🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Αναζητούμε προμηθευτές χημικών προϊόντων σε όλο τον κόσμο. Παρακαλούμε αφήστε εδώ συνδέσμους για προμηθευτές που γνωρίζετε και εμπιστεύεστε.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Όχι, δεν είναι ποτέ σκόπιμο, αυτό αποτελεί κόκκινο πανί για έναν σοβαρό επιχειρηματία. Πάντα να αποφεύγετε τον παραμικρό ορατό κίνδυνο - δεν αξίζει τον κόπο.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
Έχω προμηθευτές για όλα σχεδόν τα αντιδραστήρια. αλλά υπάρχουν κάποια προβλήματα,
1- καθώς όλοι τους είναι μεσαίοι έως μικροί κατασκευαστές δεν πωλούν online σε διεθνές επίπεδο, σε εθνικό ή κρατικό επίπεδο παρέχουν υπηρεσίες παράδοσης.
2- κάθε κατασκευαστής έχει μικρό κατάλογο, οπότε πρέπει να παραγγείλετε από πολλούς πωλητές.

λύσεις: -
1- οι μεσαίου επιπέδου κατασκευαστές περιέχουν όλα τα φαρμακευτικά αντιδραστήρια και προμηθεύουν διεθνώς όπως θυμάμαι όλοι έχουν άδεια εισαγωγής-εξαγωγής.
2- καθώς αυτά τα χημικά (που είναι απαγορευμένα στις περισσότερες χώρες) είναι νόμιμα εδώ και μπορούν να εξαχθούν ως κάτι άλλο χωρίς κανένα πρόβλημα με τα τελωνεία και στις δύο πλευρές.
3- είναι φθηνά af σχεδόν ίδια με τα κινέζικα σε ποιότητα και τιμή.

Παρόλα αυτά θα προτιμούσα τους κινέζους κατασκευαστές από τους δικούς μου για διεθνές επίπεδο, καθώς οι κινέζοι είναι έμπειροι.

ακόμα αν θέλετε θα ήθελα πολύ να δημοσιεύσω τα ονόματα, τις διευθύνσεις, τις επαφές τους, με τα προϊόντα που έχουν. (υπάρχουν πολλοί προμηθευτές για το ίδιο προϊόν με διαφορετικές τιμές).

Έχω αγοράσει από μερικούς από αυτούς στο παρελθόν και μπορώ να τους εμπιστευτώ.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες. Βρίσκομαι στις ΗΠΑ σε ποια χώρα έχετε στείλει/έχουν στείλει;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Γνωρίζετε
w κάποιο από αυτά τα μικρά μέρη που πωλούν GBL και στέλνουν στις ΗΠΑ;
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Η 1,4-βουτανοδιόλη είναι απολύτως νόμιμη στην Κίνα (η νομιμότητα μπορεί να σχετίζεται με το ευρύ φάσμα βιομηχανικών χρήσεων), οι Κινέζοι πωλητές έχουν άφθονο το εμπόρευμα και χαμηλές τιμές, πρέπει να πάρετε τον Κινέζο προμηθευτή για να το μεταμφιέσετε και να κάνετε μια απλή προετοιμασία στην κουζίνα σας για να πάρετε GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Σίγουρα αποτελεί κόκκινη σημαία! Υπάρχουν πολλές καλύτερες επιλογές εδώ, οπότε δεν είναι απαραίτητο ευτυχώς
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Δεν έχω καμία εμπειρία με αυτές τις χημικές ουσίες, καθώς απέχουν πολύ από τη σύνθεση για την οποία μαθαίνω, αλλά γενικά πηγαίνω μόνο σε επιχειρηματικές σχέσεις όπου η επικοινωνία είναι σε καλό σημείο πριν από τη συναλλαγή.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Υπήρξε κάτι κακό στην επικοινωνία μας; Δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε με αυτό κύριε;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Αχ πρέπει να είστε ο άνθρωπος στο constanious. Αν τα διαβάσεις αυτά θα δεις ότι ήταν πολύ αγενής και απορριπτικός και το μόνο που έκανα ήταν να του πω γιατί θεωρώ ότι ήταν κακή απόφαση όντας στη δουλειά που είναι αυτός να είσαι τουλάχιστον πολιτισμένος είναι ένα must θα έλεγα δεν θα έλεγες.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ποια είναι η τιμή στην Ευρώπη για 1 λίβρα και 1 κιλό Βλέπω αριθμούς που δεν μπορεί να είναι σωστοί.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ποιο προϊόν ακριβώς εννοείτε;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Είχα μόνο καλές εμπειρίες με την Constantylious
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Λοιπόν, φαίνεται ότι οι τιμές της Τίνας είναι πολύ περισσότερες στην Ευρώπη από ό,τι εδώ. Είχα μια καλή εμπειρία μαζί του μέχρι που κατάλαβε ότι δεν πήγαινα για την ιστορία ότι το GBL και το BDO είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Αποστέλλει BDO στις ΗΠΑ ακόμη και στους ίδιους τύπους εμπορευματοκιβωτίων. Αν δεν είχε GBL θα μπορούσα να του το παραδώσω και θα του δώσω το 150% από ό,τι βγάλει από το bdo του. Απλά δεν νομίζω ότι με κατάλαβε ότι είναι μια αγελάδα μετρητών γι' αυτόν. Αν παίρνει 10 το λίτρο γι 'αυτόν. Θέλω να πω τι βγάζει και δεν θα κάνει το εύκολο μέρος της δουλειάς του για τα δικά μου πράγματα, αρκετά για να απορρίψει 20000 δολάρια το μήνα αυτό είναι απλά τρελό. αν μπορούσες να τον πείσεις να το κάνει θα σου δώσω 5 δολάρια το λίτρο δηλαδή 10 χιλιάρικα το μήνα όταν θα έχουμε ανεβάσει ταχύτητα πάλι.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Φίλε, πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι λες.

Για ποιον μιλάς συγκεκριμένα;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Σου ζητούσα να μιλήσεις με τον φίλο σου στο χημικό μέρος, σου πρόσφερα ουσιαστικά 20000$ το μήνα και εσύ δέκα το μήνα αν μπορείς να τον πείσεις να το κάνει αυτό θα μπορούσα επίσης να σου πω πώς να φτιάξεις αυτάe
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ψάχνετενα αγοράσετε ή να πουλήσετε πρόδρομες ουσίες;

Όπως κατάλαβα, πρόκειται για GBL;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Φυσικά κύριε ο GBL είναι το κέντρο του όλου κινήματος του rave. Εσείς πρέπει να μισείτε πραγματικά την GBL με τα χρήματα για τα οποία μιλάμε εδώ. Είναι μια απολύτως ιδανική κατάσταση επειδή ήδη στέλνει BDO. Μπορείτε να μου πείτε υπάρχει κάτι στη Βόρεια Αμερική που δυσκολεύεστε να βρείτε στην Ευρώπη που θα μπορούσε να ενθαρρύνει τον φίλο σας να δεχτεί όλα αυτά τα χρήματα που προσπαθώ να του δώσω; Μπορώ να σου φέρω DMT. Επίσης, μου πήρε 2 χρόνια, αλλά τελειοποίησα το πώς να καπνίζω μεθαμφεταμίνη από ένα vape χωρίς καμία από τις εσωτερικές πλύσεις και τη συσσώρευση. Θα ήμουν πρόθυμος να μοιραστώ αυτές τις πληροφορίες για μια σύνδεση GBL όπως ο φίλος σας.
 
Top