Question 3D trükkimise pillide pressimismasinaid

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Otsin väga pikka aega head allikat pillide punnitusvormide jaoks.
Ma tean, et Alibaba jne sai neid, kuid import Euroopasse ja toll on minu probleem.

Minu plaan oli trükkida ainult tipp koos logoga ühele või võib-olla kahele poolele punch die'ile.

Ma juba sain sureb ilma logo, nii et kui on olemas materjal, mis 3d printable ja piisavalt tugev paar dotsentide trükid, see oleks piisav.
Trüki suuruse/hinna tõttu ei ole logo otsa vahetamine pärast paari pressimist probleemiks.

Kas kellelgi on kogemusi 3d printeritega ja oskab öelda, kas see idee võiks toimida?

Oleks võimalik toota pillipressi legaalsete/saadavate osadega ja 3d printeriga oleks lahe idee, mis läheb selle foorumi vaimuga kokku!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Tere, milline masin on teil olemas? Mul on mõned maatriksid, mida ma võin teile müüa, või kui te saate mind aidata minu lähenemisega mdma sünteesimisele, siis pakun teile mõned.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Ei ole veel välja mõelnud, milline 3-D cnc/mill masin oleks odavam, et teha väikeste detailide pillide markeeringuid

mille puhul vajate abi sünt...!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Wolf-kitšner ( õigekiri on halb) lööb selle beetaketooni kohe maha, muutes bk-mdma mdma-ks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Ma käisin koolis ja töötasin cnc-frees operaatorina ja ma vaatan Proxxon mf-70-i 500 dollariga jõuludeks, samm-mootori seadistus selle jaoks on 54 dollarit. järgmine asi, mida ma näen, on 1000 dollarit+.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tableti press peaks olema valmistatud metallist, sest selle trükkimiseks on vaja tugevaid osi ja tableti moodustamiseks palju jõudu. Kõige väiksemad pressid kaaluvad alates 100 kg. Ma ei usu, et sellist seadet saab koduse 3D-printeriga plastist valmistada. Kui tõesti on vaja printida väike arv tablette, siis on parim lahendus kapseldaja. Või siis osta Hiinast tabletipress. Või teha jooniste järgi press CNC-freespingil.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma trükiksin ainult need osad, millel on kujundus. Nii et ainult matriitsid ja hoia need võimalikult lamedad. Ülejäänud kauplused oleksid metallist.

Mind huvitas, kas see on teostatav ja proovitrükkisin mõned stantsid. Nad töötavad suurepäraselt. Trükkisin neid fdm-printeri 0,2 mm düüsiga. Ma arvan, et näiteks disainilahenduste katsetamiseks või väikese koguse jaoks on need ideaalsed.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Vau, see kõlab suurepäraselt!!!
Minu plaan oli täpselt sama, kas sa trükid kogu templi, mis on pressi sisse klammerdatud?

Kas u palun näidata meile mõned pildid?

See oleks super huvitav, sest ma oman pillipressi ilma templiteta, nii et see oleks minu jaoks totaalne mängu muutja, et lõpuks saada see uuesti tööle!!!
 
Top