Syntéza 25B-NBOME z benzaldehydů s nitrometanem

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Asi mluvím jen sám se sebou, ale zdá se, že by bylo jednodušší redukovat nitrostyren přímo na 2,5 MO-PEA pomocí Zn a HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Ne, nemůžete vynechat jediný krok, když jste obdrželi nenasycenou látku nebo ztratili výtěžnost. Kyselina octová se zinkem v bezvodých podmínkách může fungovat lépe. Pouze pokud neberete bezvodou kyselinu HCl.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Děkuji, že budete muset zkusit použít kyselinu kyselou místo hydrochloridu a zjistit, jak to funguje...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vůbec se nebavíte sami se sebou. Tento článek je pro mě velmi zajímavý a shromažďuji si zásoby, abych ho vyzkoušel. Líbí se mi představa, že mám tak silné psychedelikum! Nikdy bych s ním nejednal nezodpovědně a nesnažil se ho vydávat za kyselinu - to podle mého názoru tyto drogy zničilo. Změnilo to pohled lidí na nbomy, když začali umírat lidé, protože tisk chtěl jen pikantní příběh!
Já osobně jsem je VŽDY dávkoval zodpovědně a považoval jsem je za dobrá psychedelika! Taky mít 2cb na prvním místě by bylo krásné, přiznejme si to. Možná si budu muset koupit 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehydu. (Doslova, protože nemůžu najít nikoho, komu bych věřil, že mi prodá méně než to!). Existuje tolik různých věcí, které můžete udělat s 2,5-dmo benzaldehydem, takže i když je více kroků k finálnímu produktu, o který mi jde, než kdybych si koupil tryptamin, faktem je - není toho tolik, co můžete udělat s tryptaminem, který mě zajímá tolik jako fenetylaminy - z důvodů tolerance dávám přednost vysoce psychedelickým fenetylaminům, než tryptaminům (obecně - je tu pár outliars tho).
Musím milovat alibabu...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Zkuste si přečíst, může vás to zajímat?
SYNTÉZA N-(HALOGENOVANÝCH) BENZYLOVÝCH ANALOGŮ SUPERPOTENTNÍCH SEROTONINOVÝCH LIGANDŮ
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

V roce 2003 vedlo předběžné zkoumání k závěru, že N-2-
methoxybenzylové substituce, a to nejen fenyletylaminů, ale také
fenylisopropylaminů, tryptaminů a 3-(2-aminoethyl)-(1H,3H)
chinazolin-2,4-dionů příbuzných typickému antagonistovi 5-HT2 receptorů.
ketanserinu, vede ke zvláště vysoké afinitě k receptorům 5-HT2A5.

Všichni, které znám, mají 25I raději než 25B a 25C je to skvělé psychedelikum a snadno se s ním pracuje...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Myslím, že jsem o tomto dokumentu možná slyšel, podívám se.....

Vím, že chemie je v tuto chvíli nad moje síly, v praktickém smyslu.

Stále se snažím redukovat 3,4,5-TMONS, které jsem vyrobil, na odpovídající PEA. Jednou se mi to podařilo v opravdu špatných výtěžcích metodou NaBH4/CuCl2, ale zatím ne dost na to, abych to použil. Ve sbírce vzorků se mi teď hromadí několik různých nitrostyrenů/nitropropenů, tak jsem si řekl, že budu pracovat s tím, kterého mám nejvíc, dokud se mi to nepodaří!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ano, je to tak. Může to trvat ještě rok tho 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Mám problém sehnat 2-methoxybenzaldehyd pro krok 4, lze ho nahradit 4-methoxybenzaldehydem nebo existuje doporučení na jinou sloučeninu?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Dobrý den, pane, mám problém sehnat 2-methoxybenzaldehyd pro krok 4, lze ho nahradit 4-methoxybenzaldehydem nebo existuje doporučení na jinou sloučeninu?
 
Top