aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi on hiljuti midagi saanud? Ta ütles, et nädal aega ja mul on jälgimine. Siis ütles ta, et "nad ei anna jälgimist nii väikese paki puhul". Ja ma olen USA idarannikul btw. See on pärit 7. oktoobrist. Ma imestan, et miks ta jätkas meilidele vastamist natuke aega.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kas aaron teeb praegu ikka veel tehinguid ja vastab inimestele kohe?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
See on kadunud.
Tellimus umbes samal ajal. Tal oli isegi kivist paluda mul siinsetele modidele sõnumit, et ta ei ole pettur.
2 nädalat mingit kontakti, siis kui ma andsin talle teada, et kavatsen lisada oma nime põletatud isikute nimekirja, saan vastuse, et ma peaksin rahunema. Ütles, et ta oli puhkusel!
Paar päeva hiljem küsib ta "Uh....milline oli sinu tellimus veelkord? Järgneb järjekordne nädalane vaikimine.
Siis ütleb ta, et see peeti kinni. Jälgimine puudub, kuid kuidagi teab ta, et see peatati. Pakub uuesti saatmist või 50% tagasimakset. ütleb talle, et saadab uuesti ja veel paar päeva raadiovaikus. küsin temalt jälgimise kohta ja ta ütleb, et "ma olen 6. järjekorras tellimuste saatmisel, loodan, et me ei lasknud teid liiga kaua oodata" Omakasupüüdlik, põhja toitev paiskkala varas ilmselt ei suudaks keeta muna, rääkimata veel sellest, et keeta midagi väärtuslikku. Nii et kõik, mida ta oskab teha, on pettus. soovides talle varaste karma, et ta veedab ülejäänud elu mõeldes, et inimesed on välja rebida teda.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Olge lihtsalt õnnelik, et ta ei saatnud teile sõna otseses mõttes DIRT-i, nagu ta tegi ühele teisele ohvrile selles teemas 🤣 Aaronstevens pani kindlasti latti kõigile seal olevatele kelmidele petturitele.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kurat, miks kurat ma valisin ta Gordoni asemel? Vean kihla, et kogu vc.2 e-kiri oli pettus. Ma ei saanud nii halvasti aru kui mõned teist. Ei mingit tonni bs ja mitte suurt tellimust. Igatahes on Gordon ainus legaalne? Ma olen USAs. Tänud vastamise eest
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
See on naljakas, kuidas süüdistajad on sageli kõige rohkem süüdi.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Mis annab teile mõista, et ma räägin teie kohta?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Viimane e-kiri, mille ma temalt sain, oli umbes 1-2 nädalat tagasi. Kuid ma ei vastanud enam. Minu viimane tellimus saabus oktoobri alguses.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Olen oma tellimuse kätte saanud. See võttis veidi kauem aega, kui ma olen VC-ga harjunud, kuid minu jaoks ei ole ta pettur. Sain sama täiusliku *****use, mida olen temalt oodanud. Stealth oli sama diskreetne nagu alati ja kiirus oli sama hea kui 20 tellimust, mida ma varem Aaron Stevensiga tegin. Tellimus võttis kauem aega, kui ma temalt tean, kuid ta vastas mulle samal päeval. Ta ütles:" Ma püüan äri uuesti üles ehitada pärast seda, kui meid on keelatud." Ta saatis mulle minu tellimuse koos suure lisaga. Ma ***** oma tellimuse 20. oktoobril ja sain selle 5. novembril. Minu jaoks ei ole ta pettur ja ma jätkan temaga äritegevust.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ma ei tea, kas keegi teine oli seda tajunud, kuid mul on tunne, et keegi teine oli selle äri jõuga üle võtnud. see, kuidas hiljutised tellimused on olnud super korrastamata, näiteks "mis oli teie tellimus veelkord?", mida üks teine kasutaja sai vastuseks, näitab, et juht ei ole sõna otseses mõttes ülejäänud vestlust näinud. teine viis, kuidas seda näitab, on see, kui korrastamata ja hilinenud on tellimused, nagu see, mida me nägime @tegritycantbeboughtiga

Meil ei ole aimugi, kes võib olla kontrolli all, see võib olla sõna otseses mõttes õiguskaitse ja ma isiklikult soovitaksin mitte töötada millegi sellisega, mis on nii ebaselge.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top