kuivatatud taimne materjal jahvatatakse peeneks pulbriks, et suurendada pindala parema ekstraheerimise eesmärgil.

5.3 Ekstraheerimismeetod
- Lahusti valik: Valige sobiv lahusti, näiteks metanool või etanool, mis suudab efedriini tõhusalt lahustada.
- Segamine: Segage taimepulber sobivas mahutis lahustiga, tagades lahusti ja taimse materjali põhjaliku kontakti.
- Dekoktsioon: Kuumutage segu õrnalt, et hõlbustada ekstraheerimisprotsessi. Jälgige temperatuuri, et vältida efedriini lagunemist.

5.4 Filtreerimine
- Eraldamine: Pärast ekstraheerimise lõpetamist eraldage vedelik tahkest taimejäägist filtreerimise teel. Kasutage filterpaberit või lappi, et tagada selge vedeliku saamine.

5.5 Aurutamine
- Kontsentreerimine: Efedriini kontsentreerimiseks aurustage lahusti vedelast ekstraktist. Seda võib teha pöörleva aurusti abil või õrnalt kuumutades suitsutuskapi all.

5.6 Kristalliseerimine
- Jahutamine: Kontsentreeritud lahust jahutatakse, et soodustada efedriini kristalliseerumist.
- Kristallide filtreerimine: Kui kristallid on moodustunud, filtreeritakse need välja vaakumfiltratsiooni abil, et saada puhtaid efedriini kristalle.

5.7 Kuivatamine ja kaalumine
- Kuivatamine: Efedriinkristallid kuivatatakse põhjalikult, et eemaldada kõik lahusti jäägid.
- Kaalumine: ekstraheeritud efedriini kaalutakse, et määrata ekstraheerimisprotsessi saagis.

5.8. Kvaliteedikontroll
- Katsetamine: Tehakse katsed, näiteks õhukese kihi kromatograafia (TLC) või kõrgefektiivne vedelikkromatograafia (HPLC), et kinnitada efedriini olemasolu ja puhtust ekstraktis.
 

four4jhon

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mul on vaja metamfetamiini
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kui palju te vajate? Millises riigis te olete? Kui te maksate, võin ma teid õpetada ise metamfetamiini sünteesima
 

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Esimene, või mis?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma võin teile õpetada efedriini ekstraheerimist efedrist ja seejärel efedriini kasutamist desoksüdeerimiseks, et toota metamfetamiini, 100%-lise eduga
 
Top