5fadb ή 5cl;

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Εντάξει, λοιπόν, είναι ισχυρότερη, αλλά ισχυρότερη δεν σημαίνει απαραίτητα και καλύτερη. Καμία ιδέα για τα αποτελέσματα σε σύγκριση με το 5f;
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Έχω λάβει κάποια σχόλια από πελάτες που λένε ότι αποδίδει καλύτερα
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
κατά τη γνώμη μου, τουλάχιστον η παρασκευή ενός υγρού είναι το καλύτερο για 6cl, δεν μου άρεσε το MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Δεν χρησιμοποιούμε τα προϊόντα και δεν ξέρουμε ακριβώς πώς αισθάνονται τα διάφορα προϊόντα, είναι όπως όταν ένας τύπος πατατοτσίπ έχει διαφορετικές γεύσεις, σε κάποιους αρέσει η γεύση μπάρμπεκιου και σε άλλους η γεύση ντομάτας. Υπάρχουν πάντα ατομικές διαφορές,δεν μου αρέσει όταν με ρωτάνε ποιο είναι το ισχυρότερο προϊόν, στην πραγματικότητα αν σας αρέσουν τα τσιπς με γεύση ντομάτας θα νιώσετε ότι οποιαδήποτε άλλα ειδικά τσιπς δεν είναι της αρεσκείας σας, αυτή τη στιγμή σας αρέσει μόνο αυτό, μπορούμε να αναλύσουμε τα δυνατά και αδύνατα σημεία μόνο από την άποψη των αντικειμενικών δεδομένων, δεν αντιπροσωπεύουν υποκειμενικά συναισθήματα. Όσο για το τι χρειάζονται οι πελάτες ποια προϊόντα αρέσουν σε ποιο συναίσθημα, αυτό είναι η ελευθερία τους!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Η παρασκευή ενός πολύ αραιωμένου υγρού είναι η καλύτερη για τα ισχυρότερα νουά για την παρασκευή κανονικών μπαχαρικών. Δεν γνωρίζω πώς είναι η εμπειρία εκτός από τη μέθη, οπότε μέχρι τότε άλλοι παράγοντες είναι άσχετοι. Τα πιο giveback-noids (spare earth resources) από την τιμή C1 (αν βρεθεί στη wikipedia) είναι MDMB-CHMINACA & HU-210. Είναι επίσης ένα Horror House Fun για να καταπιεί καθαρό (μόνο ένα μικροσκοπικό κουταλάκι του- για να είστε σίγουροι ότι δεν θα κατεβάσει όπως είμαι εύκολα είναι). Το Noids είναι μια πιο άφθονη κινεζική κατασκευή, είναι αρκετά εύκολο να εισαγάγετε πρόδρομες ουσίες και να κάνετε ένα φουσκωμένο λεπτό μπαχαρικό από, και έτοιμη σκόνη ναρκωτικών είναι το πιο εύκολο να αγοράσετε χύμα με τεράστιο περιθώριο κέρδους. Αν κάνεις ένα σπρέι σε ένα δυνατό αλλά όχι επικίνδυνο μπαχαρικό (με αργές ρουφηξιές καπνού) έχεις ~50 φορές την ποσότητα σκόνης για να πουλήσεις σαν κορυφαίο μπαχαρικό με λίγες ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Αυτό είναι ένα αντίγραφο του μεγαλύτερου μέρους της απάντησής μου σε παρόμοιο νήμα που δεν πήρε καμία απάντηση, που ενδιαφέρει εδώ:
Go for the strongest, smallest dose, OD:ic noid. Αν θέλετε να αραιώσετε το noid, τότε η ισχύς του λιθοβολισμού είναι το μόνο που μετράει και ξεφεύγετε από τον κίνδυνο (δύσκολο να πάρετε υπερβολική δόση).
Έχω κάνει JWH-210, ένα πολύ συνηθισμένο noid στις τοποθεσίες, και 5CL. Το πρώτο είναι μια παλιά αδύναμη βαρετή αντικατάσταση του JWH-018 με γρήγορη μείωση του αποτελέσματος.
5CL Έχω δειγματίσει το λάδι εδώ. Είναι πολύ ισχυρό και το σέβομαι απόλυτα. Το 5CL είναι το πιο γνωστό από τα σύγχρονα noids που σκοτώνουν ινδαζόλες. Σας βλάπτει μόνο αν έχετε υπερβολική δόση, πράγμα που είναι ανόητο να κάνετε, καθώς είναι τόσο ισχυρό σε μικροδοσολογία, οπότε όλοι πρέπει να βαδίζουν ελαφρά δοσολογώντας πάντα. Το JWH-210 είναι σκληρή δουλειά για υπερβολική δόση.
Πάρτε το ισχυρότερο (απόλυτο;) MDMB-CHMINACA όπου το λιγότερο είναι περισσότερο. Θέλω πραγματικά το MDMB να συγκρουστεί με τον παλιό βασιλιά HU-210 που είναι 100-800 φορές ισχυρότερο από το φυσικό THC-9 από την κάνναβη και διαρκεί περισσότερο o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Θα δοκίμαζα 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb κ.λπ.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
εξαιρετική επιλογή των ανελέητων ινδαζόλων o_O
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
μετά από 15 χρόνια περίπου χρήσης noids η ανοχή μου είναι τρελή dont take anymore αλλά οι πελάτες μου θέλουν να είναι ko afterfew pulls και να κοιμηθούν
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Τα 5f έχουν συνήθως μικρότερη διάρκεια αλλά πιο υψηλό αποτέλεσμα.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
ναι φίλε έχετε δίκιο, ο πελάτης μου είπε ότι αναμιγνύουν 5F και 5cl, επειδή το 5f είναι ισχυρότερο αλλά διαρκεί λίγο, έτσι τα αναμιγνύουν για να κάνουν το προϊόν ισχυρότερο και να διαρκεί περισσότερο
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
Το MDMB-INACA είναι το πιο εύκολο για να το χειριστείτε. Και λειτουργεί μεταξύ των κορυφαίων. Δεν θα το μετανιώσετε αν παραγγείλετε το MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Τι είναι τόσο καλό στο mdmb-inaca σε σύγκριση με το 5c; Νόμιζα ότι το mdmb-inaca ήταν απλώς μια πρόδρομη ουσία.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Το 5f διαρκεί για μια μικρή ποσότητα αλλά είναι τρελά ισχυρό, πολύ ισχυρότερο από το mdmb-4en-pinaca, είχε ανθρώπους με υπερβολική δόση άσχημα σε δόσεις 500ug, να είστε πολύ προσεκτικοί, το καλό ζιζάνιο όπως οι δόσεις χωρίς παρενέργειες είναι 100ug
 
Top