Syntéza efedrinu z propiofenonu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj G.pattone,mohu pro tuto reakci použít jód jako náhradu halogenu? A A lze místo bromu použít HBr/peroxid vodíku?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Omlouváme se, pokud se tato zpráva opakuje. Co je v tomto postupu reverzní chladnička? Nikdy jsem o tom neslyšel
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Věřím, že se v překladu něco ztratilo! Zkuste nahradit slova "reverzní chladnička" slovy "tlakově vyrovnávací adiční nálevka" a uvidíte, co si pak pomyslíte :);):cool:! Je tam ještě několik dalších míst, na kterých stále pracuji!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
V této metodě se vyskytují nepřesnosti.
Připravujeme video na toto téma, očekávejte ho brzy.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Jak výhodná je však výroba efedrinu touto metodou? Můžeme se při výrobě na tuto metodu zcela spolehnout?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zdravím všechny. Můžete někdo poskytnout odkaz na výrobu efedrinu, pseudoefedrinu z d-l alaninu, metylaninu, včera to někdo zveřejnil, ale nemůžu to najít, prosím o pomoc.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Strýček Fester má ve své knize The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8th ed. kapitolu nazvanou "Cooking Your Own Ephedrine" (Vaření vlastního efedrinu). Na tuto metodu jsem byl již delší dobu zvědavý. Mohlo by to znamenat revoluci v tajné chemii, pokud je to tak snadné, jak to zní. Nemůžu se dočkat, až uvidím video krok za krokem.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Poté, co jsem vyčerpal své zdroje ve snaze získat pseudopilulky, jsem při prohlížení Festersovy knihy narazil přesně na tuto metodu a znovu jsem získal velkou naději. Z toho, co jsem pochopil, jde o víceméně ekvivalentní postup, jako když si od základu uvaříte vlastní alkohol. Vaření vody, přidání cukru (nebo melasy) a kvasnic - tajnou složkou je tentokrát benzaldehyd, který je v hořkém mandlovém oleji v poněkud vysokých koncentracích, (v závislosti na značce), pokud vím. Víceméně 90 % čistoty? Najdete ho v obchodě s potravinami apod. v sekci koření/ochucovadla. Na malé lahvičce mandlového oleje bude doslova napsáno "obsahuje: benzaldehyd". Nevím, zda je třeba mandlový olej před přidáním do "kvasné kaše" rafinovat, pokud je dána jeho čistota - nevidím, že by nečistoty mohly potenciálně narušit proces kvašení. Ví to někdo? Kvasil někdo benzaldehyd a dostal se těmito prostředky k efedrinu? Dejte mi prosím vědět.

Jakmile na to přijdu, pokud vůbec, podělím se o dobré zprávy. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nemyslím si, že BAE je 90% benzaldehyd. Myslím, že je to 90 % etanolu. Určitě by to chtělo destilaci a na ceně byste prodělali. Existují levnější věci, ze kterých lze benzaldehyd získat. Jsem si jistý, že výtažek z máslových mandlí by nemohl benzaldehyd nahradit bez čištění a koncentrace. Důkladně jsem to prozkoumal a rozhodl jsem se, že to pro mě není dobrá volba. Z 55galonového sudu lze vyrobit 20 g L-pacu každé 4 dny. Získat těch 20 g z více než 50 galonů kalu dá hodně práce.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tedy, nechte mě se na to lépe podívat, víceméně vycházím z Festerova SOMM#8. Pravděpodobně máš pravdu, pokud to někdy fungovalo, bylo to nejspíš před 20 lety, po nějakém zpracování. Dělá to, jako by to byla odpověď na všechny naše modlitby, pokud je efedra zakázaná a nejsou jiné možnosti. Stejnou skepsi bych měl uplatňovat i vůči některým z těchto věcí - třeba vůči tomu, že se dá v nouzi něco udělat s Levem z inhalátorů. Už bych měl vědět, že kdyby to bylo tak snadné, dělalo by to víc, ne-li všichni, a bylo by to HORŠÍ než teď. Učím se docela dost, i když dávat do nohy přijít na tyto věci.. těžká cesta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Funguje to, co už bylo uděláno a uděláno a uděláno. Celé " extrahování 20 gramů L-pac z 50 galonů kapaliny" jsem viděl masivní tajné odstředivky, místo 15 ml odstředivek 5 galonové kbelíky s víčky. Nebo kontinuální proces slinger. Ty se dají koupit za desetitisíce dolarů, takže teď uvažujete o 3fázovém motoru o výkonu 2hp, svařovaném karuselu a minimálně sklepě nebo garáži. Nemůžete jen tak vysrážet 50 galonů rozpouštědla, protože základna bude při tomto množství stát tolik a tolik. Google scholar vám o tom ukáže stovky zápisů. Myslím, že bych fenylacetát dokázal vyrobit levněji. Jednou jsem četl reakci na Science madness. Ten člověk potřeboval bezvodý ethanol. Rozbil ethylacetát, aby ho získal, a já si myslel, že je to šílené, když si ho můžete vydestilovat sami, ale víte, on měl bezvodý ethanol za méně než 1 hodinu a ethylacetát stojí 25 dolarů za litr, takže když potřebujete jen 150 ml. To. Vypadá to tak. Hodně. Atraktivnější
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Na YT je video, ve kterém NileRed získá z ebaye relativně čistý vzorek "mandlového esenciálního oleje" nebo tak nějak a tvrdí, že je dostatečně čistý na to, aby se dal použít -tak, jak je- v reakcích, ale přesto pokračuje v jeho čištění. Fester říká, že se má na několik minut spustit vakuum, aby se odstranil HCN. Je zmíněno, že BAE/benzaldehyd je v USA kontrolovaná látka, což je legrační, protože jsem včera v obchodě doslova popadl malou lahvičku BAE, kde je jako jediná složka uveden: benzaldehyd. Uvědomuji si, že na papíře to zní lépe.

Je mi líto, příteli Frite, ale nejsem schopen pochopit, co říkáš. To, co jsi viděl a rozhodl se, že je nebo není praktické pro tebe nebo kohokoli jiného, nemusí nutně platit pro všechny. Snažím se rozjet výrobu, bratře, jestli víš, co tím myslím, a to, co mi zatím brání, je nedostatek určité ingredience. Zatím mám jako poslední možnost Ma Huang , ale ani se nesnažím jít touto cestou, pokud nemusím. Mojí hlavní prioritou v tuto chvíli i do budoucna je nepřitahovat pozornost a nezanechávat po sobě vůbec žádnou stopu.

Pokud by člověk chtěl zvýšit produkci, je to podle Festera schůdná alternativa od nákupu pilulek nebo extrakce rostlin. Pokud by někdo chtěl začít 5Gal kbelík nebo dva pro kvašení benzaldhydu, kontiuálně, žádné z vybavení, o kterém mluvíte, není nutné, a náklady na melasu/cukr/kvasnice/BAE pro mě nejsou relevantní. I když destilační/refluxní přístroj atd. by byl pěkný a užitečný, zatím tam nejsem.

Extrakce L-PAC je poměrně jednoduchá (podle tohoto přehledu v somm). Přefiltrujte rmut a použijte toluenový nebo éterový výplach, abyste ho vytáhli a odpařili. Snažím se tento proces dotáhnout až k efedrinu, takže dalším krokem je použití methylaminu k redukci. Pokud se to už někde dělalo a dělá, tak o tom nikdo moc nemluví a zdá se, že ani moc neví, co jsem schopen najít. Odpusťte mi, že hledám upřesnění a beru všechno s rezervou, navzdory všemu ohýbání a pouličnímu věhlasu. Jak jsem řekl, v každém případě se při třídění všeho hodně učím. Děkuji vám za váš čas a příspěvky. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Je to norefedrin, zkusil jsem to dostal jsem bílý prášek hořký jako efedrin a reaguje jako efedrin, ale je to norefedrin a nelze ho použít k výrobě metamfetaminu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nikdo z administrativy ani nikdo jiný nereagoval na mé upozornění, že obrázky chemikálií na konci nepředstavují efedrin ani efedrin či pseudoefedrin. Také mě zajímá, jakým mechanismem se z této chirální molekuly stala nějaká jiná se specifickým stereo uspořádáním 2 chirálních uhlíků. Obvykle to vyžaduje chirální reaktant nebo vzniká racemický produkt. Prosím, musím se v tom vyznat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zde je to, co mě napadlo, složky extraktu z máslových mandlí, Voda, Alkohol (36 %) a olej z hořkých mandlí.
Státní a federální zákony říkají, že mandlový extrakt musí obsahovat nejméně 1 % oleje z hořkých mandlí. Takže voda, více než 36 %, protože je uvedena na prvním místě, 36 % ethanolu, to je nejméně 73 %.
 
Top