5fadb ή 5cl;

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Im debating μεταξύ της παραγγελίας 5fadb ή 5cl, αναρωτιόμουν αν κάποιος έχει εμπειρία και με τα δύο ή με οποιοδήποτε από αυτά τα κανναβινοειδή και θα μπορούσε να μου δώσει τη γνώμη του για αυτά.
Ευχαριστώ
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Ο μηχανικός μας είπε ότι το 5f θα είναι λίγο ισχυρότερο από το 5cl. Αλλά από το μαγείρεμα, το 5cl είναι εξαιρετικά εύκολο στο μαγείρεμα. Για το μαγείρεμα 5f, είναι δύσκολο να ελέγξετε τη θερμοκρασία.
Έτσι, οι περισσότεροι πελάτες μας θα επιλέξουν να αγοράσουν πρόδρομο 5cl για να μαγειρέψουν.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Αδελφέ μου, έχω δει ανθρώπους να περνούν λανθασμένα το μήνυμα ότι η σύνθεση του 5F θα είναι πιο δύσκολη, οπότε πρέπει να απαντήσω εδώ ότι η διαδικασία σύνθεσης είναι η ίδια και το 5F είναι ισχυρότερο!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Μιλάτε σοβαρά; Παρόλο που η κύρια σκόνη είναι ίδια και για τα δύο 5f και 5cl, αλλά τα βοηθητικά υλικά δεν είναι ίδια. ΕΊΣΑΙ ΣΊΓΟΥΡΟΣ ΌΤΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΊΑ ΜΑΓΕΙΡΈΜΑΤΟΣ ΕΊΝΑΙ ΊΔΙΑ; Δείξτε μας τις αποδείξεις σας παρακαλώ.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Φίλε μου, το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι αν δεν γνωρίζεις τις ιδιαιτερότητες της διαδικασίας σύνθεσης του προϊόντος, σε παρακαλώ μην δημοσιεύεις παραπλανητικές δηλώσεις, τόσο το 5F όσο και το 5C συντίθενται από τους πελάτες μου σχεδόν καθημερινά, και όσον αφορά το σχόλιό σου σχετικά με τη σύνθεση του 5F που είναι πιο δύσκολη και τη σύνθεση του 5F που οι θερμοκρασίες είναι δύσκολο να ελεγχθούν, νομίζω ότι είναι απολύτως αντιεπαγγελματικό!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Η διαφορά μεταξύ των 5C και 5F είναι ότι το βρώμιο που χρησιμοποιείται είναι διαφορετικό, η διαδικασία σύνθεσης και αντίδρασης είναι η ίδια και δεν υπάρχει τέτοιος αντιεπαγγελματικός ισχυρισμός ότι η θερμοκρασία είναι πιο δύσκολο να ελεγχθεί, Ένα μικρό σημείο γνώσης, αν θέλετε να μάθετε τη δύναμη ενός προϊόντος, μπορείτε να ελέγξετε την τιμή EC50 του προϊόντος καθώς και τα δεδομένα συγγένειας του CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Επιτρέψτε μου να περιγράψω εν συντομία αυτή τη διαδικασία σύνθεσης, δεν νομίζω ότι κάποιος θα έβρισκε το 5F πιο δύσκολο αν χρησιμοποιούσε τις πρόδρομες ουσίες και τις μεθόδους μας, όπως μπορούν να πιστοποιήσουν πολλοί από τους πελάτες μου στο φόρουμ.
Το βρώμιο που χρησιμοποιείται στη σύνθεση του 5C είναι το 5-βρωμο-1-πεντένιο, και το 5F χρησιμοποιεί 1-βρωμο-5-φθοροπεντάνιο, το οποίο δεν προκαλεί δυσκολίες στη σύνθεση!
Εάν ένας προμηθευτής σας πει ότι μια συγκεκριμένη σύνθεση NOIDS είναι δύσκολη, τότε μπορείτε να έρθετε σε εμάς, σε αυτόν τον τομέα μπορούμε να προσαρμόσουμε την παραγωγή οποιασδήποτε πρόδρομης ουσίας NOIDS και τη λύση σύνθεσης για εσάς! Η επιτυχία είναι απολύτως εγγυημένη και η αποτυχία επιστρέφεται πλήρως!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ενδιαφέρον, και ποια θα ήταν η reccomend δοσολογία του 5f για να έχεις παρόμοια μαστούρα με την κανονική κάνναβη και να μην πας σε κατάσταση ζόμπι;
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Χαρτί; Μπαχαρικά; Υγρά;
Εξαρτάται από την ομάδα πελατών, όπως είπα, μπορείτε να συγκρίνετε τις τιμές EC50 και τα δεδομένα συγγένειας υποδοχέα για να κρίνετε τη δοσολογία άλλων προϊόντων με βάση ένα προϊόν, αλλά δεν μπορώ να μιλήσω πολύ για τα τελικά προϊόντα λόγω ατομικών διαφορών και ορισμένων νομικών λόγων.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Για το μπαχαρικό.
Ξέρετε πόσο πιο ισχυρό είναι από το δέλτα9 για παράδειγμα; Αυτό θα βοηθούσε στην εκτίμηση μιας ακριβούς δοσολογίας
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Τα δεδομένα που έχω παράσχει βασίζονται σε ορισμένες από τις εκθέσεις που μπορώ να πάρω στα χέρια μου και είναι μόνο για αναφορά, καθώς τα πειραματικά δεδομένα θα διαφέρουν κάπως ανάλογα με τη μεθοδολογία της δοκιμής

Το 5F είναι ένα NIODS με βάση την ινδαζόλη. είναι ένας ισχυρός αγωνιστής στον υποδοχέα CB 1 ( EC50 = 0,52- 1,24nM) και αντικατέστησε πλήρως το Δ 9 σε μελέτες διάκρισης αρουραίων, ενώ είναι περίπου15- 30 φορές πιο ισχυρό.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Η Βικιπαίδεια παραθέτει κατάλογο με πολλά από τα nM:s. Σύντομα θα κάνω ένα νήμα σχετικά με τα ισχυρότερα κανναβινοειδή με βάση τον αριθμό CB1:s nM-number με την απλότητα μου: Λιγότερο δύσκολο είναι πιο κατατοπιστικό- για αρχή. MDMB-CHMINACA είναι ο godzilla του μπαχαρικού o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Το αληθινό MDMB-CHMINACA είναι ένα ελαιώδες προϊόν, το οποίο θεωρητικά είναι καλό για την παραγωγή μπαχαρικών, εάν είναι αποδεκτό από τους ανθρώπους.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Είναι λοιπόν το MDMB-CHMINACA ισχυρότερο από το 5f;
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ναι, αλλά είναι ένα ελαιώδες προϊόν. νομίζω ότι είναι περισσότερο για υγρά ή βότανα
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Εντάξει, λοιπόν, είναι ισχυρότερη, αλλά ισχυρότερη δεν σημαίνει απαραίτητα και καλύτερη. Καμία ιδέα για τα αποτελέσματα σε σύγκριση με το 5f;
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Έχω λάβει κάποια σχόλια από πελάτες που λένε ότι αποδίδει καλύτερα
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Δεν χρησιμοποιούμε τα προϊόντα και δεν ξέρουμε ακριβώς πώς αισθάνονται τα διάφορα προϊόντα, είναι όπως όταν ένας τύπος πατατοτσίπ έχει διαφορετικές γεύσεις, σε κάποιους αρέσει η γεύση μπάρμπεκιου και σε άλλους η γεύση ντομάτας. Υπάρχουν πάντα ατομικές διαφορές,δεν μου αρέσει όταν με ρωτάνε ποιο είναι το ισχυρότερο προϊόν, στην πραγματικότητα αν σας αρέσουν τα τσιπς με γεύση ντομάτας θα νιώσετε ότι οποιαδήποτε άλλα ειδικά τσιπς δεν είναι της αρεσκείας σας, αυτή τη στιγμή σας αρέσει μόνο αυτό, μπορούμε να αναλύσουμε τα δυνατά και αδύνατα σημεία μόνο από την άποψη των αντικειμενικών δεδομένων, δεν αντιπροσωπεύουν υποκειμενικά συναισθήματα. Όσο για το τι χρειάζονται οι πελάτες ποια προϊόντα αρέσουν σε ποιο συναίσθημα, αυτό είναι η ελευθερία τους!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Η παρασκευή ενός πολύ αραιωμένου υγρού είναι η καλύτερη για τα ισχυρότερα νουά για την παρασκευή κανονικών μπαχαρικών. Δεν γνωρίζω πώς είναι η εμπειρία εκτός από τη μέθη, οπότε μέχρι τότε άλλοι παράγοντες είναι άσχετοι. Τα πιο giveback-noids (spare earth resources) από την τιμή C1 (αν βρεθεί στη wikipedia) είναι MDMB-CHMINACA & HU-210. Είναι επίσης ένα Horror House Fun για να καταπιεί καθαρό (μόνο ένα μικροσκοπικό κουταλάκι του- για να είστε σίγουροι ότι δεν θα κατεβάσει όπως είμαι εύκολα είναι). Το Noids είναι μια πιο άφθονη κινεζική κατασκευή, είναι αρκετά εύκολο να εισαγάγετε πρόδρομες ουσίες και να κάνετε ένα φουσκωμένο λεπτό μπαχαρικό από, και έτοιμη σκόνη ναρκωτικών είναι το πιο εύκολο να αγοράσετε χύμα με τεράστιο περιθώριο κέρδους. Αν κάνεις ένα σπρέι σε ένα δυνατό αλλά όχι επικίνδυνο μπαχαρικό (με αργές ρουφηξιές καπνού) έχεις ~50 φορές την ποσότητα σκόνης για να πουλήσεις σαν κορυφαίο μπαχαρικό με λίγες ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Αυτά τα indazole ccoma killer Noids είναι ακριβώς σε πλήρη ώθηση των υποδοχέων, κανένα φάσμα περισσότερο από teste λίγο, όχι όπως η κάνναβη. Αυτά τα βαριά Noids είναι σαν το μούδιασμα της φεντανύλης, όχι η ηρωίνη rush, αν και κάποιοι ισχυρίζονται ότι το godzilla Carfentanil δίνει ισχυρή ευφορία επίσης. Τα κανναβινοειδή είναι πιο αγενές downer αν και χημικά αν και υπάρχουν τόσες πολλές παραλλαγές. Οπότε απλοποιώ και λέω ότι Stronger is Better καθώς αυτό είναι που ενδιαφέρει κυρίως τους χρήστες. Streght των αναφερόμενων (Είναι διαθέσιμα και σε σκόνες φαρμακευτικού βαθμού) από τη Wikipedia indazoles:
5-CL-ADB-A είναι λάθος όνομα (δεν υπάρχει κανένα που να ονομάζεται 5CL, το σωστό είναι MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM είναι 3x ισχυρότερο από το διαβόητο JWH-018 με CB1 9,00nM. Το δολοφονικό 5CL που πωλείται εδώ στο BB είναι καθαρά καταραμένα ισχυρό σε μικροδοσολογία (καλά φτιαγμένο λάδι).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Δεν υπάρχει αξία wiki. Περισσότεροι θάνατοι από το 5CL. Ισχυρότερο μόριο από το 5CL. Σημαίνει ότι χρησιμοποιείται λιγότερο για τον ίδιο λιθοβολισμό! Σημαίνει πολλά όταν αραιώνεται 30 φορές για να γίνει Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0.0944nM . MDMB-CHMICA: τιμή EC50 0,14 nM. Δεν υπάρχει wiki CB1. Πιο αδύναμη MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM αλλά και πάλι τόσοι πολλοί θάνατοι και νοσηλεία.
Τα πιο επιβλαβή και θανατηφόρα OD Noids. ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΡΟΣΟΧΗ όπως τα 25I NBOMBS και 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Σπάνιος βασιλιάς; Το HU-210 είναι 100 έως 800 φορές πιο ισχυρό από τη φυσική THC από την κάνναβη και έχει παρατεταμένη διάρκεια δράσης. Το HU-210 έχει συγγένεια πρόσδεσης 0,061nM στο CB1 // CB2 0,52nM. Η πραγματική THC είναι Delta-9-THC με CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top