Špičkové továrny, prekurzory, bezpečná přeprava, dodávky surovin, kontaktní informace, technická podpora, stabilní dodávky.

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Dostatečné zásoby!
Pořadí dodání bude vycházet z uhrazení objednávky!
V případě dalších objednávek a dotazů k produktům mě neváhejte kontaktovat!
Vždy připraveni vám posloužit! :cool:


P5LTIu4BfP
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
V srpnu zbývá už jen jeden den. Chopme se srpnového chvostu a podnikněme kroky, abychom společně přivítali zlaté září. Pracujme společně a těšme se, že se k nám přidají další bratři!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
VASzkinUC9
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Zlaté září začalo. Nepřestávejme usilovně pracovat. Jsme zodpovědní za poskytování doprovodu pro vaši výrobu a syntézu a nadále vám budeme poskytovat ty nejsilnější produkty. Buďme společně silnější a silnější!🤝
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12

B3dCGfEtRH
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Mnozí staří zákazníci by to měli vědět, ale noví zákazníci a bratři, kteří se k nám chtějí připojit, v tom nemají příliš jasno. Zde vám to vysvětlím a v případě jakýchkoli dotazů se na mě můžete kdykoli obrátit!
Pokud jde o technologii, poskytujeme podrobné technické kroky pro doprovod vaší syntézy. Pokud jde o dopravu, po dodání poskytujeme sledovací čísla a podporujeme sledování v reálném čase, abychom zajistili bezpečný příchod výrobků! Pokud jde o kvalitu výrobků, mohu zajistit, že naše výrobky jsou nejsilnější na trhu. Poté, co je otestujete, vám zaručuji, že budete spokojeni. Jsme profesionální továrna a naším cílem je dlouhodobá spolupráce!
Co se týče dalších a podrobnějších otázek, můžete mi kdykoli poslat soukromou zprávu. Zároveň věnujte pozornost vydávání se za podvodníky (vzhledem k různým časovým rozdílům způsobeným různými regiony může být odpověď opožděná. Doufám, že všichni chápou, že se snažíme být online 24 hodin denně!)🤝.
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Věřím, že kvalita produktu a přístup k službám jsou vždy na prvním místě!
Zadání objednávky je jen začátek, ale servis je na celý život!
Vítejte, že jste si vybrali rc king !🤝
T1i3KJHzIg
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12

JxK1vEprzI
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Tradiční svátek naší země - Mid-Autumn Festival se blíží!
Dopřejeme našim zaměstnancům svátek. Konkrétní datum svátku zatím nebylo stanoveno. Zveřejním ho, až bude určen. V současné době máme dostatečné zásoby. Bratři, kteří je potřebují, se na mě mohou kdykoli obrátit! Bude se jednat o 3-7 dní volna. Bratři, prosím, doplňujte podle vlastních zásob, aby nedocházelo ke zdržování obchodu kvůli nedostatku zásob!
Svátek v polovině podzimu je také svátkem setkávání. Předem vám všem přeji šťastný svátek středu podzimu! Přeji vám i vašim rodinám šťastný úplněk a stále lepší a lepší!

R5z1IoLkdF
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Bratři, kteří v poslední době potřebují doplnit zásoby, pokud potřebujete, neváhejte mě kontaktovat, zásoby jsou dostatečné!
Q9huosZrjJ
 

matakz

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, zasíláte také do EU?
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Jistě bro
Po odeslání poskytujeme sledovací číslo a podporujeme sledování v reálném čase, abychom zajistili bezpečný příchod zboží!
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Dostatečné zásoby!
Probíhá expedice!
Bratři, kteří ji potřebují, kontaktujte mě prosím kdykoli! :cool:
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12

 

realpharma

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Prosím, nezveřejňujte na mých stránkách své inzeráty. Pokud jste skutečný prodejce, měli byste zveřejňovat své vlastní inzeráty místo toho, abyste je zveřejňovali všude.(n)
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Kuchařské umění mého bratra je velmi zručné a znamenité. Produkce 1 kg práškového prekurzoru je 1,6 kg👍. Mám svého bratra rád a jsem na něj hrdý. Děkuji, že se mnou sdílíte okamžik úspěchu!
Další bratři jsou také vítáni, aby se k nám přidali!
TWGZKO9foT
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Soupis je stále dostatečný!
Naše země se chystá přivítat svátek!
Připravte si prosím zásoby potřebné na svátek s předstihem a neodkládejte své obchody kvůli problémům se zásobami!

V případě dalších dotazů ohledně produktů a objednávek se na mě kdykoli obraťte, rc king je vám vždy k dispozici!
W43ouRta9c
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
👉Spolupráce je jen začátek, služba je skutečně celoživotní!👈
Bratři, kteří spolupracovali, vědí, že před zahájením zakázky si necháme podrobně ověřit detaily různých výrobních nástrojů, které potřebujete, a různých surovin potřebných k syntéze! Zajistěte si dostatečnou přípravu! Po zahájení objednávky vám poskytneme číslo zásilky, podpoříme sledování v reálném čase a budeme s vámi v kontaktu během přepravy! Po obdržení zboží poskytneme nováčkům podrobné technické kroky, které vás doprovodí při výrobě a syntéze! A různé problémy, které se vyskytnou při výrobě, můžete kontaktovat s námi, poskytneme vám pomoc! Jinými slovy, od okamžiku, kdy k nám přijdete, vám nepřestaneme sloužit a zaručujeme, že každého z vás z celého srdce uspokojíme! Zároveň nepřestaneme tvrdě pracovat a uvítáme, když nám každý sdělí své připomínky a návrhy. Určitě se budeme snažit být stále lepší a lepší. Doufám, že budeme společně a silnější! Povzbuzujte se navzájem!
rc king🤝
 

rc king

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2023
Messages
161
Reaction score
13
Points
18
Deals
12
Bratrovo první vaření bylo tak úspěšné!
Jsem na tebe pyšný!
To také dokazuje, že podrobné kroky, které poskytujeme, jsou velmi užitečné a mohou ti pomoci uspět v oblastech, které jsi nikdy předtím nezkoušel!

Ať vás rc king provází i nadále!
9jVqTlh7I2
 
Top