Σύνθεση UR-144 από TM*****-ινδόλιο (μεγάλης κλίμακας). Πλήρες εκπαιδευτικό βίντεο.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ωραία, ευχαριστώ για την απάντησή σας
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
@HIGGS BOSSON, μπορείτε να μου πείτε ποια ήταν η τελική απόδοση στο βίντεό σας; Ευχαριστώ
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Η απόδοση γράφεται στο άρθρο, αλλά για διαφορετικά ενδιάμεσα προϊόντα θα είναι ελαφρώς διαφορετική.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
Πού μπορώ να βρω το TM*****-indole; Το έχει ήδη κάποιος;
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Η TM*****-ινδόλη κατασκευάζεται κατά παραγγελία ή από εσάς τους ίδιους. Θα πρέπει να βρείτε έναν χημικό που θα δεχτεί να το συνθέσει για εσάς ή να χρησιμοποιήσετε τις υπηρεσίες μιας εταιρείας που κάνει κατά παραγγελία συνθέσεις. Αν αποφασίσετε να το φτιάξετε μόνοι σας, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με τους Εμπειρογνώμονες μας. Η μέθοδος σύνθεσης είναι γραμμένη εδώ.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8

μπορείτε να μου πείτε μια εταιρεία που κάνει σύνθεση κατά παραγγελία;
και από πού μπορώ να παραγγείλω τα ολοκληρωτικά για τη σύνθεση TM*****-ινδόλιο;
Παρακαλώ, θέλω κάποιος να μου πει αξιόπιστες πηγές,
Είμαι εντελώς νέος στην εκμάθηση σύνθεσης.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.
Όπου ήταν κρυμμένο όλη την ώρα,
που δεν γνώριζα την ύπαρξή του, μέχρι πριν από λίγες εβδομάδες ^^
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
και CH2Cl2 από την Ινδία`; ή μπορώ να χρησιμοποιήσω επίσης άνυδρο διχλωρομεθάνιο από έναν ευρωπαίο προμηθευτή, όπως το νιτρομεθάνιο;

Τα άλλα ολοκληρωμένα συστατικά δεν τα έχω βρει ακόμα. SnCl4 και 2,2,3,3,3-Tetramethylcyclopropanecarbonyl chloride.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να αγοράσω αυτά τα ακατέργαστα συνθετικά κανναβινοειδή όπως τα jwh-018 και ur-144
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Το βίντεο δείχνει μια πλύση στο τέλος με τη χρήση αλκοόλης και μια διαδικασία θέρμανσης. Οι οδηγίες με τις εικόνες δεν το έχουν αυτό. Ποιο είναι το καλύτερο πράγμα που πρέπει να κάνετε αφού αφαιρέσετε το ανώτερο στρώμα και το βάλετε σε καλούπι;
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ορκίζομαι ότι το UR-144 ήταν το επόμενο καλύτερο πράγμα μετά το JWH-018.. όχι τρελά ισχυρό με κίνδυνο βλαβερών επιπτώσεων, αλλά θυμάμαι πολύ υψηλή ποιότητα και ομαλή ερευνητική εμπειρία

Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει να βρω αξιόπιστο προμηθευτή για την κύρια πρόδρομη ουσία θα το εκτιμούσα πολύ . θα προτιμούσα να φτιάξω το δικό μου τότε δεν ξέρω τι παίρνω αυτές τις μέρες
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
αυτός είναι ο αριθμός cas για το πρώτο αντικείμενο;
895152-66-6
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
yes
Γράψτε στη Zero Day, ίσως βοηθήσει.
Αν όλα έγιναν σωστά, περιμένετε μέχρι να σκληρύνει.
Για πρώτες ύλες για σύνθεση, χρησιμοποιήστε την καταχώριση ή γράψτε στη Zero Day.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3

Μπορείτε να αναλύσετε περισσότερο αυτό το βήμα; Συγκεκριμένα για την "παγωμένη αλκοόλη". Πρέπει η ισοπροπυλική αλκοόλη να ψυχθεί σε συγκεκριμένη θερμοκρασία πριν την ρίξετε για να πλυθεί; (και πρέπει να είναι 99% ή θα μπορούσε να λειτουργήσει και 70%);

Επίσης, είμαι απλά περίεργος γιατί στις φωτογραφίες της ανάρτησης και στο δικό σας βίντεο το ανώτερο στρώμα που συλλέγετε με τη σύριγγα έχει διαφορετικό χρώμα (στο βίντεο είναι σκούρο κίτρινο και στο δικό σας είναι περισσότερο σκούρο κόκκινο; Είναι αυτό φυσιολογικό; (Για την πρώτη φορά που συνθέτω δεν θέλω να σκεφτώ ότι τα θαλάσσωσα αν το δικό μου μετατρέπεται σε εντελώς διαφορετικό χρώμα lol)

Και θέλω να σας ευχαριστήσω πολύ για το βίντεο! Ελπίζω να δούμε περισσότερα από εσάς για άλλα συνθετικά κανναβινοειδών
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ναι, πρέπει να το ψύξετε στην κατάψυξη. Σε αντίθετη περίπτωση το προϊόν σας θα διαλυθεί εν μέρει σε ζεστό IPA. Το ίδιο ισχύει και για το 70% IPA. Πρέπει να είναι ξηρό και 99% συμπυκνωμένο.
 

Zachargi

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Μπορώ να αντικαταστήσω το 1-βρωμοπεντάνιο με το 1-βρωμοβουτάνιο;
 
Top