Anonüümse ostmise põhitõed The DarkWebis

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Kellelgi on häid ideid suuremate tellimuste tarneaadressi kohta tumedas võrgus, pidades silmas, et ma ei saa seda jälgida ja ei saa iga päev kontrollida ja olen teadlik, et see võib mingil hetkel olla järelevalve all. Ma mõtlesin hüljatud maja või maapiirkonna talud, mis ei ole hõivatud, mis on müügiks. Mul on vaja kindlat tarneaadressi ASAP
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
See on müüja poolel, et nad peavad olema ettevaatlikud tarne osas, varjatu kvaliteet teeb suurt vahet. Sellistesse kohtadesse tellimine on palju murettekitavam kui otse koju.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jah, kui kuller peab minema mõnele juhuslikule aadressile, kuhu ta ei ole kunagi tarninud, nime all, mida ta ei tunne, on see palju kahtlasem kui paki, mis läheb neile tuntud nime all hõivatud tänavale, mida nad sageli kasutavad.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Tere hommikust, inimesed🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, BB foorumi külastajad ja liikmed! Kirjutasin selle teose anonüümsuse kohta, et aidata neid, kes ei ole teadlikud Dark Webi võimalustest ja sellest, mis on anonüümsus. Seal on ka selgitus selle kohta, kuidas seda õigesti kasutada meditsiiniostude kontekstis. Räägin foorumis paljude inimestega ja leian, et mõned neist ei tea seda asja. Loodan, et see postitus aitab teil oma eesmärke kindlalt saavutada.
Mida tähendab anonüümsus ja miks on see oluline?Kui keegi on anonüümne või nimetu, tähendab see, et tema identiteeti, privaatset teavet või käitumist ei saa temaga seostada. Anonüümsus on oluline idee, millel on palju tagajärgi ja rakendusi mitmes valdkonnas.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Olen alati arvanud, et iphone on turvalisem kui android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere, tahan jagada vihjeid pakettide saamise kohta. Vajadus id või xero id omaniku või parcell ja id vastuvõtja.
Sest kasutada võltsitud nime ja saada pakett kasutada võltsitud id nagu https://www.fakeid.pm
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Selgelt võltsitud!
On palju saite, kus saab luua pilte ID-kaardist. Sait müüb teile neid pilte, mis on tehtud tasuta. Nad ei saada teile füüsilist kaarti ja pildid ei ole ka väga hästi tehtud.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Nad ei ole isegi pilte muutnud.

Palun ärge langege selle pettuse peale ja makske selle eest peaaegu 100$!

Ma ei tea, kas see kasutaja on sellega seotud, kui mitte, siis palun lõpetage sellise petuskeemi saatmine siia.

Lugupidamisega,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tänan teabe eest, olin siin veidi eksinud, nüüd tean, kust otsida ja mida otsida.
 
Top