Είμαι αρχάριος και θέλω να μάθω πώς να επεξεργάζομαι το φάρμακο σκοπολαμίνη

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους. Είμαι κι εγώ περίεργος γι' αυτό. Υπάρχουν δύο τύποι, ένας που σε κάνει να φτιάχνεσαι και ένας που επιτρέπει σε άλλους να σε ελέγχουν; Θα μπορούσα σίγουρα να χρησιμοποιήσω κάποια σαφήνεια σχετικά με το ποιος είναι ποιος. Και, αν ήθελα να αφήσω τον σύντροφό μου να με ελέγχει, πώς θα μπορούσα να ξέρω πόσο να εισπνεύσω, χωρίς να με σκοτώσει; Ενδιαφέρομαι τόσο πολύ για το γενικό... Και, @Jessica, ποιο είδος πουλάτε και είναι ακόμα διαθέσιμο; Το προφίλ σου λέει "μην αγοράζεις από μένα...". 💀 😂

Σας ευχαριστώ!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Εάν κάποιος σας προσφέρει κάτι να αγοράσετε σε αυτό το φόρουμ και γράφει "Μην αγοράζετε από εμένα", τότε με πιθανότητα 99,9% πρόκειται για απατεώνα. Αν κάποιος αρνείται την καταπιστευματοδότηση, τότε με πιθανότητα 110% είναι απατεώνας.
Παρακαλώ χρησιμοποιήστε το μυαλό σας.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Από ό, τι έχω δει, πρέπει να εξετάσετε τα είδη datura όπως datura stramonium και datura metel. Αυτά τα είδη είναι παραγωγικά με το αλκανοειδές υδροβρωμιούχο σκοπολαμίνη. Αυτά τα είδη μπορούν να βρεθούν στην Ινδία και την Κολομβία. Λόγω του ότι η υδροβρωμιδική σκοπολαμίνη είναι το κυρίαρχο αλκανοειδές στα τοπικά τους είδη, οι εγκληματίες στην Κολομβία δεν χρειάζονται πυραυλική επιστήμη για να απομονώσουν την υδροβρωμιδική σκοπολαμίνη από άλλα αλκανοειδή, επομένως χρησιμοποιούν απλώς εκχύλιση για να εξάγουν το αλκανοειδές, ώστε ακόμη και αν αυτό είναι μολυσμένο με άλλα αλκανοειδή όπως η ατροπίνη, η υοσκαμίνη κ.λπ., να μπορούν να το χρησιμοποιούν για να ελέγχουν και να ληστεύουν τα θύματά τους.

Συμπέρασμα:

- Βεβαιωθείτε ότι οι σπόροι από Datura Stramonium ή Datura Metel

- Μπορείτε απλά να χρησιμοποιήσετε την εκχύλιση, καθώς η απομόνωση της υδροβρωμιούχου σκοπολαμίνης δεν απαιτείται πραγματικά, καθώς είναι ήδη το κυρίαρχο αλκανοειδές.

Σημείωση: Αυτές οι πληροφορίες αποτελούν παράδειγμα της σκοπολαμίνης που χρησιμοποιείται από τους εγκληματίες για να μανιπουλάρουν και να διαπράξουν εγκλήματα και δεν προορίζεται να χρησιμοποιηθεί για ιατρικούς ή φαρμακευτικούς σκοπούς. Η ακριβής δοσολογία για τον έλεγχο κάποιου ατόμου με ελάχιστες παρενέργειες δεν έχει επιβεβαιωθεί επειδή οι επιδράσεις των παραισθησιογόνων παραγόντων διαφέρουν από άτομο σε άτομο ως εκ τούτου είναι καλύτερο να μην γίνεται κατάχρηση σε βαθμό που θα μπορούσε να οδηγήσει σε πρόκληση σοβαρής δηλητηρίασης ή θανάτου.
 
Top