🔍 Kõige rohkem otsitakse!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kas olete sealt tellinud?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Poolas saan ma metüülamiini hcl 40% vees
2 bromo 4-metüülpropiofenoon
2 bromo 4-kloropropiofenoon 2 bromo 4-kloropropiofenon
P2np
Ja muid kemikaale, kui keegi vajab
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, olen huvitatud
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious ja Nitrochems on minu arvates mõlemad tõelised ja usaldusväärsed tarnijad! Vahe on selles, et Nitrochems on veidi odavam, kuid pakend on ka selgelt märgistatud ettevõtte kleebisega, mis näitab selgelt sisu!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Vahepeal on Nietrochems'i paki saatmine tõsine ja märkamatu ilma väliselt nähtava viiteta sisule või saatjale!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Kas te saaksite ehk hakkama, kui saadate mulle 2000 liitrit GBLi kuus ja saadate selle mulle. Mul on ärilitsents, mis on sellega seotud, kuid ma tahaksin saada kui midagi muud, millele on võimalik, et toiduvärvi lisada, et ma veenduksin, et seda ei peeta GBL-iks. Ma oleksin teile igavesti võlgu ja luban teile lähitulevikus kuju püstitada?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Bdo-d on igal pool palju, inimesed näivad arvavat, et bdo on seaduslik, kuid see on DEA nimekirjas GBL-i kohal, mis on nimekirjas 1. Nii et ty, kuid ei, aitäh, mul ei ole bdo jaoks mingit kasutust. Miks Hiina ei lisa GBLile midagi, mis tehniliselt muudab selle teistsuguseks kemikaaliks, kuid ei mõjuta seda kuidagi, nad võiksid hakata seda uuesti saatma uue nime ja CAs #ga ja olla endiselt seaduslikult heal pinnal?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Mul on kahju, et teie Skandinaavias, kuid oleks vaja tellida mulle 1,4 Hiinast? Kas see ei ole väga põhiline kemikaal. Skandinaavias ei toodeta mingit lahustit Skandinaavias?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kas keegi teab müüjat, kellel on NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tere , vaadake minu nimekirju, lähetatav esmaspäeval / teisipäeval järgmisel nädalal.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Tere, aitäh! kui ma võin küsida, kust te tarnite? Kas saatmine NL-i on mõistlikult ohutu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Jah, kõik eu riigid ei ole probleemiks ma olen saatnud NL-i ilma probleemideta samuti.
Ma olen ka ELi, kõrval ei ole mingit kontrolli.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mul on allikas, kes müüb iga steroidide pulbrit, viaalid ja tabulatsioonid, nad müüvad PMK, BDO, helional ja BMK (didnt testida lähteaineid, kuid roide jaoks on nad minu arvates suurim müüja, paljud allikad ostavad neilt ja nad on väga odavad).

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd.)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Tere, kas tegemist on ainult e-posti aadressiga või on ka veebisait? Kas te olete neilt tegelikult tellinud? Kui jah, siis oleks huvitav teada, kui hea on nende stealth ja shipping? aitäh!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Ma tellisin 10g turinabooli ja 10g klomidi, kõik täiuslik, stealth oli ok, kvaliteet on top, aga kui u tahad saada tagasisidet, mine rx meso US/FR või eroidid ;) leiad palju tagasisidet bro ;)

Nad müüvad ka pillid ans viaalid

Aga kui sa tahad osta roids otse , sul on goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... see sõltub sellest, kus sa elad
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Noh, see sõltub sellest, milliseid riike te vajate.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Bloom tech Hiina kuninga 100%% saate, mida tellitud ei lõigatud sitt, mida teised Hiina müüjad teha on osta bloomtech lõigatud toote siis müüa neid teile, kui seal osta osta tonni ja viskamine 200ml kui p2p alates bmk glütsidaat seal taskusse wtf sa lähed tegema, kui sa saad toode midagi nad oma raha eest pead pühenduda magus või liikuda edasi, kuid raha eest läheb lihtsalt kinni, sest see aken on võimalusi läheb varsti sulgeda kui Americanis survet avaldada Hiina lõpetada kõik see, sest see töötab osta Hiina valitsuse jaoks slush fondid ja ro.reostavad maailma fentanüüli ja amfetamiini lähteainetega
Alex Vivi ta müüb teile, mida toode on märgistatud ei kärbi rebimine inimesi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Minu naaber maksab tipptasemel raha selle eest, et
4m-propriofenooni eest
2b-4m-valerofenoon
Fenüülmagneesiumbromiid ja muud grignardid
dimetokaiin HCl
Paljud teised kemikaalid,
kuid need peavad olema kodumaalt tarnitud, ainult Us-2-Us. Mitte midagi Hiinast või Poolast. Mitte midagi läbi tolli. Keegi vapper võiks importida seda kilogrammide kaupa, lõhkuda selle ja müüa seda suure kasumiga edasi.
Siinsamas lehel on lisad 125 $/kg d-caine HCl eest Hiinast, minu naaber maksaks 10 korda rohkem.
 
Top