Ανώνυμες βασικές αρχές αγορών στο The DarkWeb

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Κάποιος έχει καλές ιδέες για μια διεύθυνση παράδοσης για μεγαλύτερες παραγγελίες στο σκοτεινό δίκτυο έχοντας κατά νου ότι δεν μπορώ να το παρακολουθώ και δεν μπορώ να το ελέγχω κάθε μέρα και έχω υπόψη μου ότι θα μπορούσε να είναι υπό παρακολούθηση σε κάποιο στάδιο. Σκεφτόμουν εγκαταλελειμμένο σπίτι ή αγροτικά αγροκτήματα που δεν κατοικούνται και είναι προς πώληση. Χρειάζομαι μια σταθερή διεύθυνση παράδοσης το συντομότερο δυνατόν.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Είναι από την πλευρά του πωλητή που πρέπει να είναι προσεκτικός στην παράδοση, η αθόρυβη ποιότητα κάνει τεράστια διαφορά. Η παραγγελία σε τέτοιου είδους μέρη είναι πολύ πιο ανησυχητική από ό,τι κατευθείαν στο σπίτι σας.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ναι, αν ο διανομέας πρέπει να πάει σε κάποια τυχαία διεύθυνση στην οποία δεν έχει παραδώσει ποτέ με ένα όνομα που δεν αναγνωρίζει, θα είναι πολύ πιο ύποπτο από ένα δέμα που πηγαίνει σε μια κατοικημένη οδό στην οποία συχνάζουν με ένα όνομα που γνωρίζουν.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Καλημέρα, κύριοι🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, επισκέπτες και μέλη του φόρουμ BB! Έγραψα αυτό το κομμάτι σχετικά με την ανωνυμία για να βοηθήσω όσους δεν γνωρίζουν τις δυνατότητες του Dark Web και τι είναι η ανωνυμία. Υπάρχει επίσης μια εξήγηση για το πώς να τη χρησιμοποιείτε σωστά στο πλαίσιο των αγορών φαρμάκων. Μιλάω με πολλά άτομα στο Φόρουμ και διαπιστώνω ότι κάποιοι από αυτούς δεν γνωρίζουν αυτά τα πράγματα. Ελπίζω ότι αυτή η ανάρτηση θα σας βοηθήσει στην ασφαλή επίτευξη των στόχων σας.
Τι σημαίνει ανωνυμία & γιατί είναι σημαντική; Όταν κάποιος είναι ανώνυμος ή ανώνυμος, σημαίνει ότι η ταυτότητα, οι προσωπικές πληροφορίες ή οι συμπεριφορές του δεν μπορούν να συνδεθούν με αυτόν. Μια σημαντική ιδέα με πολλές προεκτάσεις και εφαρμογές σε διάφορους τομείς είναι η ανωνυμία.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Πάντα πίστευα ότι το iphone είναι ασφαλέστερο από το android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, θέλω να μοιραστώ συμβουλή για τη λήψη από σημεία δεμάτων. Χρειάζεστε αναγνωριστικό ή αναγνωριστικό xero του ιδιοκτήτη ή του parcell και αναγνωριστικό παραλήπτη.
Για να χρησιμοποιήσετε ψεύτικο όνομα και να λάβετε δέμα χρησιμοποιήστε ψεύτικο αναγνωριστικό όπως το https://www.fakeid.pm
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Σαφώς ψεύτικη!
Υπάρχουν πολλοί ιστότοποι όπου μπορείτε να δημιουργήσετε εικόνες μιας ταυτότητας. Ο ιστότοπος σας πουλάει αυτές τις εικόνες, οι οποίες τραβήχτηκαν δωρεάν. Δεν σας στέλνουν μια φυσική κάρτα και ούτε οι εικόνες είναι πραγματικά καλά φτιαγμένες.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Δεν έχουν καν αλλάξει τις εικόνες.

Σας παρακαλώ μην πέσετε σε αυτή την απάτη και μην πληρώσετε σχεδόν 100$ γι' αυτό!

Δεν ξέρω αν αυτός ο χρήστης έχει κάποια σχέση με αυτό, αν όχι, παρακαλώ σταματήστε να στέλνετε τέτοιες απάτες εδώ μέσα.

Ειλικρινά,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ήμουν λίγο χαμένος εδώ, τώρα ξέρω πού να ψάξω και τι να ψάξω.
 
Top