Charges dropped Amarvelbio: Tellimuse tühistamine

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
See on väga huvitav olukord. Siin ei ole õiget või valet. Me oleme tunnistajaks pildile, kus tarnijate puudus mõjutab *****use kvaliteeti. Kliendil on alati õigus, isegi kui ta on kannatamatu. Parem on 10 positiivset kommentaari ja mitte ühtegi negatiivset kui 20 positiivset ja 1 negatiivne.

Sellegipoolest oleme veendunud, et Amarvelbio ei ole pettur. Kuid see ei muuda asjaolu, et tehinguid tehes tuleb kasutada eskrotte.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Nagu hizenberg ütles
Ei ole olemas õiget või valet
Jenny tagastab mulle raha .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Härra Heisenberg kui omanik peaks jääma neutraalseks ja kohtlema kõiki võrdselt (mida ta tegi - austus).
Kuid kõik näevad, milline "draama" see on.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mul ei ole nii antud olukorras, kuid ma arvan, et on väga halb, kui ettevõte jagab pilte enda ja kliendi vahelistest privaatsetest vestlustest, nüüd võib neid vestlusi kasutada kliendi vastu, kui õiguskaitseorganid sekkuvad näiteks ebaseaduslike lähteainete importimisel.

Kui on vaja midagi öelda, siis võtke see privaatselt administraatoriga ette, mitte avalikult. Soovitan administraatoritel turvalisuse huvides ekraanipildid kustutada.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kui klient laimab müüjat avalikult, siis peaks eeldama, et juhtum 'll ka lahendatakse avalikult. jagatud ekraanipildid ei sisalda mingit tundlikku infot.
kui teil ei ole halastust petturitele, siis ei tohiks teil olla ka laimajatele ja haletsusväärsetele klientidele.
kui te nõuate müüjalt professionaalsust , olge professionaalne klient.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Tarnijana mõistan sügavalt klientide konfidentsiaalsuse tähtsust ja ei avalda kliendi teavet. Minu vestluse ekraanipildid ei avalikusta ühtegi kliendi teavet. Ma panin vestluse ekraanipildid üles lihtsalt selleks, et tõestada, mida ma ütlesin.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Nad on tõeline asi, ei ole kindel, mis teil juhtus, kuid see on kahtlane, kuna kõigil teistel on positiivsed arvustused.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Huvitav. Tundub, et te naudite lõbusat tellimist sellest Amarvel/Wingroupist, kelle kaks töötajat on eelmisel aastal USA-le välja antud ja ikka veel seal. Ja politsei külastab neid aeg-ajalt, ei luba neil lahkuda. Isegi nad registreerisid uue firma, vahetasid asukohti ja tundub, et see halb asi tõi neile nii kõrge maine. Hull maailm. Palju õnne, poisid.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Palun võtke arvesse, et telegram@AmarvelbioVendor ei ole tõeline müüja amavelbio, see on pettur:mad:, ta tuli teeselda, et ta on mina:mad:(Kui keegi saaks mulle öelda, kuidas sellest petturist vabaneda, oleksin väga tänulik).

Mis puutub meie Ameerika uudisesse, siis me vastasime mitu korda,see ei ole meile mingit mõju avaldanud
Kliendid on teravad silmad ja võivad teha õige valiku, palun need varjatud konkurendid ei laimata meid ikka ja jälle :confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mis täielik jama see kõik on. kõik need müüjad on petturid. kogu see veebisait on üles ehitatud hiiglasliku pettusena.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Te ei tea midagi! Palju häid müüjaid siin. Kas see tähendab, et see on täiuslik maailm, ei. Te peate kindlasti olema politseinik, püüdes hirmu sisendada. Mine püüa tõeline kurjategija, ya know need, kes tapavad inimesi ja vägistavad väikseid lapsi. Sind on vaja ohvitseri, lihtsalt mitte siin.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top