Δωρεάν δείγματα από το BB Forum για όλους!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Είμαι νέος και ενδιαφέρομαι για δείγματα. Ευχαριστώ
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Περιμένοντας την απάντηση σας πίσω αδελφέ ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Έχω καιρό να έρθω μέχρι τώρα, οπότε δεν απάντησα πριν, τώρα σας έστειλα ένα DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας, ψάχνω για δωρεάν δείγμα..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Γεια σου αδερφέ! Θα αποσταλεί σύντομα <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας, τι είδους δείγμα θα στείλετε σύντομα..ελπίζω...το περιμένω με ανυπομονησία.....πολύ ευχαριστώ
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ήμουν εκτός σύνδεσης για λίγο καιρό και τώρα που επιστρέφω συνειδητοποιώ ότι έλαβα το δωρεάν δείγμα μου... Έλαβα τη μεφεδρόνη ακόμη πιο γρήγορα από τους προμηθευτές μου από διάφορες αγορές... Δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ πριν Οπότε σας ευχαριστώ πολύ για το δείγμα και για την εμπειρία!!! Σας ευχαριστώ πολύ
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, στην περίπτωσή μου θα ήθελα να παραγγείλω a-pihp χύμα, θα ήταν δυνατόν;
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δείγμα στην Αυστραλία; Στην υγειά σας
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πώς να αποκτήσετε το δείγμα Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
αυτή είναι η κριτική μου για το δείγμα των 2 mmc που έλαβα.στην αρχή έπαιρνα οποιαδήποτε αποτελέσματα και αναρωτιόμουν γιατί ήταν αυτό και ήταν επειδή έπαιρνα δόση μία φορά κάθε 3 ώρες επειδή ήθελα να είμαι προσεκτικός, αλλά αφού έμαθα ότι οι άνθρωποι επαναλαμβάνουν τη δόση μετά από μία ώρα ή 2 σε ενδιάμεσα άρχισα να παίρνω τα αποτελέσματα και το αγόρι ήταν ότι το καλύτερο υψηλό που έχω ποτέ αισθάνθηκα σε uppers ένιωσα Adderall και κόκα κόλα αναμειγνύονται μαζί ένιωσα πραγματικά ευφορία και ευτυχισμένος και η μουσική ακούγεται καταπληκτική σε αυτό και τα αποτελέσματα διαρκούν πολύ καιρό πάρα πολύ καλύτερα από την κόκα κόλα για να είμαι ειλικρινής το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε ήταν το comedown ένιωσα την καρδιά μου χτυπάει μετά και δεν μου άρεσε αυτό.overral 10/10 θα αγοράσω σίγουρα μερικά για τον εαυτό μου
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας! Είμαι περίεργος για αυτό το φόρουμ και θα ήθελα να λάβω δωρεάν δείγμα.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Στείλτε μου bro kg i send u monay later now im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
στην αρχή δεν έπαιρνα καμία επίδραση και αναρωτιόμουν γιατί ήταν αυτό και ήταν επειδή έπαιρνα δόση μία φορά κάθε 3 ώρες επειδή ήθελα να είμαι προσεκτικός αλλά αφού έμαθα ότι οι άνθρωποι επαναλαμβάνουν τη δόση μετά από μία ώρα ή 2 σε ενδιάμεσο άρχισα να παίρνω τις επιδράσεις και αγόρι ήταν ότι το καλύτερο high που έχω ποτέ αισθάνθηκα σε uppers ένιωσα Adderall και κόκα κόλα αναμειγνύονται μαζί ένιωσα πραγματικά ευφορία και ευτυχισμένος και η μουσική ακούγεται καταπληκτική σε αυτό και τα αποτελέσματα διαρκούν πολύ καιρό πάρα πολύ καλύτερα από την κόκα κόλα για να είμαι ειλικρινής το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε ήταν το comedown ένιωσα την καρδιά μου χτυπάει μετά και δεν μου άρεσε αυτό.overral 10/10 θα αγοράσω σίγουρα μερικά για τον εαυτό μου
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Μου εστάλησαν 2 γραμμάρια 4mmc από το glitchy και είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό που έλαβα! Ανταποκρίθηκε πολύ καλά στην επικοινωνία και η διαδικασία ήταν παιχνιδάκι. Το προϊόν ήρθε από τη Γερμανία σε έναν διακριτικό φάκελο ο οποίος ήταν σφραγισμένος σε μια αεροστεγή σακούλα. Ήταν πολύ επαγγελματικό και είμαι ευχαριστημένος με τη μυστικότητά τους. Η ποσότητα που έλαβα ήταν πιο κοντά στα 3 γραμμάρια και η σύσταση ήταν ένα μείγμα από μεγάλα θραύσματα/κρυστάλλους και σπασμένα κομμάτια.

Συμμετείχα στο 4mmc με όλους τους δυνατούς τρόπους εκτός από το boofing. Το αγαπημένο μου ήταν να το χρησιμοποιήσω ήταν iv ωστόσο η κατάποση από το στόμα ήταν μια ασφαλέστερη και πιο αποτελεσματική μέθοδος. Αν καπνίζεται, θα συνιστούσα τη χαμηλότερη δυνατή θερμότητα και μικρές ποσότητες κάθε φορά, καθώς παράγεται πολύς ατμός που δεν είναι πολύ ευχάριστος αν ζεσταθεί πολύ ή πάρα πολύ. Η εισπνοή ή η μυρωδιά αυτού του 4mmc παρήγαγε ένα αξιοσημείωτο αποτέλεσμα, ωστόσο το κάψιμο ήταν αρκετά έντονο και τα μάτια μου πήραν ένα καλό πότισμα.

Τα αποτελέσματα ήταν μια ωραία ώθηση ενέργειας μαζί με ενισχυμένη οπτική οξύτητα και ευφορία που με παρακίνησε να σηκωθώ και να κάνω κάτι σωματικό. Ο χορός ήταν διασκεδαστικός και η ακρόαση μουσικής ήταν απίστευτα ευχάριστη. Αυτά τα αποτελέσματα διήρκεσαν για περίπου 2 ώρες με μια comedown μιας άλλης ώρας περίπου πριν θελήσω να ξαναδώσω δόση.

Ο πονοκέφαλος ήταν ήπιος, ωστόσο αισθάνθηκα κάποιες λιγούρες, κόπωση και κατάθλιψη που διήρκεσαν περίπου μισή μέρα, αλλά μπορούσαν να ξεπεραστούν με λίγη ψυχική αντοχή.

Συνολικά ήμουν πολύ ευχαριστημένος και δεν μπορώ να περιμένω για περισσότερα και να δοκιμάσω κάτι νέο από το Glitchy. Σας ευχαριστώ!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 58

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας είμαι εγγεγραμμένος τώρα και ενδιαφέρομαι για δωρεάν δείγμα
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ενδιαφέρομαι επίσης για ένα δείγμα.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Τι γίνεται με τα οπιοειδή φάρμακα. Θα ήθελα μια ηρωίνη. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Εξακολουθώ να θέλω μερικά, και IDC αν κάποιος όντως κάλεσε τον αριθμό τηλεφώνου μου. Είμαι το παιδί των κυβερνήσεων και έχω κάθε δικαίωμα να παίρνω φάρμακα αν το θέλω. Έχω έναν ανοιχτό τομέα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Θέλω μια ηρωίνη είπα. :) :) Να είσαι καλός, ή να είσαι καλός σε αυτό.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας. Μπορώ να το έχω για δοκιμή;
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, είμαι νέος εδώ και χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ. Θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα ;
Θα ήμουν πολύ ευγνώμων και θα έκανα μια δήλωση για το προϊόν εδώ.
Ειρήνη
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
πώς να λάβετε δωρεάν δείγμα;
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας εδώ για να πάρετε μερικά δωρεάν δείγματα, dm'ing σας rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Νέα και θα ήθελα να δοκιμάσω δείγμα/τα.
 
Top